+48 12 26 14 443

Pedicure

Pedicure
Dłonie i stopy to wizytówka każdego z Nas. W naszym salonie możesz skorzystać z usługi wykonania profesjonalnego  pedicure, a także z wielu zabiegów na stopy. Pracujemy jedynie na produktach najlepszych firm: OPI, Gelish, Mollon i Gehwol. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych i estetycznych w zakresie pielęgnacji stóp, oferujemy również zabiegi lecznicze, takie jak np. usuwanie modzeli i odcisków.

Cena zabiegu: od 75 zł

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: Pedicure
 • PEDICURE FREZARKOWY KLASYCZNY
  PEDICURE FREZARKOWY LUB JAPOŃSKI.
  PEDICURE HYBRYDOWY
  PEDICURE EXPRESS
  PEDICURE SPA
  REKONSTRUKCJA PAZNOKCI U STÓP
  USUWANIE ODCISKÓW, MODZELI, ORTEZY, KLAMRY
  Cennik zabiegów

  PEDICURE FREZARKOWY KLASYCZNY PEDICURE FREZARKOWY KLASYCZNY

  Pedicure frezarkowy to zabieg polegający na opracowaniu stóp i paznokci. W ramach zabiegu wykonuje się kąpiel odświeżająco-rozmiękczającą stóp, peeling oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy specjalistycznego urządzenia – frezarki. Podczas zabiegu pracuje się także nad zlikwidowaniem przesuszonych i popękanych pięt. Dodatkowo opracowuje się paznokcie, czyli usuwa skórki, poprawia kształt paznokcia, skraca długość płytki. Na samym końcu maluje się paznokcie na jeden kolor lub pokrywa bezbarwną odżywką.

  Pedicure frezarkowy jest doskonałą alternatywą dla starszej metody, w której wykorzystywano omegę. Obecnie użycie frezarki daje lepsze efekty. Skóra jest gładka, doskonale pozbawiona martwego naskórka i przesuszonych obszarów skóry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PEDICURE FREZARKOWY LUB JAPOŃSKI. PEDICURE FREZARKOWY LUB JAPOŃSKI.

  Pedicure polegający na dokładnym opracowaniu stóp frezarką oraz płytki paznokci. Zabieg przywraca stopom idealną gładkość i pozwala na pozbycie się zrogowaciałego naskórka. Paznokciom nadany jest kształt, skórki zostają usunięte oraz pomalowane na wybrany kolor – do wyboru lakierem klasycznym lub hybrydowym lub opracowane metodą japońską.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PEDICURE HYBRYDOWY PEDICURE HYBRYDOWY

  Pedicure hybrydowy polecamy osobom, które nie mają czasu na malowanie paznokci u stóp. Zabieg przebiega dokładnie tak samo jak pedicure klasyczny, z tą różnicą, że zamiast malowania paznokci zwykłym lakierem stosuje się trwalszą metodę, czyli lakier żelowy (tzw. hybryda) utwardzany w lampie UV.

  Pedicure hybrydowy upiększa stopy. Wygładza skórę, usuwa martwy naskórek, opracowuje płytkę paznokci, przywracając jej odpowiedni kształt i długość.  Lakier żelowy utrzymuje się na paznokciach około 3 tygodni, w nienaruszonym stanie. Ze względu na to, że jest utwardzany w lampie i nie musi wysychać, to polecamy go wszystkim klientkom, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, które chciałyby opuścić gabinet zaraz po zabiegu, bez czekania aż lakier wyschnie i bez obaw o to, że zakładane skarpetki lub buty zniszczą otrzymany efekt.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PEDICURE EXPRESS PEDICURE EXPRESS

  Pedicure express to szybki zabieg poprawiający wygląd paznokci u stóp. Polecamy go osobom, które korzystają z zabiegów regularnie, dzięki czemu ich stopy są na tyle zadbane, że nie potrzebują frezarki.

  Pedicure express to opracowanie płytki paznokcia, skrócenie jej długości, nadanie odpowiedniego kształtu, usunięcie skórek, wykonanie peelingu stóp, pomalowanie paznokci, bez opracowywania stóp, a przede wszystkim pięt, frezarką.

  Pedicure express to szybki zabieg pielęgnacyjny, który zazwyczaj trwa tylko około 30 minut.

  Pedicure express to:

  • Szybkie odświeżenie stóp i poprawienie ich wyglądu
  • Sposób na profesjonalne pomalowanie paznokci u stóp z dokładnym wygładzeniem skóry
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PEDICURE SPA PEDICURE SPA

  Pedicure SPA to zabieg polegający na opracowaniu paznokci i stóp, pomalowaniu płytki paznokcia i silnym zregenerowaniu skóry. Przebiega podobnie do zabiegu SPA wykonywanego na dłoniach. Stanowi kompleksowy, najbardziej rozbudowany zabieg pedicure.

  Podczas zabiegu opracowuje się stopy frezarką, opiłowuje paznokcie, skraca je i poprawia kształt, usuwa skórki i maluje płytkę lakierem kolorowym lub hybrydowym. Można też zdecydować się na naturalny pedicure japoński. Poza tym wykonuje się odświeżającą kąpiel stóp z naturalnymi solami lub olejkami, dokładny peeling połączony z masażem, a także nakłada się na stopy odżywczą i nawilżającą ciepłą parafinę. W efekcie otrzymujemy piękne, zadbane i odświeżone stopy, które prezentują się perfekcyjnie w każdym detalu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  REKONSTRUKCJA PAZNOKCI U STÓP REKONSTRUKCJA PAZNOKCI U STÓP

  Rekonstrukcja paznokci u stóp polega na odbudowaniu części lub całości paznokcia. Jest zalecana osobom, które mają krótkie paznokcie (np. ze względu na ich wzmożoną łamliwość ) lub potrzebują takiej usługi po problemach natury podologicznej. W każdym przypadku może być konieczne zastosowanie innej techniki i metody odbudowy paznokcia, dlatego wszystkie osoby zainteresowane tą usługą zapraszamy na specjalistyczne konsultacje.

  Rekonstrukcja paznokci uszkodzonych mechanicznie lub chorobowo pozwala klientowi znów cieszyć się pięknymi i zadbanymi stopami. Po wykonaniu rekonstrukcji paznokcia można ozdobić płytkę lakierem kolorowym.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  USUWANIE ODCISKÓW, MODZELI, ORTEZY, KLAMRY USUWANIE ODCISKÓW, MODZELI, ORTEZY, KLAMRY

  Którykolwiek z wyżej wymienionych zabiegów pedicure można rozszerzyć o wykonanie czynności zaliczanych do pedicure’u leczniczego. Jest to przede wszystkim usuwanie odcisków, modzeli i nagniotków, zakładanie ortez i klamr na wrastające paznokcie.

  Jak wygląda usuwanie odcisków, modzeli oraz zakładanie ortez i klamr na wrastające paznokcie?

  Usuwanie modzeli, odcisków i nagniotków polega na zlikwidowaniu wymienionych problemów podologicznych przy pomocy specjalnych narzędzi lub frezarki. Sposób pracy zależy od konkretnej zmiany. Doświadczony specjalista najpierw ocenia z czym ma do czynienia, czy są to modzele, odciski, brodawki wirusowe czy może nagniotki, a następnie przystępuje do pracy. Najczęściej rozpoczyna od aplikacji środka złuszczającego na zmianę, a następnie przy pomocy sterylnego narzędzia, czyli dłutka, skalpela lub frezarki, dokonuje jej wycięcia. Jeżeli jest taka konieczność, to na samym końcu nakłada ochronny opatrunek.

  Usuwanie modzeli, odcisków i nagniotków nie jest zabiegiem bolesnym, choć niektórzy pacjenci odczuwają przyjemne łaskotanie.

  Klamry na paznokcie

  Zakładanie klamr na wrastające paznokcie polega na nałożeniu metalowej klamry na paznokieć. W ten sposób dochodzi do zmiany toru wzrostu paznokcia, co uniemożliwia jego dalsze wrastanie w sąsiadującą tkankę. Wrastające paznokcie to problem bardzo bolesny, który w najgorszych przypadkach może nawet doprowadzić do utrudnienia chodzenia. Na szczęście ból i dyskomfort znikają zaraz po założeniu klamry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  PEDICURE
  Pedicure express (bez frezarki) 75 zł
  Pedicure klasyczny z malowaniem 109 zł
  Pedicure japoński 119 zł
  Pedicure klasyczny SPA (z peelingiem, parafiną, maską) 139 zł
  Pedicure hybrydowy (frezarkowy) 119 zł
  Pedicure hybrydowy french Dopłata 25zł
  Pedicure leczniczy Od 110 zł
  Pedicure leczniczy + malowanie od 130 zł
  Pedicure + Żel stopy 150 zł
  Pedicure SPA hybrydowy 154 zł
  Zdjęcie hybrydy na stopach 20 zł
  Parafina i peeling na stopy bez innego zabiegu na stopy 40 zł

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź