+48 12 26 14 443

Endermologia LPG – Zabieg endermoliftingu, dzięki, któremu zachowasz młody wygląd na dłużej!

Endermologia LPG – Zabieg endermoliftingu, dzięki, któremu zachowasz młody wygląd na dłużej!

Endermologia LPG to wyspecjalizowany rodzaj masażu z podciśnieniem, doskonale redukujący problem cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, nieproporcjonalnej sylwetki. Łączy w sobie zalety klasycznego manualnego masażu odchudzającego, z siłą podciśnienia i precyzją programu komputerowego. Endermologia w krakowskim salonie J'adore różni się od zwykłego masażu antycellulitowego i wyszczuplającego głównie tym, że dzięki zastosowaniu specjalnego kombinezonu ochronnego, można działać z większą siłą, a tym samym osiągnąć zachwycające efekty.

Już pierwszy zabieg endermologii intensywnie przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej, oczyszczając organizm z toksyn, poprawiając krążenie, a tym samym odżywienie i dotlenienie tkanek. Dzięki intensywności masażu dochodzi także do zwiększenia produkcji włókien kolagenowych. W efekcie ciało ulega znacznemu wyszczupleniu, poprawia się jakość i gęstość skóry, cellulit zostaje zredukowany, a rozstępy i blizny ulegają znacznemu spłyceniu. Zabieg endermologiczny oddziałuje na tkankę łączną i podskórną, co sprawia, że nie tylko niweluje zewnętrzne efekty, ale intensywnie redukuje źródło problemu. Dodatkowo wykazuje działanie stricte relaksacyjne i obniża napięcie mięśniowe, dzięki czemu jest niezwykle skuteczny w terapii przeciwbólowej w przypadku problemów z kręgosłupem.

Endermologa to komfortowy i bezbolesny zabieg, którego efekty są szybko widoczne gołym okiem. Dzięki doświadczeniu i wiedzy pracowników krakowskiego salonu J'adore, wyszczuplenie i poprawa kształtu sylwetki często bywają nawet lepsze od zamierzonych.

Endermologa – Zabieg już od 100zł!

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: Endermologia LPG – Zabieg endermoliftingu, dzięki, któremu zachowasz młody wygląd na dłużej!
 • Na czym polega zabieg endermologii LPG
  Dla kogo przeznaczony jest zabieg Endermologii?
  ENDERMOLGIA - zalety zabiegu
  Efekty, jakie daje endermologia
  Wskazania po zabiegu endermologii
  Ile trwa zabieg endermologii?
  Cena zabiegu ednermologii

  Na czym polega zabieg endermologii LPG Na czym polega zabieg endermologii LPG

  Zabieg endermologii rozpoczyna się od włożenia specjalnego kombinezonu (endermowear), który zwiększa poślizg masującej głowicy, a także chroni skórę przed uszkodzeniem. We włożeniu kombinezonu pomaga kosmetolog, co jest nie tylko wysoce komfortowe, ale także stanowi gwarancję dobrych rezultatów.

  Zabieg sterowany jest komputerowo, a na podstawie wcześniej przeprowadzonego wywiadu dobierane są określone parametry, w tym intensywność zabiegu. Specjalista prowadzi głowicę wyposażoną w dwie masujące rolki, poruszające się wokół własnej osi oraz względem siebie. Jedna rolka zwija fałd skórny-mięśniowy, druga rozwija, sprawiając, że skóra zaczyna „falować”, czyli każdy fragment ciała objęty zabiegiem jest opracowywany w wielu kierunkach. Endermologia LPG to skuteczny zabieg, wzmocniony dobroczynnym działaniem podciśnienia, które generuje głowica. Praca podciśnienia może następować w sposób ciągły lub rytmiczny, dostosowany do indywidualnych potrzeb.

  Endermologia LPG – dodatkowe zalety

  Dodatkowym atutem, oprócz efektu intensywnego odchudzenia, wymodelowania ciała oraz poprawy jakości skóry jest lecznicze działanie endermologii.

  Dzięki działaniu podciśnienia, zabieg może pełnić formę drenażu – pomagając w usunięciu nadmiaru wody z organizmu, usunięcia obrzęku, spowodowanego gromadzeniem się płynów ustrojowych. Endermologia może być także stosowana w celu złagodzenia bólów reumatycznych, bólów kręgosłupa, terapii stanów zapalnych stawów, ścięgien, więzadeł.

  Dzięki zabiegowi, mając szczuplejsze, ładnie wymodelowane ciało, piękną skórę bez cellulitu i rozstępów, zdrowe stawy i kręgosłup, możemy już bez przeszkód w postaci bólu lub kompleksu niedoskonałości ciała, zacząć uprawiać ulubiony sport i samodzielnie kształtować swoją sylwetkę.

  ENDERMOLOGIA – JAK DZIAŁA?

  • Endermologia zmniejsza cellulit i redukuje tkankę tłuszczową, modelując ciało
  • Zabieg poprawia krążenie i zmniejsza ociężałość nóg
  • Endermologia zmniejsza bóle mięśni, niweluje skurcze
  • Zabieg silnie stymuluje reakcje biologiczne i ułatwia usuwanie depozytów tłuszczu
  • Sprawia, że skóra jest gładsza, młodsza i jędrniejsza
  • Endermologia pobudza produkcję kolagenu
  • Pozwala wrócić do figury sprzed ciąży
  • Wyszczupla sylwetkę nawet o dwa rozmiary!

  ENDERMOLOGIE KRAKOW

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Dla kogo przeznaczony jest zabieg Endermologii? Dla kogo przeznaczony jest zabieg Endermologii?

   Endermologia, jak każdy inny zabieg kosmetyczny, jest przeznaczona dla osób chcących w widoczny sposób wyszczuplić swoje ciało, poprawić elastyczność skóry oraz zlikwidować cellulit i rozstępy. Jeśli chcesz wiedzieć, kto najwięcej zyskuje z innowacyjnej metody endermologii, to wiedz, że jesteś w odpowiednim miejscu.

  Endermologia jest doskonałym zabiegiem dla wszystkich tych, którzy zmagają się z:

  • cellulitem
  • nadmiarem tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach ud, bioder, talii, brzucha czy ramion
  • brakiem jędrności, zwisającą – mało elastyczną skórą
  • bólami mięśni, skurczami lub bóle
  • rozstępami, zmniejszeniem gęstości skóry np. po utracie wagi, ciąż, 
  • jako metoda wspomagająca stosowanie diety
  • endermologie-
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  ENDERMOLGIA - zalety zabiegu ENDERMOLGIA - zalety zabiegu

  Endermologia to nie tylko skuteczny i szybki sposób na odchudzenie sylwetki i wymodelowanie ciała, ale także metoda lecznicza, którą doceniają przede wszystkim osoby cierpiące na ból nóg i kręgosłupa. Endermologia jest również metodą masażu antycellulitowego i detoksykującego. Zabieg charakteryzuje się szczególną skutecznością w przypadku tzw. cellulitu wodnego, czyli spowodowanego zaleganiem nadmiaru wody w organizmie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Efekty, jakie daje endermologia Efekty, jakie daje endermologia

  Lipomasaż stosowany w metodzie endermologii zapewnia widoczne wyszczuplenie sylwetki i wymodelowanie kształtu pośladków, ud i brzucha. Wygląd skóry ulega poprawie, staje się ona bardziej napięta i bardzo jędrna. Endermolifting dodatkowo likwiduje skórkę pomarańczową i zwalcza efekty starzenia się skóry. Sylwetka zmienia swój rozmiar na mniejszy, ciało staje się bardziej kształtne, a skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Wskazania po zabiegu endermologii Wskazania po zabiegu endermologii

  Najlepsze efekty endermologii uzyskujemy decydując się na wykonanie serii zabiegów. W trakcie takiej kuracji należy pić co najmniej 2-3 litrów wody dziennie, ograniczyć spożywanie węglowodanów, które zatrzymują wodę w organizmie i utrudniają proces detoksykacji, a także stosować kosmetyki i kremy nawilżające lub stricte antycellulitowe. Takie postępowanie pomaga w wypłukaniu toksyn z organizmu oraz widocznie przyśpiesza nasz metabolizm. W celu uzyskania silniejszego detoksu organizmu sugeruje się, aby codziennie rano na czczo wypijać jedną szklankę ciepłej wody z cytryną. Dla jeszcze lepszych efektów terapii wskazane są codzienne spacery lub inny intensywniejszy wysiłek fizyczny (najlepiej dwa razy w tygodniu).

  W trakcie kuracji należy pić co najmniej 2-3 litrów wody dziennie. Pomaga to w wypłukania toksyn z organizmu, przyśpiesza metabolizm. W celu silniejszego detoksu organizmu sugeruje się również codziennie rano pić szklankę ciepłej wody z cytryną.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Ile trwa zabieg endermologii? Ile trwa zabieg endermologii?

  Czas trwania zabiegu wynosi około 35 min, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a seria kilkunastu (10-15) zabiegów znakomicie utrwala zadowalający efekt.

  ENDERMOLOGIE TREATMENTS KRAKOW

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cena zabiegu ednermologii Cena zabiegu ednermologii

  ENDERMOLOGIA

  1 zabieg 100zł
  5 zabiegów 480zł
  10 zabiegów kombinezon gratis 999zł 1060zł
  15 zabiegów kombinezon gratis 1399zł 1560zł
  20 zabiegów kombinezon gratis 1799zł 2060zł
   kostium do endermologii przy pojedynczym zabiegu 60zł, przy pakiecie powyżej 10 zabiegów kostium GRATIS

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź