+48 12 26 14 443

USUWANIE BLIZN I PRZEBARWIEŃ

USUWANIE BLIZN I PRZEBARWIEŃ

Mikropigmentacja medyczna to zabieg polecany szczególnie osobom, które borykają się z problemem asymetrii twarzy lub części ciała, utraty owłosienia (w wyniku łysienia plackowatego), defektów skórnych w postaci blizn, przebarwień czy np. po zabiegach mastektomii.

Mikropigmentacja pozwala wizualnie odbudować obszary ciała takie jak np. sutek, brwi, brak konturu ust, zajęcza warga, zamaskować brak włosów, a także usunąć blizny.

Pomocna jest również podczas usuwania blizn i przebarwień.

Po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy klienci odzyskują pewność siebie i komfort.

Cena zabiegu: od 600

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: USUWANIE BLIZN I PRZEBARWIEŃ
 • DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ ZABIEGI MIKROPIGMENTACJI MEDYCZNEJ?
  MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY
  Cennik zabiegów

  DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ ZABIEGI MIKROPIGMENTACJI MEDYCZNEJ? DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ ZABIEGI MIKROPIGMENTACJI MEDYCZNEJ?

  Mikropigmentację medyczną polecamy osobom, które chcą:

  • Zatuszować szpecące blizny
  • Stworzyć pewnego rodzaju imitację owłosienia na obszarze głowy, brwi, brody (osoby cierpiące na łysienie plackowate, androgenowe, po chemioterapii)
  • Załamać kontur ust
  • Wypełnić zmiany barwnikowe (ubytki w barwniku)
  • Zatuszować oznaki bielactwa
  • Stworzyć imitację (rekonstrukcję) brodawki piersi
  • Zatuszować widoczność rozstępów, poprzez uzyskanie równomiernego kolorytu skóry
  • Pozbyć się widocznych śladów urazów i operacji, które objawiają się zanikiem barwnika w skórze, w miejscach w których na przykład dokonano szycia rany

  Mikropigmentacja medyczna jest zabiegiem bezpiecznym. Używa się wyłącznie przebadanych specjalistycznych barwników medycznych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY

  Mikropigmentacja skóry głowy jest zabiegiem polecanym zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Dedykujemy go wszystkim tym osobom, które zmagają się z problemami związanymi z przerzedzaniem się włosów, łysieniem plackowatym, a także całkowitą utratą włosów. Najczęściej korzystają z niego osoby z problemami hormonalnymi, które przeszły chemioterapię, utraciły włosy w wyniku ran powypadkowych lub przeszczepu skóry, zmagają się z typowym łysieniem plackowatym lub androgenowym.

  Po mikropigmentacji medycznej efekt przerzedzenia włosów zostaje dobrze ukryty, zniwelowany i zakamuflowany. Barwnik utrzymuje się w skórze około 2 lat. Mikropigmentacja nie jest zabiegiem bolesnym, ale pacjent może odczuwać niewielki dyskomfort związany z podawaniem barwnika pod skórę.

  Jak wygląda zabieg mikropigmentacji skóry głowy?

  Zabieg polega na wstrzyknięciu specjalnych pigmentów medycznych, które na skórze wyglądają jak naturalny włos. Kolor barwnika, głębokość i kąt podania preparatu, technikę wkłucia, dobiera się indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. W efekcie włosy wyglądają na zagęszczone, nie ma problemu z prześwitywaniem jasnej skóry, fryzura prezentuje się bardziej okazale, jest bujna i wygląda zdrowo.

   

  Mikropigmentacja to doskonała recepta na:

  • Łysienie plackowate lub androgenowe
  • Utratę włosów w wyniku wypadku lub przebytej chemioterapii
  • Drobne ubytki w owłosieniu skóry głowy
  • Całkowitą odmianę rzadkich włosów, które powinny wyglądać na gęste i bujne

   

  Instytut J’adore oferuje profesjonalne zagęszczanie włosów w Krakowie. Zapraszamy na konsultacje.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Rekonstrukcja sutków od 1500zł
  Rekonstrukcja włosa od 2500zł
  Całkowita rekonstrukcja brwi od 800zł
  całkowita rekonstrukcja ust
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź