+48 12 26 14 443

ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSA I ANALIZA PIERWIASTKOWA ODŻYWIANIA

ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSA I ANALIZA PIERWIASTKOWA ODŻYWIANIA
Szybkie tempo życia, stres, chęć wykazania się w pracy sprawiają, że zapominamy o sobie, o naszym odpoczynku i regeneracji. Skutki przybierają różne postaci, czasami bardziej widoczne, zauważalne od razu, czasami jednak dysfunkcje organizmu rozwijają się powoli, początkowo nie budząc naszych podejrzeń. Analiza pierwiastkowa odżywiania lub analiza pierwiastkowa włosa to badania pozwalające określić przyczynę problemów takich jak m.in. osłabienie włosów, ich wypadanie, słaba kondycja skóry, łamanie się paznokci, przemęczenie czy inne dolegliwości. Szczegółowe wyniki badań potwierdzone dokładnością najnowszych technologii i doświadczeniem najlepszych specjalistów pozwalają na wykrycie najmniejszych nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu i rozpoczęcie określonej terapii w odpowiednim czasie. Ocenie poddane są nie tylko nieprawidłowości, ale też ogólne cechy (m.in. metabolizm) i tendencje zdrowotne organizmu, w wyniku czego możemy zadziałać profilaktycznie w postaci odpowiedniej diety, suplementów i przeciwdziałać powstaniu szkodliwych zmian. Celem badań jest poznanie prawdziwych potrzeb naszego organizmu, tak aby bez przeszkód i wątpliwości dostarczyć mu niezbędnych witamin i mikroelementów.

Cena zabiegu: od 330

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSA I ANALIZA PIERWIASTKOWA ODŻYWIANIA
 • ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSÓW
  WSKAZANIA

  ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSÓW ANALIZA PIERWIASTKOWA WŁOSÓW

  W J’adore Instytut polecamy badania laboratoryjne w zakresie analizy pierwiastkowej włosów, która poinformuje nas m.in.o przemianie mineralnej naszego organizmu, a także pełną diagnostykę stanu odżywiania.

  Analiza pierwiastkowa włosa pozwala określić stan mikroelementów w organizmie. Ta pozornie drobna część organizmu niesie ze sobą szczegółowy i zdecydowanie bardziej wiarygodny niż przy innych metodach badań zapis nadmiarów i niedoborów minerałów, witamin i wody pozwalając na wcześniejsze ich dostrzeżenie – zanim potwierdzą je tradycyjne metody badań.

  Analiza stanowi porównanie ilościowe 29 pierwiastków ( w tym 5 toksycznych) i ich wzajemnych proporcji – na tej podstawie oceniane są cechy metabolizmu danej osoby.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  WSKAZANIA WSKAZANIA

  Wskazania do analizy pierwiastkowej włosów to każda wątpliwość prawidłowego funkcjonowania organizmu, a zwłaszcza:

  • zaburzona odporność organizmu
  • zespół złego wchłaniania
  • zaburzenia hormonalne
  • zaburzenia neurologiczne
  • choroby dermatologiczne
  • choroby układu krwionośnego
  • choroby i zaburzenia układu kostno-stawowego.

  Wyniki badań występują w formie kilkudziesięciu stron opisu zawierającego wykresy i proporcje, normy poszczególnych pierwiastków, opis danego typu metabolicznego, analizę niezbędnych suplementów potrzebnych organizmowi, dietę metaboliczną, zalecenia do aktywności fizycznej.
  J’adore Instytut Karmelicka 45 31-128 Kraków 12 26 14 443 www.jadorebeauty.pl

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź