+48 12 26 14 443

Masaże

Masaże

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty masaży, które nie tylko pomogą pozbyć się bólu i napięć, odprężą i rozluźnią zmęczone mięśnie, ale przede wszystkim przeniosą Cię w orientalny świat pachnących olejków i kontemplacyjnej muzyki relaksacyjnej. Bogata oferta rytuałów na ciało umożliwia indywidualny dobór kosmetyku do rodzaju skóry i efektu, jaki chcemy osiągnąć po zabiegu.

Co daje masaż?

 • Leczy bóle kręgosłupa i mięśni
 • Wzmacnia mięśnie, tworząc dobrą stabilizację dla kręgosłupa
 • Poprawia krążenie
 • Przyspiesza metabolizm
 • Uwalnia toksyny i zwalcza cellulit
 • Upiększa ciało
 • Modeluje sylwetkę
 • Poprawia stan skóry
 • Niweluje napięcie mięśni (np. karku, które pojawia się u osób wykonujących pracę siedzącą)
 • Pozwala osiągnąć tzw. większą ruchliwość
 • Poprawia jakość życia
 • Łagodzi stres
 • Pomaga się wyciszyć i zrelaksować
 • Doskonale uzupełnia treningi sportowców

Dla kogo?

 • Sportowców
 • Kobiet w ciąży (specjalny rodzaj masażu)
 • Osób chcących zlikwidować cellulit
 • Osób starszych
 • Pracowników biurowych
 • Kobiet i mężczyzn z problemami z kręgosłupem
 • Osób prowadzących siedzący tryb życia lub mających problemy z mięśniami
 • Osób dbających o skórę i ciało
 • Dla wszystkich, którzy potrzebują chwili wytchnienia i relaksu

Cena zabiegu: od 115

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: Masaże
 • MASAŻ TAJSKI
  MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI
  MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA
  MASAŻ BALIJSKI
  MASAŻ POLINEZYJSKI, MAURI
  MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ
  MASAŻ BALIJSKI NA CZTERY RĘCE
  MASAZ LECZNICZY
  MASAŻ SHIATSU
  MASAŻ LOMI LOMI
  MASAŻ STEMPLAMI
  MASAZ AJURWEDA
  MASAŻ SPORTOWY
  TAJSKI MASAZ STÓP
  MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY
  Cennik zabiegów:

  MASAŻ TAJSKI MASAŻ TAJSKI

  Masaż tajski wykorzystuje techniki akupresury, elementy jogi oraz stretchingu.  Nietylko silnie relaksuje, ale i pobudza krążenie krwi, pracę układu limfatycznego oraz wpływa na szybsze i skuteczniejsze oczyszczenie organizmu z toksyn. Masaż skutecznie redukuje napięcie mięśni, powoduje rozluźnienie redukuje także napięcie mięśni, rozluźnia stawy oraz ścięgna. Masaż tajski przywraca harmonie I równowagę organizmu – rozluźnia mięśnie, zwiększa sprawność ruchową i wzmacnia odporność.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI

  Masaż gorącymi kamieniami to rytuał głęboko relaksacyjny i rewitalizujący. Ten niezwykły zabieg SPA odpowiedni jest wszystkich tych, którzy potrzebują wyciszenia, relaksu i odprężenia. Synergia działania ciepłych kamieni w połączeniu z odpowiednimi technikami masażu wpływają w zbawienny, leczniczy sposób na ciało i umysł. Masaż pobudza zmysły, odpręża, redukuje napięcie mięśni. Kamienie stosowane do masażu pozyskiwane są ze specjalnie selekcjonowanych obszarów dużej aktywności wulkanicznej takich jak Hawaje czy Bali.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA

  Masaż relaksacyjny silnie odpręża ciało i likwiduje zgromadzone w mięśniach napięcie, działa uspokajająco i relaksująco – niweluje stres i poprawia krążenie krwi. Masaż klasyczny całego ciała to połączenie tradycyjnych technik masowania – rozcierania, głaskania, wyciskanie, przesuwania, oklepywania. Zabieg w znaczący sposób poprawia kondycje psychiczną i fizyczną redukując stres, napięcie i silnie odprężając.

  Dowiedź się więcej z naszego artykułu – Na co pomaga masaz klasyczny

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MASAŻ BALIJSKI MASAŻ BALIJSKI

  Relaksacyjny masaż swoich korzeni sięgający Indonezji – wyspy Bali. Opiera się na intensywnych ruchach głaskania, rozcierania, ugniatania skóry oraz technice akupresury i refleksoterapii. Wpływa na poprawę krążenia oraz pobudzenie limfy. Redukuje napięcie i stres.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MASAŻ POLINEZYJSKI, MAURI MASAŻ POLINEZYJSKI, MAURI

  Masaż MAURI całego ciała to wyjątkowy zabieg o charakterze terapeutycznym pomagający zlikwidować blokady fizyczne i psychiczne. Masaż relaskuje zmęczone ciało, gwarantuje ukojenie i odprężenie dla zmęczonego umysłu. Przyjemny, płynny, miękki dotyk daje osobie masowanej czas i przestrzeń do odnowy duchowej. Muzyka do masażu jest specjalnie dobierana – co nadaje zabiegowi odpowiedniego rytmu, energii i tworzy wyjątkowy klimat.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

  Ten wyjątkowo aromatyczny masaż opiera się w swej istocie na niezwykłym połączeniu rozgrzanej czekolady i olejków eterycznych. Masaż nietylko silnie relaksuje, ale dzięki wyjątkowym właściwościom czekolady również silnie pielęgnuje i nawilża skórę. Masaż gorącą czekoladą to zabieg dla wszystkich tych, którzy marzą o chwili całkowitego odprężenia i relaksu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MASAŻ BALIJSKI NA CZTERY RĘCE MASAŻ BALIJSKI NA CZTERY RĘCE

  Klasyczny masaż balijski wykonywany przez dwóch terapeutów równocześnie. Zabieg ten to luksusowy rytuał oparty na wyjątkowej technice masażu wykonywanej na cztery ręce. Zabieg stymuluje ciało, dodając energii, oczyszczając umysł z negatywnej energii.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MASAZ LECZNICZY MASAZ LECZNICZY

  Masaż leczniczy redukuje napięcie w rejonie kręgosłupa i innych problematycznych obszarów ciała. Zabieg wpływa pozytywnie na rozluźnienie mięśni, zwiększa elastyczność skóry. Likwiduje problemy powstałe w wyniku przeciążenia organizmu lub spowodowanych schorzeniami.

  Masaż leczniczy – przeznaczony do celów leczniczych, ale dodatkowym efektem zabiegu jest dogłębny relaks fizyczny i psychiczny. Masaż leczniczy wykonuje się w oparciu o szeroką wiedzę dotyczącą anatomii i fizjologii człowieka. Najczęściej wykonują go wykształceni rehabilitanci.

  Masaż leczy większość schorzeń natury fizycznej, jak problemy z kręgosłupem, rwa kulszowa, ból i inne następstwa złamań, zwichnięć i skręceń. Likwiduje wysięk zapalany powstały przy uszkodzeniu mięśni i ścięgien, pomaga zapobiec pojawieniu się zrostów, poprawia sprawność fizyczną i niweluje ryzyko powstania odleżyn.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MASAŻ SHIATSU MASAŻ SHIATSU

  Masaż ten sięga tradycji japońskiej. Jego lecznicze działanie pozwala na zniwelowanie napięcia mięśni, działa uspokajająco i dodaje energii i witalności. Polecany jest w szczególności osobom aktywnie uprawiającym sport.

  Masaż shiatsu wykonywany jest bez użycia oleju.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MASAŻ LOMI LOMI MASAŻ LOMI LOMI

  Masaż wywodzi się z wysp Hawaii. Jest to wyjątkowo piękny i harmonijny zabieg łączący w sobie element tańca, dotyku i masażu. Zabieg pobudza zarówno strefę fizyczną, emocjonalną jak i nawet duchową. Lomi Lomi jest masażem pełnym piękna i gracji. Cechą charakterystyczną dla tej techniki pracy jest masaż wykonywany przedramionami na ciepłej, specjalnie dobranej mieszaninie olejów naturalnych oraz wykonywanie tanecznych, płynnych ruchów.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MASAŻ STEMPLAMI MASAŻ STEMPLAMI

  Kolebką tego rodzaju masażu jest Tajlandia. Zabieg jest wyjątkowo odprężający i zmysłowy.

  Bawełniane stemple wypełnione są aromatyczną mieszanką ziół i przypraw o różnorodnych zapachach i właściwościach. Zabieg pobudza mikrokrążenie, zwiększa elastyczność skóry i detoksuje ją. Odpręża i relaksuje mięśnie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MASAZ AJURWEDA  MASAZ AJURWEDA

  Masaż działa na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Głównym celem masażu ajurveda jest pobudzenie ruchu energii w ciele dzięki połączeniu metod masażu klasycznego i akupresury. Masują odpowiednie punkty i linie energetyczne po obu stronach ciała dochodzi do redukcji stresu i napięcia.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MASAŻ SPORTOWY MASAŻ SPORTOWY

  Zabieg przeznaczony jest dla osób aktywnie uprawiających sport, borykających się z silnym napięciem mięśni i z ich przeciążeniem. Zabieg przynosi ulgę napiętym mięśniom, redukując ich obciążenie i relaksując.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  TAJSKI MASAZ STÓP TAJSKI MASAZ STÓP

  Jeden z najpopularniejszych masaży wykonywanych w Tajlandii od 3000 lat. Masaż wykorzystujący techniki głaskania, rozcierania, ugniatania i ucisków, wykonywany na naturalnym oleju. Siła masażu dobierana jest indywidualnie do odczuć pacjenta

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

  Jego głównym celem jest zmniejszenie dolegliwości bólowych związanych z ciążą i nadmiernym obciążeniem ciała. Masażysta skupia się podczas zabiegu głównie na przeciążonych barkach, szyi, nogach oraz głowie i karku. Zabieg ma działanie odciążające, rozluźnia napięte mięśnie, przynosi ulgę stawom i więzadłom. Masaż jest całkowicie bezpieczny – wykonywany jest jedynie przez doświadczonego I przeszkolonego w tym zakresie masażystę.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik zabiegów: Cennik zabiegów:

   

  PLN 1 masaż Seria 5 masaży
  Masaż relaksacyjny 150zł/60min     200zł/90min 5 dowolnych masaży 650zł 10 dowolnych masaży 1000zł
  Masaż gorącą czekoladą 150 zł/60min     200zł/90min
  Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi całego ciała 160zł/60min     200zł/90min
  Masaż stemplami indonezyjskimi 150zł/60min     200zł/90min
  Masaż rozgrzaną świecą 150zł/60min     200zł/90min
  Masaż Ajurveda 150zł/60min     200zł/90min
  Masaż relaksacyjny z elementami Lomi Lomi 150zł/60min     200zł/90min
  Masaż segmentarny całościowy 150zł/60min     190zł/90min
  Masaż bańką chińską teraz 80zl/40min
  Masaż sportowy 80zl/30min     150zł/60min
  Masaż Polinezyjski – Mauri 150zl/70min     200zł/90min
  Masaż Balijski 150zl/60min     200zł/90min
  Masaż na cztery ręce 290zl/90min
  Refleksologia stóp 60zl/30min
  Masaż Pijat Kepala 80zl/30min
  Masaż Kosmetyczny, relaksujący głowy i karku do zabiegu na twarz 40zl/30min

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź