+48 12 26 14 443

LINERASE KOLAGEN

LINERASE KOLAGEN
Linerase Kolagen, jak sama nazwa wskazuje, to zabieg z użyciem włoskiego kolagenu, dedykowany wszystkim tym, którzy borykają się z nieestetycznymi zmianami skórnymi, spowodowanymi np. starzeniem. Kuracja nie wywołuje skutków ubocznych – jest całkowicie bezpieczna, nieinwazyjna i wysoce skuteczna.

od 1000zł

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: LINERASE KOLAGEN
 • Dla kogo dedykowany jest zabieg?
  Jak wygląda zabieg?
  Skóra przed, a po zabiegu
  Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Linerase Kolagen?
  Wskazania do zabiegu
  Przeciwskazania do zabiegu

  Dla kogo dedykowany jest zabieg? Dla kogo dedykowany jest zabieg?

  Zabieg dedykowany jest wszystkim tym, którzy mają dość mało skutecznych kuracji odmładzających. Sprawdzi się on zarówno w przypadku przedstawicielek płci pięknej, jak i mężczyzn.

  O zabiegu powinny pomyśleć osoby chcące zrewitalizować skórę twarzy, szyi, dekoltu bądź dłoni – poprawić jej elastyczność oraz sprężystość. Włoski kolagen jest także nieoceniony w redukcji zmarszczek. Kuracja przyspiesza regeneracje tkanki łączne skóry właściwej, przez co sprawdza się także w leczeniu blizn.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Jak wygląda zabieg? Jak wygląda zabieg?

  Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Kurację przeprowadza się za każdym razem w znieczuleniu miejscowym. Większość Klientek porównuje go do klasycznej mezoterapii. Nakłucia wykonywane są przy pomocy długiej igły. Roztwór wprowadzany jest głęboko pod skórę twarzy, szyi, dekoltu bądź dłoni. Całkowita kuracja składająca się z czterech zabiegów trwa około dwóch miesięcy. Jej efekty utrzymują się przynajmniej rok. W przypadku redukcji blizn efekty są trwałe.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Skóra przed, a po zabiegu Skóra przed, a po zabiegu

  Całkowita kuracja winna składać się z kilku zabiegów – maksymalnie 4 (zależnie od stanu skóry). Można śmiało stwierdzić, że skóra po zabiegu wygląda znacznie młodziej – poprawia się jej gęstość, a także elastyczność. Nieestetyczne zmarszczki odchodzą w zapomniane, zaś blizny stają się praktycznie niewidoczne.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Linerase Kolagen? Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Linerase Kolagen?

  Niewątpliwą zaletą zabiegów Linerase Kolagen jest ich skuteczność. Całość jest całkowicie bezpieczna – kolagen nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Kuracja pozwala odbudować, a zarazem zregenerować skórę twarzy i ciała w nieinwazyjny sposób. Efekty utrzymują się, zależnie od miejsca wstrzyknięcia substancji oraz celu zabiegu nawet przez kilka lat. Linerase Kolagen sprawi, że nasza skóra będzie wyglądać młodo, zdrowo, a zarazem atrakcyjnie, niezależnie od wieku.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Wskazania do zabiegu Wskazania do zabiegu

  Zabieg z użyciem włoskiego kolagenu sprawdzi się w przypadku wszystkich osób, które pragną skutecznie zatrzymać stale postępujący proces starzenia się skóry. Kuracja sprawdzi się przy dużej ilości zmarszczek, obwisłej skórze twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni, a także… przy leczeniu blizn – potrądzikowych, pooperacyjnych i zanikowych. Jest nieoceniona, jeśli chodzi o rozstępy, a także rany i uszkodzenia skóry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Przeciwskazania do zabiegu Przeciwskazania do zabiegu

  Zabieg Linerase Kolagen nie może być stosowany w przypadku pań w ciąży bądź karmiących piersią, a także osób borykających się z cukrzycą, chorobami autoimmunologicznymi, chorobami nowotworowymi. Zabiegu z użyciem włoskiego kolagenu nie powinno łączyć się z zabiegami laserowymi, chemicznymi peelingami i dermabrazją.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź