+48 12 26 14 443

DEPILACJA LASEROWA

DEPILACJA LASEROWA

2luch37

Chcesz usunąć zbędne owłosienie raz na zawsze? Przeszkadzają Ci włosy na udach, twarzy lub strefie bikini? Najlepszym rozwiązaniem w Twoim przypadku będzie trwała depilacja laserowa.

Depilacja laserowa Soprano ICE - Jeśli szukasz naprawdę skutecznej metody na pozbycie się niechcianych włosów raz na zawsze to zabieg depilacji laserowej jest przeznaczony właśnie dla ciebie.

Depilacja laserowa to jedyna skuteczna metoda trwałej likwidacji owłosienia. Usuwanie nadmiernego owłosienia przy pomocy lasera jest prawie bezbolesne, a co najważniejsze, zabieg można wykonać na każdej partii ciała, zarówno depilując nogi, przedramiona, strefę bikini, jak i wąsik, brodę czy pośladki.

Depilacja laserowa to na chwilę obecną najskuteczniejsza metoda permanentnego usuwania owłosienia. Kilka sesji pozwoli ci uzyskać idealnie gładką skórę bez niechcianych włosków.

Pierwsze efekty po depilacji laserowej są widoczne od razu, a efekt utrzymuje się do końca życia. W większości przypadków konieczne jest wykonanie kilku zabiegów na daną partię ciała, co gwarantuje usunięcie wszystkich włosków z konkretnego obszaru.

Zabieg jest idealną alternatywą dla osób dotychczas korzystających z metod takich jak depilacja woskiem lub maszynką, marzących o gładkiej skórze bez borykania się z problemami takimi jak np. wrastające włoski.

 

Cena zabiegów: od 99

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: DEPILACJA LASEROWA
 • CZYM JEST ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ
  SOPRANO XL
  RÓŻNICA POMIĘDZY DEPILACJĄ LASEREM DIODOWYM A IPL
  DLA KOGO?
  GALERIA PRZED I PO
  JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO DEPILACJI LASEROWEJ?
  ZALECENIA DLA PACJENTÓW PO ZABIEGU USUWANIA NADMIERNEGO OWŁOSIENIA
  ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ DLA PAŃ
  ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ DLA PANÓW
  JAK CZĘSTO NALEŻY POWTARZAĆ DEPILACJĘ LASEROWĄ?
  DEPILACJA LASEROWA - PRZECIWWSKAZANIA :
  SOPRANO ICE XL
  CENNIK ZABIEGÓW DEPILACJI LASEROWEJ

  CZYM JEST ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ CZYM JEST ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ

  Zabieg depilacji laserowej to trwała redukcja owłosienia przy pomocy światła lasera. Wiązka światła przepala włos wraz z cebulką, dzięki czemu nie ulega on odbudowie, czyli już nigdy nie odrośnie.

  Właśnie z tego powodu laserowe usuwanie owłosienia jest jedyną trwałą i skuteczną metodą depilacji. Warto wiedzieć, że laser wypala sam włos, nie podgrzewając sąsiadujących tkanek, więc usuwanie owłosienia w ten sposób jest zabiegiem bezpiecznym.

  Depilacja laserowa włosów to metoda stosowana na świecie już od wielu lat, dlatego można potwierdzić jej trwałość i skuteczność.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  SOPRANO XL SOPRANO XL

  W Naszym Instytucie pracujemy na najwyższej klasy laserze Soprano XL – jednej z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych platform służących do trwałego usuwania owłosienia.

  O jego wysokim bezpieczeństwie i skuteczności świadczą certyfikaty m.in. FDA i CE. Emitowana przez laser wiązka przenika na głębokość 2 mm, dzięki czemu światło lasera skupia się jedynie na powierzchni włosa – niszcząc go, ale nie oddziałując negatywnie na otaczającą go skórę.

  Dodatkowy system chłodzenia i przełomowy tryb in-motion sprawiają, że zabieg jest komfortowy i szybszy niż dotychczas.SOPRANO XL 2

  Soprano XL to jedno z najmocniejszych I najbezpieczniejszych urządzeń do usuwania owłosienia – lider na rynku – gwarancja jakości I skuteczności. Jeśli chcesz cieszyć się zadowalającymi rezultatami to zabieg depilacji laserowej Soprano XL spełni Twoje oczekiwania.

   

  Depilacja laserowa Soprano XL to zabiegi:

  • o trwałych rezultatach – zabiegi usuwają owłosienie permanetnie, diody mają bardzo wysoką moc
  • bezpieczne – laser diodowy Soprano posiada certyfikaty jakości i jest laserem medycznym, nie ma ryzyka poparzeń
  • szybkie – zabiegi są krótkie i wysoce efektywne
  • komfortowe – tryb in-motion jest znacznie mniej bolesny a przy tym tak samo skuteczny
  • soprano XL – to laser diodowy a nie IPL – dzięki czemu masz pewność, że jest to urządzenie przeznaczone wyłącznie do zabiegów depilacji laserowej
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  RÓŻNICA POMIĘDZY DEPILACJĄ LASEREM DIODOWYM A IPL RÓŻNICA POMIĘDZY DEPILACJĄ LASEREM DIODOWYM A IPL

  Laser diodowy, z którego korzystamy w naszym gabinecie, jest najskuteczniejszym rodzajem lasera do usuwania zbędnego owłosienia. Jednak na rynku w innych gabinetach kosmetycznych pracuję się na innych laserach, czyli na przykład na IPL. Różnica w kwestii działania i efektów występująca pomiędzy obydwoma typami lasera jest bardzo duża. Laser IPL nie jest tak skuteczny jak laser diodowy. Aby uzyskać jakiekolwiek zadowalające efekty przy jego pomocy, należy wykonać zazwyczaj przynajmniej kilkanaście zabiegów na jedną okolicę. W przypadku lasera diodowego ilość zabiegów gwarantujących całkowite i trwałe usunięcie włosów wynosi najczęściej od 4-8, w zależności od konkretnego przypadku. Laser diodowy daje gwarancję, że włosy nie odrosną, ponieważ skutecznie usuwa włosy będące w fazie wzrostu. W przypadku tego rodzaju lasera konieczność powtarzania zabiegów bierze się tylko stąd, że aby móc usunąć wszystkie włosy z danej okolicy ciała należy wykonać tyle zabiegów, by trafić na moment, gdzie poszczególne włosy są w fazie wzrostu. W związku z tym po każdym zabiegu włosy będą przerzedzone, aż w końcu zostaną całkowicie usunięte.

  Laser IPL to tzw. lampa polichromatyczna, która niejako naświetla pacjenta, emitując fale o różnej długości. W efekcie laser IPL działa nie tylko na sam włos, ale również na otaczające go tkanki, przez co jest mniej skuteczny. Porównując obydwa lasery można powiedzieć, że na jeden zabieg laserem diodowym trzeba wykonać przynajmniej 3 zabiegi laserem IPL, a na dodatek bez gwarancji uzyskania zadowalających efektów. W związku z tym pojedynczy zabieg laserem IPL jest zazwyczaj tańszy, ale jak widać, jest to tylko pozorna oszczędność.

  Filozofią naszego gabinetu kosmetycznego jest to, by dawać naszym klientkom wszystko to, co najlepsze. Dlatego oferujemy najskuteczniejszą metodę trwałego usuwania niechcianego owłosienia, czyli laser diodowy.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  DLA KOGO? DLA KOGO?

  Laser jest wyjątkowo efektywny w przypadku osób o ciemnych włosach i stosunkowo jasnej karnacji. Dzięki opatentowanemu systemowi In-motion, zabiegi systemem Soprano XL sprawdzają się także dla ciemniejszych fototypów oraz osób opalonych.

  Przed pierwszym zabiegiem depilacji laserowej ma miejsce konsultacja podczas której, określany jest fototyp oraz rozpisywany plan zabiegów.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  GALERIA PRZED I PO GALERIA PRZED I PO

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO DEPILACJI LASEROWEJ? JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO DEPILACJI LASEROWEJ?

  Usuwanie nadmiernego owłosienia jest zabiegiem bezpiecznym, ale wymaga pewnego przygotowania, które gwarantuje uzyskanie jak najlepszych efektów.

  Przede wszystkim na dwa tygodnie przed zabiegiem należy unikać wystawiania na słońce tej części ciała, którą chcemy poddać zabiegowi. Dotyczy to również wizyt w solarium. Ważne jest, aby nie wyrywać włosków pęsetą, woskiem czy stosować depilatora (stosowania tych metod powinno się zaprzestać na min. 3 tygodnie przed planowanym zabiegiem). W dniu zabiegu należy unikać używania antyperspirantów oraz innych środków chemicznych.

  Na 14 dni przed zabiegiem należy zrezygnować ze stosowania kosmetyków, zawierających pochodne retinoidów (np. niektóre maści na trądzik) oraz zawierających składniki światłouczulające. Są to przede wszystkim wyciągi z ziół (np. dziurawiec, rumianek, arnika, nagietek). Herbatki ziołowe na bazie tych roślin również należy odstawić.

  W dniu zabiegu należy wydepilować skórę jednorazową maszynką lub pozostawić ją owłosioną – wtedy specjalista w gabinecie dokona takiej depilacji.

  Przeczytaj pełen artykuł jak poprawnie przygotować się do depilacji laserowej

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  ZALECENIA DLA PACJENTÓW PO ZABIEGU USUWANIA NADMIERNEGO OWŁOSIENIA ZALECENIA DLA PACJENTÓW PO ZABIEGU USUWANIA NADMIERNEGO OWŁOSIENIA

  Jak zachować się po zabiegu?

  Przez pierwsze dwa dni nie należy używać balsamów nawilżających, które zawierają substancje chemiczne, mogące podrażnić skórę poddaną zabiegowi. Przez dwa tygodnie po zabiegu należy unikać wystawiania skóry na słońce, ponieważ w niektórych przypadkach mogłoby to doprowadzić do powstania przebarwień. Wizyty na solarium są również zakazane przez 14 dni po depilacji. W tym okresie należy chronić wydepilowaną skórę ubraniem, np. zakładając dłuższe spodnie, jeśli depilowaliśmy łydki lub uda.

  Salon kosmetyczny Jadore Instytut przestrzega po zabiegi usuwania nadmiernego owłosienia!

  • Nie opalać się przez 2 tygodnie po zabiegu (również w solarium)
  • Ochraniać skórę poddaną zabiegowi poprzez stosowanie kremów z filtrem SPF 50+ i noszenie ochraniającej odzieży
  • Nie stosować kremów i balsamów nawilżających przez przynajmniej dwa dni po zabiegu, gdy skóra może być jeszcze lekko podrażniona
  • W przypadku depilacji pach, nie stosować dezodorantów przez 3-4 dni po zabiegu w przypadku wrażliwej skóry
  • W przypadku depilacji pach (bez względu na to, czy skóra jest z natury wrażliwa czy nie) nie stosować blokerów potu przez 2 tygodnie po zabiegu
  • Unikać ćwiczeń fizycznych i wizyt w saunie przez 4 dni
  • Przez pierwsze dwa dni unikać basenów

   

  Dowiedź się więcej jak zadbać o skórę po zabiegu usuwania nadmiernego owłosienia.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ DLA PAŃ ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ DLA PAŃ

  Depilacja laserowa Ud

  Podobno przeciętna kobieta w ciągu całego swojego życia depiluje się ponad 1500 razy. To 1500 kupionych maszynek jednorazowych, kilkaset zużytych pianek do golenia i tyle samo zmarnowanych godzin. A można łatwiej, szybciej i taniej. Wystarczy zdecydować się na depilację laserową.

  U kobiet najczęściej wykonywana jest depilacja laserowa uda, łydki lub całych nóg. Dlaczego? Ponieważ te obszary ciała są najczęściej odsłaniane, a szczególnie w lecie. Wiele kobiet ma na tyle mocne i ciemne owłosienie, że w cieplejszych miesiącach musi się depilować niemalże codziennie.  Do naszego salonu przychodzą też takie panie, dla których perfekcyjne gładka skóra to podstawa. One potrafią usuwać włoski nawet dwa razy dziennie, podczas porannej i wieczornej kąpieli. Nie trzeba dodawać jakim wybawieniem jest dla nich trwała depilacja.

  Depilacja całych nóg trwa około 1,5 godziny.

  Depilacja laserowa łydki

  Niektóre osoby decydują się na wykonanie depilacji na samych łydek. Nic w tym dziwnego, ponieważ wiele osób ma naturalnie wyraźnie ciemniejsze, gęstsze i mocniejsze włosy na łydkach niż na udach. Oczywiście w naszym gabinecie istnieje możliwość wykonania zabiegu tylko na same łydki. Trwa on około 40 minut.

  Na taki rodzaj depilacji decydują się też osoby, które zazwyczaj noszą sukienki i spódnice do kolan lub spodnie rybaczki. Wiele kobiet zaczyna tylko od depilacji łydek, by na sobie przetestować efekty, a następnie decyduje się na wydepilowania kolejnych obszarów ciała, czyli najczęściej ud, pach i bikini.

  Depilacja laserowa wąsik

  Laser diodowy można także wykorzystać do depilacji niechcianego owłosienia pojawiającego się na twarzy. Kobiety najczęściej depilują tzw. wąsik, czyli obszar nad górną wargą. Zazwyczaj są to osoby o naturalnie ciemnych włosach lub cierpiące na hirsutyzm, ale nie tylko. Również wiele naturalnych blondynek, które mają nieco jaśniejszy wąsik, decyduje się na taki zabieg ze względów estetycznych. Trwałe usuwanie wąsika laserem diodowym jest o tyle wskazane, że wszelkie inne formy depilacji tej okolicy doprowadzają do pogłębienia problemu, czyli włoski zaczynają rosnąć szybciej, są grubsze i ciemniejsze.

  Depilacja laserowa pachy

  Depilację laserową pach polecamy wszystkim kobietom, a przede wszystkim tym, które uprawiają różne sporty, a przez to często noszą koszulki na ramiączkach. Taka depilacja jest także wskazana u kobiet z naturalnie wrażliwą skórą pod pachami, która źle reaguje na depilację maszynką lub depilatorem. W wielu przypadkach depilacja pach tradycyjnymi sposobami doprowadza do powstania podrażnień i krostek, które najczęściej są trudne do wyleczenia. Ponadto bezpośrednio po tradycyjnej depilacji należy bardzo uważać na stosowane antyperspiranty i dezodoranty, które mogą doprowadzić do pojawienia się silnych reakcji alergicznych i mocnego podrażnienia. W przypadku depilacji laserem diodowym musimy się tym przejmować tylko bezpośrednio po zabiegu, a w ciągu całego późniejszego życia już nie, ponieważ pachy będą stale doskonale gładkie, więc jakakolwiek depilacja będzie już zbędna.

  Depilacja pach trwa około 20 minut.

  Depilacja laserowa bikini

  Depilacja laserowa okolic bikini cieszy się bardzo dużą popularnością. Kobiety mogą zdecydować się na różne rodzaje depilacji, od płytkiej depilacji, w której usuwa się tylko te włosy, które znajdują się w okolicy pachwin, aż po głęboką, która obejmuje pachwiny, łono, wargi sromowe, pośladki i obszar pomiędzy nimi. Każda kobieta może samodzielnie zadecydować, jak głęboką depilację bikini chce mieć wykonaną. Bardzo popularne jest na przykład pozostawianie cienkiego paska włosków na wzgórku łonowym – tzw. brazyliana.

  Depilacja bikini trwa około 30 minut.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ DLA PANÓW ZABIEGI DEPILACJI LASEROWEJ DLA PANÓW

  Depilacja laserowa klatki piersiowej jest coraz częściej wykonywana u mężczyzn. Nie zawsze wykonuje się tyle zabiegów, by uzyskać doskonale gładką skórę. Niektórym klientom zależy tylko na przerzedzeniu włosków. Depilację laserową klatki piersiowej można rozszerzyć o depilację laserową brzucha. Wydepilowanie tak dużej powierzchni trwa zazwyczaj około 1,5 godziny i nie jest szczególnie bolesne, jeśli zastosuje się metody łagodzące, jak na przykład chłodzącą końcówkę przy głowicy lasera.

  Innym, równie popularnym zabiegiem u mężczyzn jest depilacja laserowa karku. Należy do szybkich zabiegów, ponieważ zazwyczaj na tym obszarze ciała rośnie niewielka ilość włosków. Są to najczęściej włosy długie, ciemne i kręcone, czyli idealne do usuwania laserem. Nawet gdy jest ich dosłownie kilka sztuk, to warto taką depilację wykonać, by nie musieć pamiętać o usuwaniu ich pęsetą, co zazwyczaj doprowadza do szybszego wzrostu grubszych, ciemniejszych i bardziej widocznych włosków.

  Depilacja laserowa brzucha najczęściej wykonywana jest u mężczyzn, ale nie tylko. Często korzystają z niej także panie, które zazwyczaj posiadają pojedyncze, ale dość ciemne włoski pod pępkiem. Zbyt mocno owłosiony brzuch jest dla wielu osób poważnym kompleksem, dlatego depilacja laserowa brzucha cieszy się stale rosnącym powodzeniem. Podobnym zainteresowaniem cieszy się depilacja laserowa stopy, która najczęściej obejmuje włosy rosnące na palcach, szczególnie na dużym palcu. Jest zabiegiem bardzo szybkim, trwającym zaledwie kilka lub kilkanaście minut. Wykonywana jest nie tylko u panów, ale również u pań, a szczególnie u tych, które do tej pory do depilacji tej okolicy używały maszynki jednorazowej, co doprowadziło do wzrostu bardziej widocznych włosów. Równie popularna jest depilacja laserowa pośladków, dzięki której można sobie bardzo ułatwić życie. Pośladki, a szczególnie obszar między nimi jest trudnodostępny, co nie ułatwia wykonania samodzielnej depilacji. Poza tym skóra pośladków jest miękka i wrażliwa, przez co bardzo często reaguje podrażnieniem na maszynkę jednorazową lub inne metody tradycyjnego golenia.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  JAK CZĘSTO NALEŻY POWTARZAĆ DEPILACJĘ LASEROWĄ? JAK CZĘSTO NALEŻY POWTARZAĆ DEPILACJĘ LASEROWĄ?

  Przyjmuje się, że do permanentnej redukcji owłosienia potrzeba około 6 zabiegów wykonywanych w odstępie od 4-8 tygodni. Efekty zabiegów zależą w znacznym stopniu od rodzaju włosa, fototypu oraz genetycznych uwarunkowań. Podana wyżej ilość powtórzeń jest uzależniona od tego, że włosy rosną w trzech etapach wzrostu, a wiązka światła lasera niszczy tylko te, które znajdują się w jednej z nich. W związku z tym, w trakcie jednego zabiegu usuwane są włoski, które już znajdują się w odpowiedniej fazie wzrostu. Do kolejnego zabiegu inne włosy będą miały szansę „dojrzeć”, by zostać usunięte. Następnie usuwa się kolejną, trzecią grupę włosków, która dopiero teraz osiągnęła optymalną fazę wzrostu. Pozostałe zabiegi to tzw. dostrzały, czyli zabiegi  usuwające wcześniej pominięte włoski lub te, które były wyjątkowo odporne na działanie lasera.

  Przeczytaj artykuł z którego dowiesz się jak często należy powtarzać zabieg depilacji laserowej

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  DEPILACJA LASEROWA - PRZECIWWSKAZANIA : DEPILACJA LASEROWA - PRZECIWWSKAZANIA :

  W przypadku każdego zabiegu kosmetycznego lub z zakresu medycyny estetycznej występują pewne przeciwwskazania, które uniemożliwiają w pełni bezpieczne wykonanie zabiegu. W przypadku depilacji laserowej są to:

  • świeża, mocna opalenizna
  • zażywanie suplementów i herbatek ziołowych (np z dziurawca, nagietka), leków światłouczulających – retinoidów
  • wykonywanie depilacji woskiem i pęsetą (min. 3 tygodnie przed zabiegiem trzeba jej zaprzestać)
  • siwy kolor włosów (włosy jasne lub rude reagują słabiej na światło lasera)
  • epilepsja
  • choroby skórne takie jak: łuszczyca, bielactwo; opryszczka; nowotwory
  • rany, silne rozstępy
  • ciąża
  • stosowanie tzw. blokerów potu na 2 tydonie przed zabiegami

   

  W przypadku innych problemów zdrowotnych lub zażywania antybiotyków, leków hormonalnych prosimy o dodatkową konsultację ze specjalistą.

  Dowiedź się więcej o przeciwwskazaniach dotyczących zabiegu depilacji laserowej

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  SOPRANO ICE XL SOPRANO ICE XL

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  CENNIK ZABIEGÓW DEPILACJI LASEROWEJ CENNIK ZABIEGÓW DEPILACJI LASEROWEJ

  Salon kosmtyczny J’adore instytut oferuje kompleksowe usługii depilacji laserowej w cenie już od 99 zł! Korzystając z zabiegów w naszym gabinecie kosmetycznym mają Państwo 100% pewności, że efekty będą imponujące. Nasz laser Soprano XL jest idealny dla każdego koloru skóry oraz większości kolorów włosów. Dodatkowo, specjalistyczny sprzęt sprawia, że zabieg jest komfortowy i szybszy niż kiedykolwiek!

  Zastanawiasz się czy przygotowana oferta depilacji laserowej jest dla Ciebie? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy BEZPŁATNIE opowiedzą o zabiegu, jego korzyściach, zalecanej ilości, cenie depilacji laserowej oraz pomogą dobrać odpowiednie parametry do Twojej skóry!

  Zadzwoń do nas już dzisiaj i dowiedź się więcej o cenach depilacji laserowej w krakowskim salonie kosmetycznym J’adore Instytut!

  DEPILACJA LASEROWA Kobiety Mężczyźni
  Wąsik 99zl zamiast 150zł 120zł
  Uszy 100zł 100zł
  Baczki 100zł 150zł
  Broda 100zł 150-200zł
  Szyja 100zł 200-250zł
  Cała twarz 199zł zamiast 300zł 250zł-300zł
  Kark 150zł 200zł-250zł
  Klatka piersiowa 250zł 300-450zł
  Sutki 120zł 150zł
  Brzuch 150zł-250zł 200zł-300zł
  Linia brzucha 100zł 150zł
  Plecy 150zł-300zł 350-550zł
  Ramiona 170-200zł 200-250zł
  Przedramiona 200zł 200-250zł
  Całe ręce 300zł zamiast 400zł 300zł-350zł
  Bikini (głębokie) teraz 299zł zamiast 400zł 350zł
  Bikini podstawowe 219zł zamiast 250zł 220zł zamiast 250zł
  Pośladki 160zł-200zł 200zł-350zł
  Uda (kolana gratis) 250-300zł 250-350zł
  Łydki (kolana gratis) 250-300zł 300-350zł
  Całe nogi 400zł zamiast 600zł 450zł zamiast 700zł
  Stopy 100zł 100zł
  Pachy 179zł zamiast 250zł 179zł zamiast 250zł

  Decydując się na serie 6 zabiegów na jeden obszar, 10% taniej Decydując się na serie 6 zabiegów na dwa obszary 15% taniej

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź