Każdy właściciel, kierownik czy też manager firmy chce żeby funkcjonowała ona sprawnie i przynosiła odpowiednie zyski, bardzo ważnym czynnikiem jest motywacja pracowników. Co więc zrobić gdy naszych pracowników dopada rutyna, brak energii do działania, czy też wypalenie zawodowe? Dobrze zmotywowany pracownik potrafi dać z siebie znacznie więcej niż ten, który nie jest doceniany i mobilizowany. Mając to na uwadze, każda firma ceniąca swoich pracowników powinna na nich tak oddziaływać, aby chętnie i z entuzjazmem realizowali określone cele i zadania. Na wydajność pracowników a także na ich satysfakcję i zadowolenie z pracy wpływają środki materialne i niematerialne. Samopoczucie pracobiorcy przekłada się również na wizerunek firmy. Warto ofiarować im wieczór w SPA.

spa

Motywowacja pracowników – innowacyjne podejście.

Doskonałym pomysłem docenienia pracowników może okazać się oferta voucherów i bonów SPA dla firm, oferowana przez Instytut Urody J’adore. Zamiast kolejnego bonu pieniężnego warto pójść z duchem czasu i zaproponować pracownikom coś zupełnie innego, co na pewno zyska ich aprobatę. Małe SPA poprawi nastrój i pozwoli się zrelaksować, by ponownie powrócić do pracy z nowym zapałem i energią. Instytut Urody J’adore przygotował wyjątkową ofertę voucherów SPA z szeroką gamą zabiegów kosmetycznych dostępnych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Elegancko przygotowany i spersonalizowany voucher jest gotowy do podarunku. Nie trzeba przejmować się jego wydrukowaniem i zapakowaniem, gdyż jest stworzony w pełni profesjonalnie i z największą dbałością o klienta.

Voucher do SPA – siła relaksu motywacją pracowników.

Voucher to wciąż mało popularna forma motywowania i wynagradzania pracowników. Sami pracownicy też często zaznaczają, że wolą premię finansową jednak taką formę prezentu pracownik zazwyczaj przeznacza na domowe wydatki i szybko o niej zapomina. Upominek w postaci vouchera do SPA to prestiżowa forma docenienia i motywacji, o której pracownik na pewno szybko nie zapomni, będzie ją miło i długo wspominał. Taki prezent relaksuje, wprowadza w przyjemny nastrój, odpręża i powoduje zadowolenie. W tak błogim nastroju często przychodzą do głowy nowe pomysły, które pracownik chętnie wykorzysta w swojej pracy zawodowej.

Vouchery dla kluczowych kontrahentów.

Vouchery do SPA będą się cieszyć dużym uznaniem również wśród partnerów biznesowych. Taka forma marketingu zdecydowanie zacieśni relację z kontrahentami i sprawi, że będą nas postrzegać zupełnie inaczej. Ekskluzywna forma zapakowania vouchera upewni kontrahentów w przekonaniu o naszym profesjonalizmie.

motywacja pracownika

Dlaczego J’adore Instytut?

Instytut Urody J’adore jest zlokalizowany niemalże w samym sercu Krakowa, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Głównego. Miejsce to, stworzone z myślą o osobach potrzebujących relaksu, ciszy i ukojenia, już od progu urzeka pięknem i profesjonalizmem. Szeroki zakres usług sprawia, że każdy znajdzie tu coś zarówno dla ciała jak i dla ducha i wróci do pracy jako lepsza wersja siebie. Zabiegi oferowane w ramach voucherów SPA dla pracowników firm są różnorodnie dobrane. Gwarantujemy doznania takie jak relaks, wyciszenie, zniwelowanie stresu, czy też zadbanie o swój wygląd pod okiem profesjonalistów.

Doskonałym pomysłem jest także wykorzystanie voucherów jako nagród w konkursach podczas imprez firmowych. W SPA można również zorganizować spotkanie integracyjne dla pracowników, doceniane zwłaszcza przez kobiety, które w tym czasie będą mogły zadbać o swoją urodę i wizerunek. Ciekawą formą może okazać się kurs makijażu, który z pewnością doceni każda kobieta niezależnie od wieku.

Instytut J’adore oferuje szeroki zakres zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych w bardzo konkurencyjnych cenach. Przy zakupie minimum dwóch voucherów ostateczna cena jest jeszcze korzystniejsza, a kupując większą ilość voucherów możliwa jest dodatkowa negocjacja cen.  Voucher do SPA to wyjątkowa forma docenienia i zmotywowania pracowników, którzy na co dzień sprawiają, że firma działa sprawnie i prężnie. SPA jest też świetnym miejscem na integrację pracowników, którzy na moment będą mogli zapomnieć o pracy i w atmosferze relaksu odprężą się, nabiorą dystansu, a przy okazji zadbają o urodę.