+48 12 26 14 443

LECZENIE TRĄDZIKU

LECZENIE TRĄDZIKU
Leczenie trądziku pospolitego i różowatowego to kłopotliwy i przewlekły problem skórny objawiający się występowaniem teleangiektazji i wykwitów zapalnych skóry o charakterze grudek i krostek o charakterze rumieniowatym. Najczęstszym miejscem pojawiania się trądziku to okolice o dużej koncentracji gruczołów łojowych (twarz, ramiona, plecy). Ich wygląd przybiera postać: krost, grudek, torbieli ropnych, zaskórników. W J'adore Instytut dysponujemy najwyższej jakości laserem FOTONA. Laserowa metoda leczenia trądziku opiera się na obkurczaniu grudek trądzikowych na powierzchni skóry oraz niszczeniu bakterii w jej głębszych warstwach. W efekcie dochodzi do skutecznego złagodzenia zmian i wyleczenia nawet silnego trądziku. Wiązka światła wnika głęboko w skórę działając bezpośrednio na gruczoły łojowe oraz hamując proces nadmiernej produkcji sebum. Światło lasera nie tylko likwiduje występujące stany zapalne, ale również zapobiega powstawaniu nowych zmian, a ponadto skóra staje się mocniejsza i odporniejsza na powstawanie blizn.

Cena zabiegu: od 300

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: LECZENIE TRĄDZIKU
 • LECZENIE TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
  LASEROWE USUWANIE TRĄDZIKU - DLA KOGO?
  JAK CZĘSTO NALEŻY POWTARZAĆ ZABIEG LASEROWEGO LECZENIA TRĄDZIKU?
  PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU
  EFEKTY ZABIEGU LASEROWEGO USUWANIA TRĄDZIKU
  PRZECIWWSKAZANIA DO LASEROWEGO USUWANIA TRĄDZIKU
  CENNIK
  REZULTATY LECZENIA LASEREM FOTONA

  LECZENIE TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: LECZENIE TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

  Leczenie trądziku różowatego najczęściej dotyczy osób w wieku od 30-55 lat. Choroba częściej występuje u kobiet niż u mężczyzn, ale bez względu na płeć i wiek, zawsze najlepszą formą terapii jest laseroterapia.

  Przed udaniem się na laserowe usuwanie trądziku różowatego należy zapoznać z się z ogólnymi zaleceniami. Dzięki temu możemy być niemalże pewni, że kwalifikacja do zabiegu przebiegnie pomyślnie i leczenie rozpocznie się już podczas pierwszej wizyty w salonie kosmetycznym J’adore.

  • Leczenie trądziku różowatego laserem warto przeprowadzić w seriach, aby uzyskać jak najlepsze efekty
  • Najlepszym okresem na wykonywanie wszelkich zabiegów laserowych jest jesień, zima i wiosna, ponieważ wtedy można najłatwiej ochronić skórę przed promieniowaniem słonecznym, co po zabiegach laserowych jest bardzo istotne
  • Na 4 tygodnie przed zabiegiem i po zabiegu należy bezwzględnie unikać opalania skóry, zarówno wystawiając ją na działanie naturalnego słońca, jak i korzystając z solarium
  • Na dobę przed zabiegiem nie powinno się spożywać alkoholu
  • W niektórych przypadkach wykonanie zabiegu nie będzie możliwe (np. ciąża, nowotwory, bielactwo, silne leczenie hormonalne)
  • Na 3 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić leki o właściwościach światłouczulających (np. retinoidy, teteracykliny) oraz zrezygnować z picia naparów z ziół o podobnych właściwościach (np. dziurawiec, rumianek, nagietek)
  • Na 2 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z peelingów i innych zabiegów złuszczających
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  LASEROWE USUWANIE TRĄDZIKU - DLA KOGO? LASEROWE USUWANIE TRĄDZIKU - DLA KOGO?

  Laserowe usuwanie trądziku to zabieg przeznaczony dla osób, które posiadają przeróżne problemy dermatologiczne, a przede wszystkim stany zapalne i ropne oraz trądzik. Laser stosuje się także w przypadku leczenia teleangiektazji, pajączków, rumienia skóry oraz zmian naczyniowych i barwnikowych.

  Laser jest skuteczny w przypadku leczenia każdego rodzaju trądziku różowatego – bez względu na przyczynę jego powstawania. Z dużym powodzeniem stosuje się go także u osób, które doznały takich zmian skórnych z przyczyn hormonalnych, na przykład związanych z zażywanymi środkami antykoncepcyjnymi lub z powodu wejścia w okres menopauzy.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  JAK CZĘSTO NALEŻY POWTARZAĆ ZABIEG LASEROWEGO LECZENIA TRĄDZIKU? JAK CZĘSTO NALEŻY POWTARZAĆ ZABIEG LASEROWEGO LECZENIA TRĄDZIKU?

  Zmiany w kondycji skóry widoczne są już po pierwszym zabiegu, aby jednak uzyskać w pełni satysfakcjonujący efekt, należy wykonać kilka zabiegów, których ilość ustala specjalista.

  Zazwyczaj proponuje się wykonanie  zabiegów w odstępie 3-4 tygodni. Ilość zalecanych zabiegów ustala się w trakcie terapii, sprawdzając jak dana skóra i zmiany dermatologiczne na niego reagują. Zabiegi można wykonywać też w dłuższych odstępach czasu, co nie wpływa negatywnie na skuteczność każdego z nich, a jedynie przedłuża cały okres leczenia. Warto wiedzieć, że bezpośrednio po zabiegu może pojawić się niewielkie zaczerwienienie skóry, które powinno minąć pod kilku dniach.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

  Przygotowanie do zabiegu można podzielić na kilka etapów. Na 3-4 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania skóry i używania leków oraz ziół światłouczulających. Na 14 dni przed zabiegiem nie wolno wykonywać peelingów i innych zabiegów złuszczających na tym obszarze skóry, który docelowo będzie poddawany działaniu lasera. Natomiast bezpośrednio przed zabiegiem, czyli na dzień, dwa przed nim, nie powinno się stosować żadnych kremów i innych preparatów do aplikowania na skórę, które mają działanie drażniące. Niewskazane jest również używanie samoopalaczy lub innych kosmetyków zmieniających koloryt skóry. Na zabieg można przyjść zarówno w makijażu, jak i bez, z tym, że wykonanie demakijażu w gabinecie kosmetycznym będzie konieczne.

  Należy pamiętać, aby przed zabiegiem laserowego leczenia trądziku nie stosować:

  • preparatów drażniących skórę
  • nie należy opalać skóry
  • używać samoopalaczy i innych środków koloryzujących skórę
  • stosować leków lub środków światłouczulających
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  EFEKTY ZABIEGU LASEROWEGO USUWANIA TRĄDZIKU EFEKTY ZABIEGU LASEROWEGO USUWANIA TRĄDZIKU

  Laserowe usuwanie trądziku różowatego jest niezwykle skuteczne. Zazwyczaj już zaledwie po jednym zabiegu widać zadowalającą poprawę. Choć bezpośrednio po użyciu lasera na skórze może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, to po paru dniach te objawy mijają i wtedy można łatwiej zauważyć efekty leczenia. Przez okres około 3 tygodni od zabiegu skóra będzie się regenerować, dlatego o ostatecznych efektach można mówić dopiero jak minie ten czas. Wtedy też warto zadecydować, czy wykonujemy kolejny zabieg.

  Ilość zabiegów potrzebnych do całkowitego wyleczenia jest zależna od konkretnego przypadku, czyli od tego, jak bardzo zaawansowane i rozległe są zmiany dermatologiczne oraz jak skóra reaguje na światło lasera.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PRZECIWWSKAZANIA DO LASEROWEGO USUWANIA TRĄDZIKU PRZECIWWSKAZANIA DO LASEROWEGO USUWANIA TRĄDZIKU

  W niektórych przypadkach wykonanie laserowego usuwania trądziku różowatego będzie niewskazane lub wręcz niemożliwe. Głównym przeciwwskazaniem do zabiegu jest oczywiście świeża opalenizna oraz nieodstawienie leków i ziół o właściwościach światłouczulających. Standardowo lasera nie używa się także u kobiet w ciąży, karmiących piersią lub cierpiących na nowotwory. Przeciwwskazaniem są też aktywne infekcje wirusowe i bakteryjne oraz niektóre choroby dermatologiczne, jak przewlekłe zapalne dermatozy (np. atopowe zapalenie skóry, łuszczyca).

  Należy pamiętać, że odradza się wykonywania zabiegu laserowego usuwania trądziku w przypadku:

  • stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (atopowe zapalenie skóry, łuszczyca)
  • nowotwory skóry
  • zwiększona wrażliwość na światło lasera oraz przyjmowanie ziół i leków światłouczulających typu skrzyp, nagietek, dziurawiec, antybiotyki
  • terapia izotretinoiną, steroidami, (Izotek, Aknenormin, Curacne) oraz retinoidami (Roaccutan, Accutan)
  • infekcje bakteryjne, wirusowe np. opryszczka
  • opalenizna, używanie samoopalacza
  • ciąża
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  CENNIK CENNIK

  Poniżej przedstawiamy ceny zabiegów laserowego usuwania trądziku różowatego. Ceny uzależnione są przede wszystkim od leczonego obszaru. W przypadku skorzystania z serii zabiegów (min. 4), klienci otrzymają dodatkową zniżkę w wysokości 15%. Warto dodać, że już po jednym zabiegu laserowym widać wyraźną, a w wielu przypadkach również zaskakująco dużą, poprawę.

   

  LASEROWE LECZENIE TRĄDZIKU
  twarz 300 – 500 zł
  czoło 200 – 300 zł
  policzki 200 – 400 zł
  nos 100 – 200 zł
  broda 200 – 300 zł
  dekolt 300 – 700 zł
  plecy 600 – 800 zł

  W serii min. 4 zabiegów 15% rabatu

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  REZULTATY LECZENIA LASEREM FOTONA REZULTATY LECZENIA LASEREM FOTONA

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź