+48 12 26 14 443

Hydrobalans – rewitalizacja skóry

Hydrobalans – rewitalizacja skóry
Nasza skóra z wiekiem traci wiele właściwości. Przede wszystkim staje się mniej jędrna i elastyczna, przez co jest mniej przyjemna w dotyku. Z upływem lat skóra zmniejsza także produkcję kolagenu, który jest odpowiedzialny za zdrowie naszej skóry. Starzejąca się skóra jest również często przesuszona, ponieważ nasz organizm nie produkuje już odpowiedniej ilości wilgoci. Instytut J’adore rzuca wyzwanie wszystkim objawom starzejącej się skóry i prezentuje ofertę rewitalizacji skóry Hydrobalans. To nowatorskie preparaty, które posiadają udowodnione klinicznie działanie odmładzające naszą skórę. To szybki i prosty sposób na uzyskanie długotrwałych efektów odmładzających poprzez rewitalizację, odpowiednie nawilżenie i pobudzenie skóry do produkcji własnego kolagenu.  

Cena zabiegu : od 600

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: Hydrobalans – rewitalizacja skóry
 • JAK PRZEBIEGA ZABIEG?
  WSKAZANIA DO ZABIEGU
  DLACZEGO WARTO?
  Przed i po
  Cennik zabiegów

  JAK PRZEBIEGA ZABIEG? JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

  Zabieg jest bardzo prosty. Lekarz specjalista za pomocą bardzo cienkiej igły wstrzykuje preparat śródskórnie. Jest to niemal całkowicie bezbolesne, ale aby zwiększyć komfort leczenia stosuje się często kremy znieczulające, które pozwalają pacjentowi całkowicie zrelaksować się w trakcie trwającego kilkanaście minut zabiegu. Aby stworzyć jak najlepsze warunki do pełnej rewitalizacji skóry zaleca się spożywanie dużej ilości płynów po zabiegu. Zabieg pomimo stosowania nakłuć nie jest inwazyjny i po jego wykonaniu można wrócić do swoich codziennych zajęć.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  WSKAZANIA DO ZABIEGU WSKAZANIA DO ZABIEGU

  Seria preparatów Hydrobalans służy rewitalizacji skóry całego naszego ciała. Sprawdzają się znakomicie zwłaszcza tam, gdzie wedle obiegowych opinii niewiele można poprawić. Szczególnie polecamy ten rodzaj zabiegów w miejscach takich jak:

  • bardzo wrażliwa skóra w okolicy dekoltu
  • delikatna skóra szyi
  • okolice ust
  • grzbiety rąk i dłoni
  • skóra w okolicach oczu.

  Hydrobalans to znakomite rozwiązanie dla osób w każdym wieku. Praktycznie każda osoba marząca o wypoczętej, odpowiednio nawilżonej, zdrowej i młodej skórze może zgłosić się na konsultacje, które wykonuje się zwyczajowo przed zabiegiem.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

  Już po jednym zabiegu Hydrobalans poczujemy efekty „na własnej skórze”. Aby osiągnąć optymalne dla naszego ciała i organizmu efekty zazwyczaj jednak potrzebnych jest więcej zabiegów. Odpowiednia ilość to zazwyczaj przynajmniej 3 zabiegi, które odbywają się w kilkutygodniowych odstępach. Taki cykl zabiegowy możemy zaleca się powtarzać przynajmniej raz na pół roku. Hydrobalans w przeciwieństwie do wielu innych metod rewitalizacji naszej skóry jest gwarancją niezwykle długo utrzymujących się efektów zastosowanego leczenia.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Przed i po Przed i po

  restylane

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Restylane Vital Light, 600 zł (w zależności od ilości zużytego preparatu)
  Restylane Vital 650 zł (w zależności od ilości zużytego preparatu)
  StylaAge Hydro 650zł

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź