+48 12 26 14 443

CLEARLIFT™ Nieablacyjny lifting i remodeling

CLEARLIFT™ Nieablacyjny lifting i remodeling
Zabieg nieablacyjnego odmładzania skóry CLEARLIFT™ wykonywany na platformie laserowej Harmony XL Alma Lasers to nowość w zakresie odmładzania skóry. CLEARLIFT™ Nd:YAG 1064/532nm to pierwszy na świecie nieablacyjny laser o tak dużej mocy (QSwitch). Jego wyjątkowość i innowacyjność polega przede wszystkim na tym, że pomimo dużej mocy wiązki lasera, nie powoduje on uszkadzania zewnętrznych warstw skóry skupiając swoje działanie na głębokich warstwach sięgających skóry właściwej. W efekcie pomimo bardzo silnej stymulacji skóry, zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga procesu rekonwalescencji.    

od 400zł

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: CLEARLIFT™ Nieablacyjny lifting i remodeling
 • Dla kogo przeznaczony jest zabieg fotoodmładzania laserem Harmony XL?
  Efekty zabiegu fotoodmładzania CLEARLIFT™
  Jak wygląda zabieg?
  Jak działa laser Harmony XL?
  Okres rekonwalescencji
  Pielęgnacja pozabiegowa
  Czas zabiegu Clearlift
  Ilość zabiegów
  Czas utrzymywania się efektów laserowego odmładzania skóry
  VIDEO
  CENNIK - Ile kosztuj laserowego liftingu skóry

  Dla kogo przeznaczony jest zabieg fotoodmładzania laserem Harmony XL? Dla kogo przeznaczony jest zabieg fotoodmładzania laserem Harmony XL?

  Laserowe odmładzanie skóry to już powszechnie stosowana metoda, w ramach różnego rodzaju zabiegów. W przypadku jednak fotoodmładzania laserem Harmony XL można liczyć na szczególnie dobre efekty. Zaletą tej metody jest fakt, iż, w przeciwieństwie do innych zabiegów fotoodmładzania, nie uszkadza ona wierzchnich partii skóry. Jest to więc znakomita metoda dla osób, które chcą silnego odmłodzenia skóry, ale jednocześnie bezinwazyjnego zabiegu. Zabieg będzie znakomity dla osób wrażliwych na ból, niemogących poddać się znieczuleniu miejscowemu czy posiadających szczególnie wrażliwą skórę. Laser Harmony XL gwarantuje bezpieczeństwo oraz pełen komfort podczas zabiegu, jest to więc też znakomity wybór dla osób szczególnie wymagających. Zabieg nieablacyjnego odmładzania skóry możemy też polecić osobom, które nie chcą lub nie mogą po zabiegu fotoodmładzania przechodzić długiej rekonwalescencji.

   

  laserowy lifting skóry twarzy

  Duża część zabiegów laserowego odmładzania skóry skupia się jedynie na usunięciu zmarszczek w różnych partiach ciała. Wykorzystując laser Harmony XL, możemy też zadziałać na owal twarzy, podnosząc go i skutecznie poprawiając. Zabieg nieablacyjnego odmładzania skóry polecamy też osobom mającym wrażliwą skórę twarzy oraz nieodpornym na ból. Nowoczesny laser Harmony XL nie powoduje nieprzyjemnych odczuć podczas zabiegu, nie jest więc nawet potrzebne znieczulenie. Zabieg świetnie sprawdza się w przypadku zarówno płytkich, jak i głębokich zmarszczek. Stymuluje regenerację komórek skóry i produkcję kolagenu, skutecznie odmładzając twarz na wielu poziomach.

   

  laserowy lifting skóry szyi

  Oznaki starzenia się skóry widać nie tylko na twarzy, ale też na szyi. Często nawet są one jeszcze bardziej wyraźne, gdyż wiele kobiet podczas codziennej pielęgnacji pomija tę część ciała, zapominając, że powinna być ona tak samo pielęgnowana jak skóra twarzy. Odmładzanie skóry CLEARLIFT™ można jednak z powodzeniem zastosować także na szyję. Jest to tym bardziej świetny wybór, iż laser frakcyjny jest bezpieczny i łagodny dla skóry. Nie uszkadza jej wierzchnich partii, nawet w tak wrażliwym miejscu jak szyja. Zabieg jest też więc komfortowy oraz bezpośrednio po nim można wrócić do zwykłej aktywności. Polecić można go wszystkim pragnącym wyraźnego odmłodzenia i zrewitalizowania skóry szyi.

   

  laserowy lifting biustu

  Skóra dekoltu jest cienka i często jest pomijana przez kobiety w toku codziennej pielęgnacji, zatem pojawiające się na niej oznaki starzenia mogą być jeszcze bardziej uciążliwe niż zmarszczki na twarzy. Lifting skóry laserem Harmony XL daje doskonałe skutki także na tej partii ciała, a dzięki jego małej inwazyjności można go zastosować bez przeszkód, mimo iż skóra dekoltu jest zwykle delikatna i wrażliwa. Dzięki intensywnemu działaniu uszkadzania komórek skóry, natychmiast zaczyna się ona regenerować, przez co dekolt staje się ujędrniony i gładszy. Rozwiązanie to polecamy wszystkim kobietom, które chcą skutecznie odmłodzić tę partię ciała, a jednocześnie zachować pełen komfort i bezpieczeństwo.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Efekty zabiegu fotoodmładzania CLEARLIFT™ Efekty zabiegu fotoodmładzania CLEARLIFT™

  Zabieg nieablacyjnego odmładzania skóry CLEARLIFT™ wpływa na poprawę estetyki starzejącej się skóry, oddziałując na nią na wielu poziomach. Po zabiegu można zauważyć przede wszystkim wygładzenie i spłycenie zmarszczek, przez co istotnie zmniejsza się ich widoczność. Laser Harmony XL oddziałuje zarówno na płytkie zmarszczki, jak i głębokie, zaawansowane bruzdy, skutecznie je redukując. Poprawia także owal twarzy, co ma związek ze zwiększoną produkcją kolagenu w skórze na skutek fotoodmładzania. Można również zauważyć silną rewitalizację skóry i poprawę jej ogólnego wyglądu, gdyż laser Harmony XL wpływa także na niwelowanie skutków fotostarzenia. Najlepsze efekty można uzyskać, poddając się serii 4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni. Rezultat silnego odmłodzenia utrzymuje się około 12 miesięcy.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Jak wygląda zabieg? Jak wygląda zabieg?

  Zabieg wykonywany jest przez magistra kosmetologii lub lekarza specjalistę medycyny estetycznej po ustaleniu wskazań oraz wykluczeniu przeciwwskazań w trakcie konsultacji lekarskiej. Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego.
  Podczas zabiegu dochodzi do punktowego zastosowania wiązki lasera o dużej mocy na wybrany obszar ciała. W skutek tego dochodzi do kontrolowanego i bezpiecznego uszkadzania komórek skóry. To termiczne uszkodzenie stymuluje następnie rozpoczęcie procesu remodelingu – odbudowy, który trwa maksymalnie do kilku tygodni.
  Dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. W efekcie czego skóra jest jędrniejsza, elastyczniejsza, bardziej sprężysta i po prostu młodsza.
  Podczas zabiegu CLEARLIFT™ nie dochodzi do uszkodzenia naskórka (dlatego zabieg ten nazywany jest nieablacyjnym remodelingiem), dzięki czemu zaraz po zabiegu możemy wrócić do pracy lub innych codziennych czynności.

  Nieablacyjny lifting skóry

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Jak działa laser Harmony XL? Jak działa laser Harmony XL?

  Fotoodmładzanie skóry laserem Harmony XL polega na kontrolowanym uszkadzaniu głębokich warstw skóry wiązką światła laserowego. Zabieg stosuje się na wybrane partie twarzy, które chce się poddać rewitalizacji i odmłodzeniu. Termicznie uszkadzane komórki, na które działa bardzo wysoka temperatura lasera, natychmiast zaczynają się regenerować – proces ten jest szybszy i przebiega intensywniej niż w normalny sposób. Zabieg likwiduje też skutki fotostarzenia skóry. Jednocześnie laser Harmony XL nie oddziałuje na płytkie warstwy skóry, przez co zabieg nie jest odczuwany jako nieprzyjemny lub bolesny, a skóra nie jest uszkodzona.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Okres rekonwalescencji Okres rekonwalescencji

  Po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji. Może być widoczne delikatne zaczerwienienie, skóra może być napięta. Proces odbudowy skóry trwa od kilku tygodni po zabiegu.
  Po zabiegu nie należy opalać skóry.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Pielęgnacja pozabiegowa Pielęgnacja pozabiegowa

  Lifting skóry laserem Harmony XL to zabieg bardzo mało inwazyjny, dlatego nie potrzeba specjalnej pielęgnacji pozabiegowej ani rekonwalescencji. Od razu można wrócić do zwykłych czynności. Po zabiegu może utrzymywać się efekt lekkiego zaczerwienienia lub napięcia skóry na obszarach, na które podziałał laser Harmony XL, ale skutki te mijają same i nie potrzeba specjalnych działań. Jedyne, o czym należy pamiętać, to unikanie wystawiania skóry na słońce i nieopalanie jej, także w solarium. W przypadku zabiegu CLEARLIFT™ nie ma też uszkodzeń naskórka, dlatego nie potrzeba stosować specjalnej pielęgnacji naruszonej laserem skóry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Czas zabiegu Clearlift Czas zabiegu Clearlift

  Zabieg Clearlift trwa od 20 do 60 minut.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Ilość zabiegów Ilość zabiegów

  Sugeruje się wykonanie 3-4 zabiegów co 3-4 tygodnie

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Czas utrzymywania się efektów laserowego odmładzania skóry Czas utrzymywania się efektów laserowego odmładzania skóry

  W przypadku wykonania serii zabiegów zgodnie z zaleceniami lekarza terapia przynosi efekty utrzymujące sie do 12 miesięcy.
  Przeciwwskazania
  • Ciąża i karmienie piersią,
  • Infekcje bakteryjne lub wirusowa,
  • Problemy układu immunologicznego,
  • Radioterapia,
  • Kuracja Izotretynoina (w ciągu ostatnich 6-9 miesiącach),
  • Twardzina,
  • Zaburzenia gojenia,
  • Fototyp VI (inne fototypy mogą wykonywać zabieg)
  • Niektóre choroby skóry (np. łuszczyca, bielactwo)

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  VIDEO VIDEO

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  CENNIK - Ile kosztuj laserowego liftingu skóry CENNIK - Ile kosztuj laserowego liftingu skóry

  PROMOCJA!

  Twarz – 499zł zamiast 600zł

  Pakiet 4 zabiegów 1600zł zamiast 2400zł

   

  Twarz, szyja, dekolt – 999zł zamiast 1600zł

  Pakiet 4 zabiegów – 3499zł zmiast 6400zł

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź