+48 12 26 14 443

NICI ARTLIFT

NICI ARTLIFT
NICI ARTLIFT Najnowsza generacja nici liftingujących Artlift series to obecnie najbardziej rozpoznawalne na świecie nici liftingujące wykonane z polidoksanonu. Wyjątkowa i opatentowana technologia sprawia, że zabiegi wykonywane przy użyciu nici dają wysoce naturalne i zadowalające rezultaty i doskonale sprawdzają się przypadku zmarszczek podłużnych i poprzecznych czoła, jak i w celu liftingu policzków czy podbródka, bruzd, korekty szyi a nawet uniesienia piersi.   Opatentowana budowa nici gwarantuje znacznie lepsze w porównaniu do konkurencji właściwości stymulowania tworzenia nowego kolagenu w miejscu zaimplantowania nici. Nici są cienkie i ostre, dzięki czemu zabieg jest komfortowy i w pełni bezpieczny dla pacjenta.    

od 300zł

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: NICI ARTLIFT
 • ARTLIFT MONO
  ART LIFT MULTI
  ART LIFT COMBI
  ART Lift L
  REZULTATY ZABIEGU NICIAMI ARTLIFT

  ARTLIFT MONO ARTLIFT MONO

  ART LIFT MONO – stosowane zarówno do korekty ciała jak i twarzy

  Igła stosowana do zabiegów cechuje się ostrym, opatentowanym ostrzem – w skutek czego dochodzi do zmniejszenia traumatyzacji tkanek podczas co w zdecydowany sposób zwiększa to komfort pracy lekarza w porównaniu z posługiwaniem się igłą zbyt miękką lub zbyt twardą, co gwarantuje bezpieczeństwo i szybko rekonwalescencje po zabiegu

   

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  ART LIFT MULTI ART LIFT MULTI

  ART LIFT MULTI

  Najważniejszą jednak cechą nici Art Lift® Multi jest zdolność do samorozprężania się w tkankach i w efekcie unoszenie powierzchni zapadniętej skóry. Zabieg liftinguje w łagodny sposób skórę wiotką i pozbawioną elastyczności.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  ART LIFT COMBI ART LIFT COMBI

  ART LIFT COMBI

  Art. Lift Combi przeznaczony jest do liftingu skóry wiotkiej i do konturowania owalu twarzy. Nić ma na swojej powierzchni jednolite haczyki. Nici Art Lift® Combi charakteryzują się głębszymi, grubszymi i mocniejszymi haczykami oraz regularnymi przerwami między nimi.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  ART Lift L ART Lift L

  ART Lift L

  • ART Lift® L pierwsza na świecie dwukierunkowa nić polidioksanonowa.
  • Nici Art Lift® L to najbardziej efektywny sposób podniesienia obwisłej skóry policzków, brody oraz linii żuchwy.
  • Jej innowacyjna budowa polega na umieszczeniu pojedynczej nici haczykowej z przeciwstawnym ułożeniem haczyków w igle. Oba końce nici wystają z dwóch stron igły.
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  REZULTATY ZABIEGU NICIAMI ARTLIFT REZULTATY ZABIEGU NICIAMI ARTLIFT

  • Redukcja zamrszczek poprzecznych i podłużnych czoła
  • lifting policzków, twarzy
  • redukcja bruzd nosowo-wargowe
  • redukcja dynamicznych zmarszczek okolicy policzkowej
  • lifting podbródka
  • korekta szyi, dekoltu
  • uniesienie brwi
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź