+48 12 26 14 443

DEPILACJA LASEROWA W WARSZAWIE

DEPILACJA LASEROWA W WARSZAWIE

Depilacja laserowa Soprano ICE to skuteczna metoda trwałej likwidacji owłosienia – począwszy od nóg, poprzez sferę bikini, a skończywszy na pośladkach, brodzie oraz przedramionach. Już kilka zabiegów wystarczy, aby raz na zawsze pozbyć się nieustannie odrastających włosków.

Depilacja laserowa, zwana również epilacją bądź trwałą depilacją to zabieg powszechnie stosowany przez kobiety oraz mężczyzn na całym świecie od blisko 15 lat. Sama zasada epilacji zależna jest od urządzenia, którym zabieg ten jest wykorzystywany. Docelowo niemal każda depilacja sprowadza się do degradacji cebulek włosowych, co przekłada się na całkowity brak owłosienia w przyszłości.

Już wkrótce otwarcie nowego salonu w Warszawie!

Cena zabiegów w naszym salonie kosmetycznym w Warszawie: od 99zł

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: DEPILACJA LASEROWA W WARSZAWIE
 • Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?
  Sprzęt oraz kosmetyki wykorzystywane w naszym salonie urody w Warszawie
  Różnica pomiędzy depilacją laserem diodowym, a IPL?
  Dla kogo przeznaczony jest zabieg depilacji laserowej?
  Wskazania do wykonywania zabiegu depilacji laserowej
  Rejony zabiegu depilacji laserowej
  Zabiegi depilacji laserowej dla Pań
  Zabiegi depilacji laserowej dla Panów
  Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?
  Zalecenia dla Pacjentów po zabiegu depilacji laserowej
  Jak często należy powtarzać zabieg depilacji laserowej?
  Zalety zabiegu depilacji laserowej
  Przeciwskazania do wykonywania zabiegu depilacji laserowej
  Cennik zabiegów depilacji laserowej

  Jak wygląda zabieg depilacji laserowej? Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

  Zabieg depilacji laserowej polega na redukcji owłosienia przy pomocy lasera. Wiązka światła zaawansowanego technicznie urządzenia Soprano XL przepala włos wraz z cebulką, sprawiając, że ten już nigdy nie odrośnie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Sprzęt oraz kosmetyki wykorzystywane w naszym salonie urody w Warszawie Sprzęt oraz kosmetyki wykorzystywane w naszym salonie urody w Warszawie

  Zabieg depilacji laserowej wykonywany jest wysokiej klasy, zaawansowanym technologicznie laserem Soprano XL. Urządzenie jest nie tylko maksymalnie precyzyjne, ale również w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia – zwłaszcza tkanek znajdujących się w bliskiej odległości od cebulek włosa. Dlaczego warto wybrać laser Soprano ICE? Dlaczego jest on lepszy od innych laserów? Wbrew pozorom te pytanie jest bardzo proste. Ci, którzy mieli już do czynienia z depilacją laserową, aczkolwiek innym urządzeniem aniżeli laser Soprano ICE wiedzą, że zabieg ten jest bolesny. W przypadku tradycyjnej depilacji Pacjent odczuwa ból na tyle intensywnie, że rezygnuje z ponownego zabiegu w późniejszym czasie.

  SOPRANO XL 2Soprano ICE jest wyjątkowy. Na tą chwilę jest to jedyny laser na świecie, który umożliwia bezbolesną depilację każdego fragmentu ciała. W czasie zabiegu Pacjent czuje się maksymalnie komfortowo przy zachowaniu najwyższego poziomu intymności. Bezbolesność zabiegu, bezpieczeństwo, a co najważniejsze skuteczność sprawiają, że depilacja laserowa Soprano ICE cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Soprano ICE to rozwiązanie technologiczne na miarę XXI wieku. Prezentowane innowacyjne urządzenie to nowość, które gości na polskim rynku raptem od kilku lat. Jako jedno z niewielu urządzeń z tej dziedziny pozwala na precyzyjne dopasowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego Klienta.

  Dlaczego zabieg wykonywany przy użyciu lasera Soprano ICE jest bezbolesny? Wszystko za sprawą specjalnej głowicy ICE. Ta szafirowa, maksymalnie zimna końcówka szybko chłodzi skórę, sprawiając, że Pacjent czuje wyłącznie przyjemny chłód. Warto nadmienić również, że Soprano ICE nadaje się do każdego rodzaju włosów – nie tylko ciemnych, jak w przypadku innych urządzeń – ale również jasnych i cienkich. Bez większych przeszkód możemy usunąć dzięki niemu owłosienie z twarzy oraz wszystkich innych partii ciała.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Różnica pomiędzy depilacją laserem diodowym, a IPL? Różnica pomiędzy depilacją laserem diodowym, a IPL?

  Dlaczego depilacja laserem diodowym jest lepsza od IPL? Trwała redukcja owłosienia nie jest rzeczą prostą. Na samym początku należy zaznaczyć, iż IPL nie należy do grupy laserów, chociaż działanie tego urządzenia jest niezwykle podobne do mechanizmu działania lasera diodowego. W obydwu przypadkach proces depilacji sprowadza się do permanentnego zniszczenia cebulki włosowej przez wiązkę światła/lasera emitowaną przez głowicę wybranego urządzenia. Promień wnika głęboko pod skórę niszcząc cebulkę włosową tak, by ta w przyszłości się nie odrodziła. Proces ten oczywiście jest trwały. Zasadnicza różnica pomiędzy laserem, a IPL dotyczy skuteczności usuwania owłosienia, a także ilości zabiegów potrzebnej do całkowitego usunięcia włosków w wybranym rejonie.

  Laser diodowy, w tym użytkowany przez nas Soprano ICE usuwa owłosienie trwale, a więc na zawsze – niezależnie od miejsca przeprowadzenia zabiegu. Pełna kuracja, a więc wykonanie określonej ilości zabiegów depilacji prowadzi do całkowitej degradacji cebulek włosowych, co natomiast przekłada się na brak jakiegokolwiek owłosienia w miejscu działania lasera w przyszłości. IPL (Intense Pulsed Light/Intensywne Pulsujące Światło), tak jak wspomnieliśmy wcześniej, nie zalicza się do urządzeń zwanych laserami, chociaż wiele osób je z nimi myli. Sam zabieg z jego użyciem sprowadza się do naświetlania lampą ksenonową. Różnica w działaniu obydwu urządzeń jest znacząca – laser diodowy (w tym Soprano ICE), a dokładniej jego fale świetlne posiadają tą samą długość fali (z jedynie niewielką rozbieżnością), zaś przy IPL fale są różnej długości. Przy depilacji laserowej zabiegowi poddawane są wyłącznie ściśle określone miejsca podskórne – cebulki włosowe. Ze względu na nieregularność fal przy urządzeniach IPL, wiązka światła pochłaniana jest nie tylko przez docelowe tkanki – włosy, ale również tkanki okoliczne. To właśnie brak wybiórczości w przypadku tej technologii sprawia, że jest ona znacznie gorsza, aniżeli depilacja laserowa.

  Można powiedzieć, że zarówno zabiegi z użyciem urządzenia IPL jak i laserów diodowych cechują się podobną bolesnością. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji Pacjenta, a także jakości sprzętu. W przypadku używanego w naszym salonie lasera diodowego Soprano ICE cały zabieg jest bezbolesny. Jak to możliwe? Laser ten zaopatrzony został w specjalną, szafirową głowicę ICE, która chłodzi miejsce wykonywania zabiegu. Pacjent tym samym nie odczuwa żadnego bólu, a nawet dyskomfortu.

  Różnica w zakresie obydwu urządzeń widoczna jest również w przypadku ilości zabiegów, niezbędnej w przypadku całkowitego wyeliminowania owłosienia w danym miejscy. Zasadniczo na jeden zabieg z użyciem lasera diodowego przypadają co najmniej trzy zabiegi przy użyciu IPL. Całkowite usunięcie owłosienia przy urządzeniach IPL jest zatem dłuższe, a dodatkowo odradzające się włoski są zdeformowane, co jeszcze bardziej utrudnia ich trwałe usunięcie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Dla kogo przeznaczony jest zabieg depilacji laserowej? Dla kogo przeznaczony jest zabieg depilacji laserowej?

  Zabieg depilacji laserowej przeznaczony jest dla wszystkich – kobiet oraz mężczyzn, niezależnie od wieku. Przy pierwszym zabiegu depilacji laserowej w naszym salonie kosmetycznym w Warszawie przeprowadzona zostanie konsultacja z specjalistką podczas której, określony zostanie fototyp oraz rozpisany zostanie harmonogram zabiegów.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Wskazania do wykonywania zabiegu depilacji laserowej Wskazania do wykonywania zabiegu depilacji laserowej

   

  • Nadmierne owłosienie;
  • Chęć pozbycia się uciążliwych włosków.
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Rejony zabiegu depilacji laserowej Rejony zabiegu depilacji laserowej

  J’adore Instytut w Warszawie oferuje zabiegi usuwania nadmiernego owłosienia z wszystkich rejonów ciała, ze szczególnym uwzględnieniem nóg i ud, przedramion, strefy bikini, wąsika, brody oraz pośladków.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zabiegi depilacji laserowej dla Pań Zabiegi depilacji laserowej dla Pań

  • depilacja laserowa uda

  Depilacja laserowa ud, podobnie jak depilacja laserowa łydek to jeden z najczęściej wykonywanych przez kobiety zabiegów w zakresie samej depilacji. Nic w tym dziwnego – nogi stanowią atrybut kobiecości, ważne więc, by były gładkie. Większość zabiegów depilacyjnych wykazuje się niską skutecznością. Zupełnie odwrotnie jest w przypadku depilacji laserem diodowym. Obecnie jest to jedyna trwała metoda skutecznego, a przy okazji również szybkiego pozbycia się zbędnego owłosienia.

  Depilacja ud obejmuje obszar od dolnej linii bielizny do miejsca pod kolanem – zarówno w przypadku przedniej jak i tylnej strony ud. Nie da się ukryć, że utrzymanie tej części ciała gładkiej wymaga sporo wysiłku. Zabieg depilacji laserowej Soprano ICE pozwala uzyskać trwały, estetyczny wygląd tej partii ciała, bez konieczności wykonywania innych kosztownych zabiegów czy regularnego stosowania preparatów depilujących.

  Depilacja laserowa ud obejmuje swoim zakresem co najmniej kilka zabiegów – zależnie od indywidualnych predyspozycji, karnacji czy rodzaju włosków.

  • depilacja laserowa łydki

  Depilacja laserowa łydki cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kobiet już od wielu lat. Wiele przedstawicielek płci pięknej traktuje ją jako element codziennej kosmetyki i higieny – szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich. Gładkie, zadbane łydki przyciągają wzrok mężczyzn, a także stanowią atrybut kobiecości. Mechaniczne bądź chemiczne usuwanie owłosienia – a więc tzn. tradycyjne metody depilacji – cieszą się stosunkowo niewielką skutecznością. My polecamy naszym Pacjentom nowatorską metodę depilacji – depilację laserową Soprano ICE. Usuwanie włosków za pomocą wioski promieni lasera diodowego cechuje się wysoką skutecznością, a przy okazji jest również bezbolesne oraz w pełni bezpieczne.

  Kilka zabiegów laserem Soprano ICE pozwala raz na zawsze pozbyć się włosków na łydkach (bez konieczności stosowania specjalnych kremów czy powtarzania zabiegów). Zakres depilacji laserowej łydki obejmuję linię kolan aż do linii piszczeli – zarówno z przodu jak i tyłu łydek. Zabieg ten nadaje się dla osób o wrażliwej skórze.

  • depilacja laserowa wąsik

  Depilacja laserowa tzn. wąsika, a więc miejsca zlokalizowanego na twarzy stanowi poważne wyzwanie ze względu na sam obszar. Skóra twarzy cechuje się bowiem szczególną delikatnością i wrażliwością, a co za tym idzie – jest podatna na podrażnienia bardziej niż jakiekolwiek inne miejsce zlokalizowane na naszym ciele. Nieodpowiednio przeprowadzona depilacja wąsika może doprowadzić do powstania bolesnego zaczerwienienia depilowanego obszaru, a w skrajnych przypadkach nawet do zapalenia mieszków włosowych. Jedyną skuteczną metodą pozbycia się owłosienia nad ustami jest depilacja laserowa urządzeniem Soprano ICE.

  Depilacja laserowa Soprano ICE pozwala raz na zawsze pozbyć się ciemnych, uciążliwych włosków zlokalizowanych wokół ust. Zabieg jest nie tylko maksymalnie bezpieczny, ale również szybki i skuteczny. Starannie wykonany zabieg przy pomocy zaawansowanego technologicznie urządzenia nie powoduje podrażnień skóry twarzy. Zastosowanie lasera diodowego stanowi gwarancję uzyskania trwałego efektu depilacji w szybkim czasie. Oczywiście, tak przeprowadzona depilacja nie wymaga od nas stosowania w przyszłości specjalnych preparatów czy dodatkowych metod usuwania włosków.

  • depilacja laserowa pachy

  Większość przedstawicielek płci pięknej depiluje swoje pachy codziennie. Znaczna część kobiet poszukuje skutecznego sposobu w zakresie szybkiego, dokładnego i skutecznego usuwania owłosienia z tego właśnie miejsca. Jako że skóra pod pachami jest cienka, jej depilacja może skutkować licznymi podrażnieniami – zwłaszcza jeśli chodzi o tradycyjne metody usuwania owłosienia. Niewielka skuteczność preparatów chemicznych sprawia, iż panie bardzo często decydują się na wykonanie profesjonalnego zabiegu depilacji laserowej.

  Depilacja laserowa pach laserem Soprano ICE pozwala szybko, bezboleśnie, a co najważniejsze skutecznie pozbyć się uciążliwych włosków. Oczywiście, aby cieszyć się maksymalnie gładką skórą, niezbędne jest wykonanie co najmniej kilku zabiegów.

  • depilacja laserowa bikini

  Strefa bikini to szczególnie wrażliwy, a zarazem delikatny fragment naszego ciała. Jako że jest on szczególnie podatny na wszelkiego rodzaju podrażnienia, niezwykle ważny jest dobór odpowiedniej metody depilacji. Większość kobiet depiluję ten obszar ze względów estetycznych oraz higienicznych. Nie da się ukryć, że gładka skóra w tym miejscu ma również zastosowanie praktyczne np. w czasie wakacyjnych wyjazdów nad wodę. Powszechnie znane i stosowane metody depilacji prowadzą do powstania bolesnych czerwonych plam, a w skrajnych przypadkach do zapalenia mieszków włosowych. Soprano ICE to jedyna bezbolesna, bezpieczna i w pełni skuteczna metoda usuwania włosków ze strefy bikini

  Szereg cyklicznych zabiegów depilacji laserowej na strefie bikini pozwala raz na zawsze pozbyć się problemu odrastających włosków. Pełna kuracja eliminuje konieczność korzystania w przyszłości z maszynek do golenia, rozgrzanego wosku, depilatora czy innych metod usuwania owłosienia.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zabiegi depilacji laserowej dla Panów Zabiegi depilacji laserowej dla Panów

  • depilacja laserowa karku

  Uciążliwe owłosienie karku to problem, który dotyka przede wszystkim panów o gęstym, ciemnym oraz twardym zaroście. Tradycyjna depilacja tego obszaru nie jest zabiegiem prostym ze względu na jego dostępność. W przypadku delikatnej skóry karku zaleca się całkowitą rezygnację z zabiegów mechanicznych na rzecz skutecznej metody depilacji laserowej urządzeniem Soprano ICE. Pełna kuracja eliminuje ewentualne podrażnienia skóry i pozwala raz na zawsze pozbyć się uciążliwego owłosienia.

  Depilacja laserowa karku obejmuje swoim zakresem tylną część szyi oraz sam kark. Zabieg pozwala utrzymać maksymalnie gładką skórę bez konieczności stosowania kosmetyków depilacyjnych czy stosowania maszynki do golenia.

  • depilacja laserowa brzucha

  Nadmierne i gęste owłosienie brzucha to poważny problem, który dotyka znaczną część męskiej populacji. Panowie, którzy zmagają się z nieestetycznym, a także uciążliwym owłosieniem na brzuchu wielokrotnie szukają bezbolesnego, a zarazem skutecznego sposobu na jego eliminację. Twarde włosy stanowię spore utrudnienie w codziennym funkcjonowaniu, zwłaszcza w sezonie letnim.

  Depilacja laserowa brzucha Soprano ICE to szybki, skuteczny oraz trwały sposób na pozbycie się owłosienia z wrażliwych fragmentów ciała. Podczas gdy inne zabiegi powodują dyskomfort, a czasami również ból, są nieskuteczne, a momentami także niebezpieczne, depilacja laserowa nie powoduje podrażnienia mieszków włosowych czy samej skóry. Jej długotrwałe efekty zostały docenione przez mężczyzn z całego świata.

  Depilacja laserowa brzucha to zabieg, który obejmuje swoim zakresem białą linię brzucha, a więc obszar od linii biustu, aż do wzgórka łonowego.

  • depilacja laserowa klatki piersiowej

  Nadmierne owłosienie w okolicy klatki piersiowej może powodować znaczący dyskomfort, zwłaszcza w miesiącach letnich. Obfite, ciemne i gęste włoski nie wpływają na estetykę tego obszaru, a co więcej stanowią problem z punktu widzenia higieny oraz dobrego samopoczucia. Depilacja klatki piersiowej to stosunkowo trudny zabieg, bowiem dotyczy miejsca szczególnie podatnego na podrażnienia. W przeciwieństwie do innych miejsc, w przypadku tego nie zaleca się przeprowadzania depilacji domowymi sposobami.

  Jedynym skutecznym, bezpiecznym, bezbolesnym i trwałym sposobem pozbycia się włosków na klatce piersiowej jest depilacja laserowa urządzeniem Soprano ICE. Depilacja laserowa, w porównaniu do innych metod usuwania owłosienia, opiera się na trwałej degradacji mieszków włosowych, bez podrażnienia skóry i okolicznych tkanek. Warto nadmienić, iż zabieg ten obejmuje również depilację owłosienia z brodawek sutkowych. Aby osiągnąć finalny efekt zaleca się wykonanie pełnej kuracji składającej się z kilku zabiegów.

  • depilacja laserowa pośladków

  Depilacja laserowa pośladków a ogromne znaczenie nie tylko jeśli chodzi o wygląd, ale również higienę. Ciemne, gęste, a także twarde owłosienie może być źródłem wielu problemów. Zlokalizowane na pośladkach włoski obniżają poczucie wygody i komfortu, zwłaszcza w przypadku mężczyzn aktywnych np. sportowców.

  Depilacja laserowa pośladków to jedyny skuteczny zabieg, który pozwala trwale wyeliminować uciążliwe włoski. W porównaniu do innych metod depilacji, depilacja Soprano ICE działa na wewnętrzną strukturę włosa, skutecznie ją uszkadzając i uniemożliwiając odrastanie owłosienia. Oczywiście, zabieg ten jest bezbolesny. Kilka sesji pozwala na całkowite pozbycie się problemu, a tym samym eliminację mechanicznych metod usuwania włosków.

  • depilacja laserowa stopy

  Wbrew powszechnej opinii, depilacja laserowa stopy cieszy się szczególną popularnością wśród mężczyzn niemal z całego świata. Ciemne, gęste włoski mogą być niezwykle uciążliwe – zarówno w miesiącach letnich jak i zimowych. Usuwanie owłosienia z okolic stóp obejmuje obszar zewnętrznej części stopy i placów. Zabieg wykonywany przy pomocy lasera Soprano ICE jest nieinwazyjny, bezbolesny, skuteczny, bezpieczny oraz… trwały.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej? Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej?

  Na 14 dni przed zabiegiem depilacji laserowej należy ograniczyć eksponowanie części ciała, którą zamierzamy poddać zabiegowi na promienie UV (słońce oraz solarium). Na 21 dni przed zabiegiem nie wolno wyrywać włosków pęsetą, woskiem, a także stosować depilatora. W dni zabiegu nie zaleca się stosowania dezodorantów i innych kosmetyków nakładanych bezpośrednio na ciało. Na 14 dni przed zabiegiem należy zrezygnować z kosmetyków zawierających pochodne retinoidów oraz składniki światłoczułe (głównie wyciągi z ziół i herbaty ziołowe). W dni zabiegu należy wydepilować skórę jednorazową maszynką.

  Pragniemy podkreślić, że szczególnie ważne jest, aby miejsce zabiegu było w pełni naturalne tj. posiadało naturalny kolor. Jako że melanina znajduje się nie tylko w cebulkach, ale również na powierzchni skóry, w niemal ten sam sposób skupia światło lasera. Opalenizna może znacząco zaburzyć proces depilacji.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zalecenia dla Pacjentów po zabiegu depilacji laserowej Zalecenia dla Pacjentów po zabiegu depilacji laserowej

  Do 2 dni po zabiegu nie wolno stosować żadnych kosmetyków na skórę. Do 14 dni po zabiegu nie zaleca się eksponowania depilowanego miejsca na promienie UV (słońce i solarium). Przez 4 dni po zabiegu należy unikać ćwiczeń fizycznych, a także wizyt na basenie i w saunie. Wato nadmienić, że po zabiegu depilacji laserowej, w którym dochodzi do trwałej likwidacji dojrzałych cebulek włosowych, włoski mogą wychodzić jeszcze przez około 10 dni.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Jak często należy powtarzać zabieg depilacji laserowej? Jak często należy powtarzać zabieg depilacji laserowej?

  Aby zabieg depilacji laserowej odniósł pożądany efekt, niezbędne jest kilka sesji na wybraną partię ciała. Ich liczba zależna jest przede wszystkim od indywidualnych predyspozycji – głównie rodzaju włosków.  Zalecana ilość zabiegów – ok 6 – 8 w odstępach co 4 – 8 tygodni. Oczywiście, odstępu pomiędzy zabiegami zależne są także od miejsca, w którym go wykonujemy. Cykl wzrostu włosa różni się bowiem, zależnie od rejonu ciała. Przykładowo – na brodzie cykl ten oscyluje w granicach 3 miesięcy, zaś na nogach 6 miesięcy.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zalety zabiegu depilacji laserowej Zalety zabiegu depilacji laserowej

  • Idealnie gładka skóra;
  • Trwałe pozbycie się włosków z wybranej partii ciała;
  • Koniec problemów ze wrastającymi włosami.
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Przeciwskazania do wykonywania zabiegu depilacji laserowej Przeciwskazania do wykonywania zabiegu depilacji laserowej

  • Świeża opalenizna;
  • Spożywanie leków światłouczulających;
  • Spożywanie suplementów i herbat na bazie ziół;
  • Siwy kolor włosów;
  • Epilepsja;
  • Choroby skóry;
  • Rany skóry;
  • Ciąża oraz karmienie piersią.
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik zabiegów depilacji laserowej Cennik zabiegów depilacji laserowej

  Nasz warszawski Salon oferuje wszystkim swoim Klientom kompleksowe usługi depilacji laserowej w mieście Warszawa, których ceny zaczynają się już od 99 zł. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym cennikiem. W razie pytań bądź wątpliwości nasi prosimy o kontakt z naszymi specjalistami. Doświadczony personel z największą przyjemnością przybliży Państwu tajniki każdego z zabiegów – opowie o jego zaletach, zalecanej ilości, cenie czy przeciwwskazaniach.

  DEPILACJA LASEROWA Kobiety Mężczyźni
  Wąsik 99 zł zamiast 150 zł 120 zł
  Uszy 100 zł 100 zł
  Baczki 100 zł 150 zł
  Broda 100 zł 150-200 zł
  Szyja 100 zł 200-250 zł
  Cała twarz 190 zł zamiast 300 zł 250-300 zł
  Kark 150 zł 200-250 zł
  Klatka piersiowa 250 zł 300-450 zł
  Sutki 120 zł 150 zł
  Brzuch 150-250 zł 200-300 zł
  Linia brzucha 100 zł 150 zł
  Plecy 150-300 zł 350-550 zł
  Ramiona 170-200 zł 200-250 zł
  Przedramiona 200 zł 200-250 zł
  Całe ręce 300 zł zamiast 400 zł 300-350 zł
  Bikini (głębokie) teraz 290 zł zamiast 400 zł 350 zł
  Bikini podstawowe 200 zł zamiast 250 zł 220 zł zamiast 250 zł
  Pośladki 150-200 zł 200-350 zł
  Uda (kolana gratis) 200-300 zł 250-350 zł
  Łydki (kolana gratis) 250-300 zł 300-350 zł
  Całe nogi 400 zł zamiast 600 zł 450 zł zamiast 700 zł
  Stopy 100 zł 100 zł
  Pachy 169 zł zamiast 250 zł 179 zł zamiast 250 zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź