+48 12 26 14 443

OFERTA DLA FIRM

OFERTA DLA FIRM
Zapraszamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty Voucherów SPA. Tego rodzaju bony są doskonałym narzędziem marketingowym dla wszelkiego rodzaju firm - idealnie sprawdzą się jako forma wynagrodzenia pracowników (np. w okresie świątecznym oraz jako premia za szczególne osiągnięcia w pracy) czy też w jako prezent dla kontrahentów biznesowych. Taka forma wynagrodzenia stanowi doskonały i modny sposób na motywację pracowników czy klientów. Vouchery SPA stanowią również doskonałą formę nagrody w konkursach i mogą być dodatkową atrakcją eventów firmowych. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą przeznaczoną dla firm.  

Za Voucher o wartości 100zł zapłacisz jedynie     95zł!

Za Voucher o wartości 200zł zapłacisz jedynie 190zł!

Za Voucher o wartości 300zł zapłacisz jedynie 280zł!

Za Voucher o wartości 400zł zapłacisz jedynie 370zł!

Za Voucher o wartości 500zł zapłacisz jedynie 460zł!

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: OFERTA DLA FIRM
 • Co oferujemy?
  DLACZEGO WARTO?
  PAKIETY WARTOŚCIOWE

  Co oferujemy? Co oferujemy?

  • Vouchery wartościowe na dowolne zabiegi SPA (koszt Vouchera jest zawsze niższy niż jego realna wartość). Wystawiamy faktury VAT.
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

  • Otrzymują Państwo spersonalizowany, ekskluzywny i gotowy do podarunku prezent (każdy z Voucherów jest wydrukowany na wysokiej jakości papierze oraz zapakowany w złotą kopertę. W przypadku Bonów o wartości powyżej 200zł – Vouchery dodatkowo pakowane są w ekskluzywne pudełko wraz z dodatkowym upominkiem firmowym)
  • Oferta jest tym atrakcyjniejsza, że Nasz Instytut Spa posiada bardzo szeroką ofertę zabiegów kosmetycznych oraz SPA, dzięki czemu Voucher spełni oczekiwania zarówno kobiet i mężczyzn i stanowić będzie wyjątkowy prezent dla każdej grupy docelowej
  • Dzięki temu, że oferujemy jeszcze korzystniejsze warunki zakupu Voucherów – każdy z nich jest dla Państwa dodatkowo zrabatowany – płacą Państwo niższą kwotę od tej na nim widniejącej – co oznacza znaczne oszczędności!
  • Wystawiamy faktury VAT (23%).

  Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi pakietami wartościowymi.

  oferta firmowa banner

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PAKIETY WARTOŚCIOWE PAKIETY WARTOŚCIOWE

  Proponujemy Państwu bony wartościowe na zabiegi już od 50zł / voucher (zakup min. 4 bonów) Nasza oferta jest tym atrakcyjniejsza, że wiąże się z dodatkowymi zniżkami i rabatami. Wszystkie podane ceny to ceny brutto. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT (23%). Kupując większą ilość Voucherów możliwość dodatkowych negocjacji cen.

  • Kupując Voucher o wartości 100zł za jedyne 95zł
  • Kupując Voucher o wartości 200zł za jedyne 190zł
  • Kupując Voucher o wartości 300zł za jedyne 280zł!
  • Kupując Voucher o wartości 400zł za jedyne 370zł!
  • Kupując Voucher o wartości 500zł za jedyne 460zł!

  Zapraszamy do kontaktu! Tel. 12 26 14 443, kontakt@jadorebeauty.pl

   

  PRZEJDŹ DO NASZEGO SKLEPU I KUP VOUCHERY DLA PRACOWNIKÓW JUŻ DZIŚ!

  kup voucher spa online

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź