+48 12 26 14 443

Botox / Azzalure

Botox / Azzalure
Botox. Piękno i młodość rzecz jasna bywają ulotne. Najczęściej objawami starzenia są oczywiście wszędobylskie zmarszczki, których najchętniej byśmy się pozbyli. Pierwsze pojawiają się zmarszczki mimiczne, w dalszej kolejności są to zmarszczki w okolicach oczu, kurze łapki i tzw. lwie zmarszczki ponad brwiami. Nie jest nam z nimi do twarzy zazwyczaj. Na szczęście możemy nie tylko z nimi walczyć gdy się już pojawiają, ale również przeciwdziałać i zapobiegać ich powstawaniu w przyszłości. Toksyna botulinowa czyli popularny botox jest w stanie czynić prawdziwe cuda. Instytut J’Adore z Krakowa przedstawia ofertę leczenia zmarszczek przy użyciu botoxu.

Cena zabiegów: 30zł /1j Botoxu, 80zł/10j Azzalure

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: Botox / Azzalure
 • Przebieg zabiegu z zastosowaniem Botoxu
  DLA KOGO LECZENIE BOTOXEM?
  DLACZEGO WARTO?
  Po zabiegu iniekcji Botoxu
  Zabieg iniekcji botoxu (toksyny botulinowej) – Cena

  Przebieg zabiegu z zastosowaniem Botoxu Przebieg zabiegu z zastosowaniem Botoxu

  Zabiegi z użyciem botoxu wykonywać może ze względów bezpieczeństwa jedynie wykwalifikowany lekarz. Do zabiegu używa się strzykawki jednorazowej z niezwykle cienką igłą. Za jej pomocą preparat zostaje wstrzyknięty we wcześniej wybrane i odpowiednio oznaczone przez specjalistę miejsca. W zależności od ilości miejsc, w których będziemy redukowali zmarszczki całość zabiegu trwa od kilku do kilkunastu minut. Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Pacjenci odczuwają jedynie ból porównywalny z ugryzieniem komara. Nie stosuje się więc znieczuleń miejscowych, choć w niektórych sytuacjach dla komfortu pacjenta używany jest specjalny krem łagodzący nieco nieprzyjemności związane z iniekcją.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  DLA KOGO LECZENIE BOTOXEM? DLA KOGO LECZENIE BOTOXEM?

  Botox/Azzalure stosuje się do następujących rodzajów zmarszczek:

  • zmarszczki poprzeczne czoła
  • zmarszczki pionowe pomiędzy brwiami (lwie zmarszczki)
  • „kurze łapki” wokół oczu
  • „zmarszczki palacza” wokół ust
  • Botox jest także z powodzeniem stosowany w celu uniesienia kącików ust, uniesienia powiek, oraz zniwelowania efektu tzw. „brody czarownicy” lub „brody brukowej”.
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

  Już po kilku dniach od pierwszego zabiegu zauważymy jego efekty. Po około 2 tygodniach od zabiegu zobaczymy już pełen efekt pracy lekarza, który utrzyma się aż do 4 miesięcy. Po tym czasie możemy powtórzyć zabieg. Co ważne każdy kolejny zabieg wydłuża dodatkowo czas działania toksyny botulinowej. Co za tym idzie po kilku sesjach z użyciem botoxu uzyskamy perfekcyjny efekt i nie będziemy już musieli kontynuować leczenia.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Po zabiegu iniekcji Botoxu Po zabiegu iniekcji Botoxu

  Zabieg jest mało inwazyjny jednak zalecane są pewne środki ostrożności bezpośrednio po nim. Do 5 godzin po wstrzyknięciu preparatu powinniśmy unikać wysiłku fizycznego. Nie powinniśmy także naciskać miejsc wstrzyknięcia botoxu, oraz do około 4 godzin po zabiegu kategorycznie unikać pochylania głowy w dół. Takie postępowanie gwarantuje najlepszy możliwy efekt terapii.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zabieg iniekcji botoxu (toksyny botulinowej) – Cena Zabieg iniekcji botoxu (toksyny botulinowej) – Cena

   

  BOTOX PLN
  Kurze łapki od 350 zł
  lwia zmarszczka od 350 zł
  Czoło fałdy poprzeczne od 350 zł
  zmarszczki królicze od 350 zł
  cała twarz (3 powyższe okolice) od 800 zł
  uśmiech dziąsłowy od 200zł
  nadpotliwość stóp od 1400 zł
  nadpotliwość dłoni od 1600 zł
  zmarszczki poprzeczne na szyi od 750 zł
  bruksizm od 700 zł

   

  Podana cena jest orientacyjna i zależy od ilości podanego preparatu, może się różnić od tej podanej powyżej i ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej

  Botox 30zł/1j, Azzalure – 80zł/10j

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź