+48 12 26 14 443

DIETETYK / TRENER PERSONALNY

DIETETYK / TRENER PERSONALNY
W zakresie treningów personalnych oraz dietetyki J'adore Instytut współpracuje z jednym z najbardziej uznanych trenerów personalnych i specjalistów do spraw żywienia – mgr inż. Tobiaszem Wilkiem. Zapraszamy do skorzystania z usług treningu personalnego i dietetyka. Dzięki temu szybko i skutecznie osiągniesz sylwetkę o jakiej marzysz. Każdy plan treningowy lub dieta układane są w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę możliwości, dotychczasowy styl życia, tryb pracy i ulubione formy rekreacji i sportu. Nieodłącznym elementem budowania formy i kształtowania sylwetki jest odpowiednia dieta. Dieta podobnie jak i trening decyduje o jakości życia i zdrowiu. Oczywiście i w tym przypadku dieta dobierana jest do indywidualnych potrzeb, tempa codziennego życia i upodobań. Z Naszą pomocą nie będziesz musiał rezygnować z przyjemności i ulubionych produktów, żeby zrzucić wagę i cieszyć się idealną figurą.

Cena zabiegu: od 120

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: DIETETYK / TRENER PERSONALNY
 • NASZ TRENER I DIETETYK
  Cennik usług dietetyka

  NASZ TRENER I DIETETYK NASZ TRENER I DIETETYK

  Dietetyk i trener personalny Tobiasz Wilk ma na koncie sporo sukcesów w zakresie tematycznym obejmującym sport i zdrowy styl życia. Są to m.in.:

  -tytuł Uniwersyteckiego Mistrza Polski 2009,

  -mgr inż Fizjologii Żywienia Człowieka (Uniwersytet Rolniczy w Krakowie)

  -autorstwo wielu artykułów i książek dotyczących programów zdrowego stylu życia i sposobów na osiągnięcie idealnej sylwetki.

  Światowe nowości z zakresu dietetyki, suplementacji, nowe formy treningu są konsultowane i testowane przez co najmniej kilku specjalistów zanim zostaną wdrożone do programu dla podopiecznych.

  Jeżeli marzysz o zdrowym organizmie i pięknym ciele – zapraszamy!

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik usług dietetyka Cennik usług dietetyka

  Ułożenie i prowadzenie diety przez 1 miesiąc 699 zł zamiast 800 zł
  Kolejny miesiące prowadzenia diety 250zł
  Trening personalny 120zł
  Analiza Pierwiastkowa Odżywiania 330zl
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź