+48 12 26 14 443

CLEARLIFT™ Nieblacyjny lifting i remodeling skóry

CLEARLIFT™ Nieblacyjny lifting i remodeling skóry
Zabieg nieablacyjnego odmładzania skóry CLEARLIFT™ wykonywany na platformie laserowej Harmony XL Alma Lasers to nowość w zakresie odmładzania skóry. CLEARLIFT™ Nd:YAG 1064/532nm to pierwszy na świecie nieablacyjny laser o tak dużej mocy (QSwitch). Jego wyjątkowość i innowacyjność polega przede wszystkim na tym, że pomimo dużej mocy wiązki lasera, nie powoduje on uszkadzania zewnętrznych warstw skóry skupiając swoje działanie na głębokich warstwach sięgających skóry właściwej. W efekcie pomimo bardzo silnej stymulacji skóry, zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga procesu rekonwalescencji.    

od 400zł

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: CLEARLIFT™ Nieblacyjny lifting i remodeling skóry
 • Efekt zabiegu Clearlift
  Jak wygląda zabieg?
  Okres rekonwalescencji
  Czas zabiegu
  Ilość zabiegów
  Czas utrzymywania się efektów
  CENNIK

  Efekt zabiegu Clearlift Efekt zabiegu Clearlift

  Zabieg Clearlift jest zabiegiem głębokiej rewitalizacji skóry, wpływa na redukcje i spłycenie zmarszczek, melazmy oraz zniwelowanie efektów procesu fotostarzenia tj. szkodliwego działania czynników atmosferycznych.
  Zabieg powoduje zwiększenie napięcia skóry oraz poprawę jej owalu i ogólnego wyglądu.
  Efekty zabiegu są podobne do bardzo mocnego peelingu chemicznego, czy resurfacingu laserowego. Jednak wyjątkową cechą zabiegu ClearLift jest frakcyjna technika działania, która nie wywołuje ablacji skóry (nie powoduje uszkodzenia zewnętrznego skóry). Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny i co istotne, pozwala, niemal natychmiastowo wrócić do codziennej aktywności.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Jak wygląda zabieg? Jak wygląda zabieg?

  Zabieg wykonywany jest przez magistra kosmetologii lub lekarza specjalistę medycyny estetycznej po ustaleniu wskazań oraz wykluczeniu przeciwwskazań w trakcie konsultacji lekarskiej. Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego.
  Podczas zabiegu dochodzi do punktowego zastosowania wiązki lasera o dużej mocy na wybrany obszar ciała. W skutek tego dochodzi do kontrolowanego i bezpiecznego uszkadzania komórek skóry. To termiczne uszkodzenie stymuluje następnie rozpoczęcie procesu remodelingu – odbudowy, który trwa maksymalnie do kilku tygodni.
  Dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. W efekcie czego skóra jest jędrniejsza, elastyczniejsza, bardziej sprężysta i po prostu młodsza.
  Podczas zabiegu CLEARLIFT™ nie dochodzi do uszkodzenia naskórka (dlatego zabieg ten nazywany jest nieablacyjnym remodelingiem), dzięki czemu zaraz po zabiegu możemy wrócić do pracy lub innych codziennych czynności.

  Nieablacyjny lifting skóry

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Okres rekonwalescencji Okres rekonwalescencji

  Po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji. Może być widoczne delikatne zaczerwienienie, skóra może być napięta. Proces odbudowy skóry trwa od kilku tygodni po zabiegu.
  Po zabiegu nie należy opalać skóry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Czas zabiegu Czas zabiegu

  Zabieg Clearlift trwa od 20 do 60 minut.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Ilość zabiegów Ilość zabiegów

  Sugeruje się wykonanie 3-4 zabiegów co 3-4 tygodnie

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Czas utrzymywania się efektów Czas utrzymywania się efektów

  W przypadku wykonania serii zabiegów zgodnie z zaleceniami lekarza terapia przynosi efekty utrzymujące sie do 12 miesięcy.
  Przeciwwskazania
  • Ciąża i karmienie piersią,
  • Infekcje bakteryjne lub wirusowa,
  • Problemy układu immunologicznego,
  • Radioterapia,
  • Kuracja Izotretynoina (w ciągu ostatnich 6-9 miesiącach),
  • Twardzina,
  • Zaburzenia gojenia,
  • Fototyp VI (inne fototypy mogą wykonywać zabieg)
  • Niektóre choroby skóry (np. łuszczyca, bielactwo)

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  CENNIK CENNIK

  PROMOCJA!

  Twarz – 499zł zamiast 600zł

  Pakiet 4 zabiegów 1600zł zamiast 2400zł

   

  Twarz, szyja, dekolt – 999zł zamiast 1600zł

  Pakiet 4 zabiegów – 3499zł zmiast 6400zł

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź