+48 12 26 14 443

MANICURE

MANICURE
Dłonie to wizytówka każdego z Nas. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego wykonania manicure oraz z zabiegów regenerujących na dłonie. W naszym salonie pracujemy na najwyższej jakości lakierach i produktach do pielęgnacji dłoni i paznokci firmy OPI, Gelish, Mollon i Gehwol. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych i estetycznych w zakresie pielęgnacji dłoni oferujemy również zabiegi lecznicze, takie jak np. rekonstrukcja płytki paznokcia Manicure klasyczny to podstawowy profesjonalny zabieg pielęgnacyjny na dłonie, który polega na opracowaniu płytki paznokcia, usunięciu skórek, nadaniu odpowiedniego kształtu płytce oraz nałożeniu odżywki regenerującej. Jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które chcą zadbać o dłonie i paznokcie, przywracając im nieskazitelny wygląd. Manicure klasyczny jest doskonałym zabiegiem dla każdej kobiety. Bez względu na to, czy dana osoba preferuje naturalne, niepomalowane paznokcie, czy pokryte lakierem kolorowym. Zabieg można zakończyć tylko na nałożeniu odżywki na płytkę paznokcia (opcja: manicure klasyczny) lub rozszerzyć go o malowanie na jeden kolor, typu french lub ze zdobieniami (opcja: manicure z malowaniem). Manicure z wycięciem skórek czy bez? Manicurzystka zawsze dostosowuje rodzaj zabiegu do potrzeb dłoni i wymagań danej klientki. Może wykonać tylko odsunięcie skórek przy pomocy specjalnego dłutka z drzewa różanego lub wyciąć je cążkami. Zasadniczo u osób, które do tej pory wycinały skórki, kontynuuje się tę metodę, ponieważ mają one tendencję do szybszego narastania na płytkę. Jak przebiega zabieg? Po ustaleniu szczegółów odnośnie sposobu wypielęgnowania skórek, kształtu paznokcia i rodzaju malowania, przystępuje się do wykonania właściwego zabiegu. Manicurzystka dezynfekuje skórę, a następnie wkłada dłonie klientki do specjalnych pojemników z wodą, by lekko rozmiękczyć skórki. Jeżeli zadecydowano o wycięciu skórek, to przed tą czynnością nakłada się na nie również specjalny żel do skórek. Po usunięciu skórek następuje wyprofilowanie kształtu płytki, ewentualne skrócenie paznokci i ich wypolerowanie. Na samym końcu stosuje się odżywkę regenerującą. Gdy paznokcie wyschną, manicurzystka wmasowuje profesjonalny krem odżywczy w dłonie, paznokcie i płytkę paznokcia, by przywrócić skórze odpowiednie krążenie, nawilżyć ją i silnie zregenerować.

od 40zł

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: MANICURE
 • Manicure hybrydowy
  MANICURE ŻELOWY
  CENNIK

  Manicure hybrydowy Manicure hybrydowy

  Manicure hybrydowy to najtrwalszy manicure wykonywany na naturalne płytce. Jest znacznie trwalszy od malowania klasycznego. Do jego wykonania używa się specjalnych rodzajów lakierów w żelu, które utwardzane są w lampie LED i nie wymagają dodatkowego czasu na wyschnięcie.

  Manicure hybrydowy utrzymuje się około trzech tygodni. Lakier charakteryzuje się wysokim połyskiem i trwałością. Ma perfekcyjnie równy kolor. Nie ulega żadnym uszkodzeniom. Jedyne co może nam przeszkadzać po paru tygodniach od wykonania zabiegu to pojawiający się odrost w postaci naturalnej płytki. Ewentualne odpryskiwanie lub ścieranie się lakieru, w przypadku zdrowych paznokci, występuje bardzo rzadko – zazwyczaj pojawia się dopiero po trzech tygodniach, czyli wtedy, gdy klientka umawia się na kolejny zabieg.

  Hybrydę polecamy wszystkim tym, którzy chcą cieszyć się idealnym manicurem jak najdłużej. Kobietom zabieganym, zapracowanym lub perfekcjonistkom.

  W J’adore Instytut pracujemy na najlepszych produktach (OPI, Mollon i Gelish), które gwarantują najwyższą jakość. Posiadamy ponad 200 kolorów do wyboru. Możemy wykonać tysiące różnych zdobień.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MANICURE ŻELOWY MANICURE ŻELOWY

  Nie każda kobieta może pochwalić się długimi i mocnymi paznokciami. Niektóre osoby walczą z cienką, łamliwą i kruchą płytką. Choć krótkie paznokcie, które są odpowiednio wypielęgnowane i pomalowane na właściwe kolory, mogą prezentować się atrakcyjnie, to nie każda kobieta będzie z nich zadowolona i jest to całkowicie zrozumiałe. Długie i mocne paznokcie uchodzą przecież za synonim seksapilu i kobiecości.

  Na szczęście można wykonać manicure żelowy, który pozwala  przedłużyć naturalną płytkę lub nadać jej atrakcyjniejszy kształt. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać wiele ciekawych zdobień, które nie nadają się na krótką płytkę.

  Modelowanie paznokci żelem to jedna z najpopularniejszych metod manicure

  Manicure żelowy jest bardzo trwały. Pozwala na wymodelowanie paznokcia tak, jak tylko chcemy. Podczas zabiegu możliwe jest przedłużenie płytki paznokcia, czego dokonuje się na specjalnej formie. Jest to doskonała alternatywa dla niemodnych już tipsów.

  Żel można nakładać także bezpośrednio na płytkę paznokcia. Ze względu na wzrost paznokcia  i pojawiający się odrost, po około 3 tygodniach należy wykonać tzw. uzupełnienie lub całkiem nowy manicure ze zmianą koloru i wzoru.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  CENNIK CENNIK

  Zabieg Cena
  Manicure 40 zł
  Manicure z malowaniem 49 zł
  Manicure japoński 55 zł
  Manicure klasyczny SPA (z kuracją parafiną I peelingiem) / hybrydowy SPA 75 zł / 99 zł
  Manicure hybrydowy 75zł zamiast 80zł
  Manicure hybrydowy french 90zł
  Paznokcie żelowe na naturalnej płytce 99zł
  Żel na tipsie lub szablonie 129zł
  Żel french na tipsie Dopłata 15 zł
  Paznokcie fantazyjne Od 140 zł
  Uzupełnienie (do 3 tygodni) 99 zł
  Uzupełnienie french 109zł
  Manicure dla Panow 45 zł
  Zdjęcie akrylu/żelu 30 zł
  Zdjęcie Shellac 15 zł
  Parafina na dłonie bez zabiegu / do zabiegu 30 zł / 25zł
  Manicure z rekonstrucją paznokci obryzionych od 110 zł
  Dodatkowe zdobienia: dopłata Od 5-25 zł
  Malowanie lakierem klasycznym (zmiana koloru, jeśli manicure został wykonany 2-4 dni wcześniej w naszym salonie) 20 zł

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź