+48 12 26 14 443

KRIOLIPOLIZA

KRIOLIPOLIZA
Kriolipoliza to zabieg polegający na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w skutek czego dochodzi do ich rozpadu (lipolizy). Kriolipoliza ma na celu redukcję tkanki tłuszczowej i modelowanie ciała. Dzięki kriolipolizie tkanka tłuszczowa jest stopniowa eliminowana z organizmu za sprawą naturalnych procesów metabolicznych. Rezultaty redukcji tkanki tłuszczowej i wyszczuplenia widoczne są po upływie około 2 miesięcy od zabiegu. Zamrożone komórki tłuszczowe nie podlegają procesowi regeneracji, dzięki czemu zostają w 100 % usunięte z organizmu. Zabieg skutecznie modeluje, wyszczupla i redukuje tkankę tłuszczową.

Cena zabiegu: od 116

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: KRIOLIPOLIZA
 • O ZABIEGU
  Dla kogo kriolipoliza?
  Odchudzanie mrozem
  Efekty zabiegu kriolipoliza
  Obszary zabiegowe podczas kriolipolizy
  Przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy:
  CENNIK

  O ZABIEGU O ZABIEGU

  Kriolipoliza jest jednym z najczęściej polecanych zabiegów wyszczuplających, przynoszących długotrwałe efekty. Ten nieinwazyjny i bezbolesny zabieg jest najlepszą alternatywą dla równie skutecznej, ale bolesnej i inwazyjnej liposukcji.

  Podczas kriolipolizy następuje zassanie i zmrożenie fałdu tkanki tłuszczowej. Dzięki specjalnym głowicom zabiegowym, na wybranym obszarze ciała utrzymywana jest temperatura poniżej 10°C. Dochodzi do tego na poziomie komórek tłuszczowych.

  Pod wpływem niskiej temperatury, lipidy wypełniające komórki tłuszczowe przechodzą ze stanu ciekłego w stały i ulegają procesowi krystalizacji. A gdy błona komórki ulegnie uszkodzeniu, to w komórce ustają procesy życiowe. W efekcie dochodzi do wysmuklenia i redukcji tkanki tłuszczowej na leczonym obszarze. Pełen efekt zabiegu widoczny jest po około 5 tygodniach od zabiegu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Dla kogo kriolipoliza? Dla kogo kriolipoliza?

  Zabieg polecany jest wszystkim osobom pragnącym wysmuklić biodra, uda, brzuch, nogi i okolice ramion. Kriolipoliza doskonale sprawdza się także w usuwaniu tkanki tłuszczowej z najtrudniejszych obszarów ciała, jak np. okolica kolan czy dolna część pleców. Zabieg skutecznie modeluje sylwetkę, jednocześnie sprawiając, że ciało nabiera elastyczności, skóra gęstości a cellulit jest wyraźnie zmniejszony.

  Kriolipoliza wskazana jest w przypadku każdego typu skóry. Zabieg nie stwarza ograniczeń wiekowych. Jest szybki, efektywny i bezbolesny. Temperaturę zabiegu dostosowuje się do potrzeb danej osoby, a konkretniej do ilości tkanki tłuszczowej, dlatego można go stosować zarówno u osób, które chcą tylko lekko wymodelować sylwetkę, jak i tych, które oczekują widocznego wyszczuplenia.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Odchudzanie mrozem Odchudzanie mrozem

  Kriolipoliza, nazywana odchudzaniem mrozem, to nowoczesna metoda pozwalająca pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej bez stosowania drakońskich diet i wyczerpujących ćwiczeń. W tej metodzie najważniejsze jest działanie mrozu, dzięki któremu można wydalić z organizmu zbędne komórki tłuszczowe. Jedyną „wadą” tej metody jest to, że wyszczuplenie nie jest widoczne od razu. Po 3-4 dniach od zabiegu widać pierwszą różnicę w sylwetce, ale dopiero w okresie od 4 -12 tygodni od zabiegu dochodzi do wydalenia komórek tłuszczowych z organizmu i wtedy można zauważyć docelowe rezultaty. Należy jednak pamiętać, że nie ma innych metod (poza inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi), które pozwoliłyby natychmiastowo stracić zbędne kilogramy. Warto dodać, że w przypadku kriolipolizy, choć trzeba chwilkę poczekać na efekty, to są one długotrwałe. A to powinno być najważniejsze dla każdej osoby, która chce się odchudzić lub znacząco wymodelować swoją sylwetkę.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Efekty zabiegu kriolipoliza Efekty zabiegu kriolipoliza

  Efekty zabiegu są spektakularne. Na 3-4 dni po kriolipolizie widać, że ciało się zmieniło. Stało się bardziej elastyczne, jędrne i wymodelowane. Noszone do tej pory ubranie staje się luźniejsze. Natomiast po upływie 4 tygodni od zabiegu, gdy rozpoczyna się proces wydalania tłuszczu z organizmu, można zauważyć wyraźne chudnięcie. Niektóre osoby twierdzą, że wręcz szczuplały w oczach. I nie ma w tym stwierdzeniu żadnej przesady, ponieważ kriolipoliza pozwala zredukować tkankę tłuszczową o 25-45% w miejscach poddanych zabiegowi. Efekty kriolipolizy widać wyraźnie nie tylko w lustrze i po ubraniach, ale przede wszystkim na wadze i w centymetrach.

  W dniu poprzedzającym pierwszy zabieg warto wykonać dokładne pomiary ciała, czyli zmierzyć centymetrem krawieckim następujące obwody: pas, biodra, uda, łydki, ramiona, pod biustem. Należy również zapisać swoją wagę, by później mieć obiektywne porównanie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Obszary zabiegowe podczas kriolipolizy Obszary zabiegowe podczas kriolipolizy

  Wiele kobiet zastanawia się, które obszary ciała można poddać kriolipolizie. Najczęściej są to: brzuch, zewnętrzna i wewnętrzna strona ud, otłuszczona okolica kolan, boczki, pośladki, plecy, ramiona i łydki. W przypadku każdego z tych obszarów można spodziewać się widocznych efektów zaledwie po jednym zabiegu. Choć kriolipoliza jest ogromnie skuteczna, to jest również całkowicie nieinwazyjna, więc zaraz po zabiegu można powrócić do codziennych obowiązków.

  Jak często można powtarzać zabieg?

  W przypadku tego samego obszaru ciała możliwe jest powtórzenie zabiegu po 4-6 tygodniach. Natomiast, jeśli kobieta chce wykonać kriolipolizę na inny obszar ciała, niż podczas pierwszego zabiegu, to można to zrobić już po 2 tygodniach. Podczas jednej wizyty w gabinecie kosmetycznym można wykonać kriolipolizę maksymalnie na trzech obszarach ciała. Ten limit jest związany z tym, że większa ilość obszarów mogłaby obciążyć wątrobę podczas metabolizowania tłuszczu, co następuje naturalnie po zabiegu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy: Przeciwwskazania do zabiegu kriolipolizy:

  Krolipoliza powstała jako alternatywa dla inwazyjnej i bolesnej liposukcji, ale jak każdy zabieg kosmetyczny nie może być wykonywana bezwarunkowo we wszystkich przypadkach. Głównymi przeciwwskazaniami do  zabiegu są: choroby nerek, serca i wątroby, ciąża, choroby nowotworowe, stany zapalne, rany i inne problemy skórne dotyczące tej okolicy, którą chcemy poddać zabiegowi, a także nadwrażliwość na zimno.

  Nie polecamy wykonywania zabiegu w czasie menstruacji, proponując przełożenie terminu na późniejszy czas. Kriolipoliza nie jest także wskazana u osób, które cierpią na chorobę Raynauda lub mają skłonność do powstawania ostrej pokrzywki pod wpływem zimna.

  Sprawdź kiedy nienależny wykonywać zabiegu kriopilozy

  • choroby nerek, serca i wątroby
  • nowotwory
  • ciąża, menstruacja
  • miejscowe stany zapalne, rany, silne problemy skórne
  • miejscowe zaburzenia krążenia, nadwrażliwość na zimno
  • choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic  w obrębie rąk, rzadziej stóp)
  • pojawiająca się ostra pokrzywka pod wpływem zimna

  zabiegu nie należy przeprowadzać w połączeniu z innymi metodami stymulacji zimnem

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  CENNIK CENNIK

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Poniżej prezentujemy różne opcje cenowe, zależne od rodzaju zabiegu.  Obecnie posiadamy wiele atrakcyjnych promocji, dotyczących nie tylko samej kriolipolizy, ale także zestawów zabiegów – np. w połączeniu z zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz.

  KRIOLIPOLIZA
  ZABIEG CENA
  1 przyłożenie głowicy 249 zł zamiast 350 zł
  2 przyłożenia głowicy 379 zł zamiast 550 zł
  3 przyłożenia głowicy 449 zł zamiast 700 zł
  4 przyłożenia głowicy 499 zł zamiast 800 zł
  * PROMOCJA : 3 zabiegi po 4 przyłożenia tylko teraz 1400zł zamiast 2400 zł !*

  Jeżeli jednego dnia wykonasz zabieg kriolipolizy i zabieg na twarz – otrzymasz 15% rabatu na zabieg na twarz !

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź