+48 12 26 14 443

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW
Zabieg keratynowego prostowania włosów nazywany jest też często „Brazylijską keratyną” ze względu na swoją genezę, źródło i motywy powstania zabiegu. Zabieg dedykowany jest przede wszystkim włosom przesuszonym, puszącym się, niesfornym, niepodatnym na modelowanie, zniszczonym słońcem, farbowaniem, rozjaśnianiem, zabiegami chemicznymi. Powyższe cechy charakteryzują rodzaj włosów brazylijskich kobiet, które chcąc odbudować i odmłodzić włosy, a także wyprostować niesforne loki, znalazły rozwiązanie w postaci keratyny. Zabieg pozwala na pełne odżywienie i uzupełnienie keratyny w strukturze włosa. Niedobór tego podstawowego budulca skóry, włosów i paznokci powoduje, że włosy są w złej kondycji, łamią się, kruszą, puszą, są matowe i źle się układają. Dodatkowo, narażone na czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr, słońce, czy chemiczne kosmetyki używane do „pielęgnacji” lub stylizacji - ulegają coraz większemu osłabieniu.        

PROMOCJA! 350zł-400zł

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW
 • O ZABIEGU KERATYNOWEGO PROSTOWANIE WŁOSÓW
  REZULTATY ZABIEGU
  CENNIK

  O ZABIEGU KERATYNOWEGO PROSTOWANIE WŁOSÓW O ZABIEGU KERATYNOWEGO PROSTOWANIE WŁOSÓW

  KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

  keratynowe prostowanie wlosow krakowProstowanie za pomocą keratyny pozwoli przywrócić włosom zdrowy, w pełni naturalny wygląd. W skład produktu keratynowego oprócz najistotniejszego białka budulcowego wchodzą również: antyoksydanty, wyciągi z roślin, kwasy tłuszczowe i witaminy, które intensywnie nawilżają, odżywiają oraz tworzą barierę ochronną przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Keratynowe prostowanie polega na „wprasowaniu” we włosy odpowiedniej ilości preparatu keratynowego. Odbywa się to za pomocą ceramicznej prostownicy fryzjerskiej, rozgrzanej do temperatury 230 C. Tak wysoka temperatura pozwala na otwarcie łuski włosa, umożliwiając keratynie odbudowę ubytków od środka struktury włosa. Po nałożeniu keratyny, pozostaje ona nietknięta przez około 30 minut, podczas których łuski włosów powoli się zamykają. Po tym czasie przystępuje się do suszenia włosów w średniej temperaturze, aż do całkowitego wyschnięcia.

  Po zabiegu włosy są proste, gładkie, lśniące, sprężyste, jednocześnie odporne na skręty czy zmiany pogody, w tym także wilgoć. Widoczna poprawa nawilżenia i odżywienia sprawia, że włosy są elastyczne, zwiększeniu ulega ich witalność, co sprawia, że nie wymagają długiego czasu modelowania, w naturalny sposób pięknie się układają.

  Efekty zabiegu są widoczne do około 5 miesięcy od momentu wykonania. Dokładny czas zależny jest od rodzaju i gęstości włosów a także od odpowiedniej pielęgnacji. Do 2-3 dni po zabiegu nie należy myć włosów oraz układać tak zwanych „gniotących” fryzur typu : warkocz, kucyk, kok. Warto zwracać uwagę na skład kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji. Najważniejsze, aby używać szamponów bez dodatku soli, masek bez silikonu. Wszystkie produkty nie powinny zawierać alkoholu, który mocno wysusza włosy. Istotne jest również, aby powstrzymać się od koloryzacji do dwóch tygodni po kuracji.

  *keratyna znajduje się na liście substancji dozwolonych przez Ministerstwo Zdrowia, posiada również certyfikat wydany przez UE.

  *zabieg może być wykonywany kobietom w ciąży

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  REZULTATY ZABIEGU REZULTATY ZABIEGU

  keratynowe prostowanie wlosow krakow

  Klientka miała włosy zniszczone, po zabiegu odzyskały blask i są zdrowsze

  keratynowe prostowanie wlosow krakow kopia

   

  keratynowe prostowanie wlosow w krakowie

  KERatynowe prostowanie wlosow

  keratynowe prostowanie wlosow w krakowie

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  CENNIK CENNIK

  PROMOCJA! Tylko teraz keratynowe prostowanie włosów w cenie 350-400zł!

  (Cena regularna od 400-1000zł)

  keratynowe prostowanie wlosow krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź