+48 12 26 14 443

PLASMA IQ – Laserowy lifting powiek bez skalpela

PLASMA IQ – Laserowy lifting powiek bez skalpela
Plasma IQ to zaawansowane technologicznie, bezpieczne urządzenie do wykonywania liftingu powiek. Włoska konstrukcja cechuje się dużą skutecznością – efekty widać już po pierwszym zabiegu. Obecnie to niebywale inteligentne rozwiązanie bije prawdziwe rekordy popularności nie tylko w medycynie estetycznej, ale również chirurgii plastycznej oraz w dermatologii.  

PROMOCJA! TERAZ ZABIEG LASEROWEGO LIFTINGU POWIEK BEZ SKALPELA TYLKO 699zł!

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: PLASMA IQ – Laserowy lifting powiek bez skalpela
 • Laserowa plastyka powiek
  Jak wygląda zabieg laserem Plasma IQ?
  Plasma IQ, a chirurgiczny lifting powiek
  Plasma IQ, a usuwanie: włókniaków, zmian skórnych, a także likwidowanie zwiotczeń wokół ust, uszu oraz powiek
  Skóra przed, a po zabiegu laserowej plastyki powiek
  Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Plasma IQ?
  Wskazania do zabiegu laserowej plastyki powiek
  Przeciwskazania do zabiegu laserowego liftingu powiek
  Lifting powiek oczami kobiety
  Lifting powiek oczami mężczyzny
  Zobacz jak wygląda zabieg liftingu powiek bez skalpela (VIDEO)
  Cena laserowego liftingu powiek bez skalpela

  Laserowa plastyka powiek Laserowa plastyka powiek

  Zabieg laserowej plastyki powiek przeprowadzany przy pomocy urządzenia Plasma IQ dedykowany jest wszystkim tym, którym marzy się piękne, atrakcyjne i zdrowe spojrzenie bez interwencji chirurgicznej. Korekcja powiek może być wykonywana zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jako że zabieg w żaden sposób nie przerywa ciągłości naskórka, może być stosowany bez jednoczesnej rezygnacji z codziennych obowiązków, np. z pracy. Jego wykonanie wiąże się też z całkowitym bezpieczeństwem oraz zachowaniem komfortu. Za pomocą urządzenia Plasma IQ można zredukować nadmiar skóry w okolicach oczu i podnieść opadające powieki, nadające twarzy zmęczony wygląd. Jest to idealne rozwiązanie dla osób wymagających, które chcą najlepszych efektów bez ponoszenia dużych wysiłków i ryzyka. Plasma IQ to świetna alternatywa dla bardziej inwazyjnej blefaroplastyki.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Jak wygląda zabieg laserem Plasma IQ? Jak wygląda zabieg laserem Plasma IQ?

  Zabieg laserowej plastyki powiek z zastosowaniem urządzenia Plasma IQ jest całkowicie nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny. Polega on na wykonaniu niewielkiej średnicy punktów na powierzchni skóry – w obrębie powieki. Punkty te mają znaczący wpływ na sublimację naskórka, jednocześnie nie uszkadzając okolicznych tkanek czy warstwy podstawowej skóry. Efektem jest zwiększona produkcja wiązań kolagenowych, co sprzyja odzyskaniu napięcia skóry i podniesieniu się opadających powiek. Niechirurgiczny lifting powiek bez skalpela, nie zabiera wiele czasu ani nie wiąże się z żadnym ryzykiem, jest więc coraz częściej stosowaną alternatywą dla tradycyjnej blefaroplastyki.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Plasma IQ, a chirurgiczny lifting powiek Plasma IQ, a chirurgiczny lifting powiek

  Plasma IQ to innowacyjne rozwiązanie, stanowiące skuteczną alternatywę dla chirurgii plastycznej. Zabieg z wykorzystaniem tego urządzenia jest całkowicie bezinwazyjny. Mikrowiązka plazmy nie uszkadza skóry, a także nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Całość jest bezbolesna i nie wymaga niemal żadnych wyrzeczeń. Jest to zatem znakomite rozwiązanie dla osób, którym tradycyjna blefaroplastyka niekoniecznie odpowiada. Zabieg ten wiąże się z koniecznością wykonania nacięć, a więc niezbędne jest wykonanie znieczulenia, pojawia się także krwawienie. Po zabiegu zaś pozostają blizny, które kryją się w załamaniach powiek. W przypadku niechirurgicznej plastyki powiek z wykorzystaniem Plasma IQ nie pojawia się żaden z tych problemów, efekty redukcji opadających powiek i odmłodzenia okolic oczu są zaś bardzo wyraźne.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Plasma IQ, a usuwanie: włókniaków, zmian skórnych, a także likwidowanie zwiotczeń wokół ust, uszu oraz powiek Plasma IQ, a usuwanie: włókniaków, zmian skórnych, a także likwidowanie zwiotczeń wokół ust, uszu oraz powiek

  Mimo że Plasma IQ rekomendowana jest przede wszystkim w przypadku liftingu powiek bez skalpela, zabieg ten jest również nieoceniony w redukcji zmarszczek nad ustami (zmarszczek palacza), zmarszczek przy uszach, wiotczeń w okolicach ust, opadających powiek i kurzych łapek, a także innych zmian skórnych, łącznie ze znamionami. Mikrowiązka plazmy emitowana przez urządzenie wykorzystywane do wykonania zabiegu przyspiesza proces regeneracji skóry i stymuluje produkcję kolagenu. Skóra w miejscach poddanych ingerencji staje się odnowiona i bardziej napięta, produkowane są nowe komórki, które zastępują znamiona i defekty skórne nową, gładką skórą. Wysoki poziom bezpieczeństwa Plasmy IQ pozwala na usuwanie nie tylko defektów kosmetycznych, ale też dermatologicznych zmian. Nie zapewniają tego wszystkie urządzenia stosowane do liftingu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Skóra przed, a po zabiegu laserowej plastyki powiek Skóra przed, a po zabiegu laserowej plastyki powiek

  Opadające powieki i nadmiar skóry w tych okolicach nadają twarzy zmęczony, nieatrakcyjny wygląd. Może to dotyczyć nawet osób, których cera ogólnie wygląda jeszcze młodo. Laserowy lifting powiek z wykorzystaniem Plasma IQ diametralnie odmienia wygląd okolic oczu. Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować wyraźne efekty. Skóra staje się napięta i gładka, odzyskuje młodzieńczą elastyczność, zaś samo spojrzenie staje się bardziej atrakcyjne i promienne. Można śmiało stwierdzić, że Plasma IQ odmładza wygląd. Mimo iż ingerencja ta jest stosunkowo niewielka, jako iż dotyczy małego w stosunku do całej twarzy obszaru, zaskakujące jest, jak wielkie jest jej znaczenie. Wiele osób po wykonaniu tego zabiegu rezygnuje z liftingu twarzy, gdyż sama laserowa plastyka powiek istotnie odmładza wygląd.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Plasma IQ? Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Plasma IQ?

  Zabieg niechirurgicznego liftingu powiek Plasma IQ jest niebywale komfortowy, a zarazem skuteczny. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie. Cały proces jest bezpieczny, nawet w przypadku osób z rozrusznikami serca. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które objawiają się interwencji chirurgicznej, czy to ze strachu przez niepożądanymi skutkami, czy z obawy o naturalność efektu. Plasma IQ nie ingeruje w wygląd rysów twarzy, nie zmienia ich, a jedynie stymuluje odnowę skóry i przywraca jej młodzieńczy wygląd. Efekt jest widoczny, ale bardzo naturalny. W dodatku wykonanie laserowego liftingu powiek nie wiąże się z koniecznością zrezygnowania ze zwykłej aktywności; nie trzeba też przechodzić rekonwalescencji. Nie istnieją skutki uboczne ani większe przeciwwskazania. Zabieg ma też atrakcyjną cenę.

  jadore instytut plazma 3. jpg

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Wskazania do zabiegu laserowej plastyki powiek Wskazania do zabiegu laserowej plastyki powiek

  Na zabieg z użyciem Plasmy IQ powinien zdecydować się każdy, kto pragnie skutecznie pozbyć się pierwszych oznak starzenia – kurzych łapek oraz opadających powiek. Oprócz plastyki powiek, urządzenie jest nieocenione w przypadku likwidacji zmarszczek nad górną wargą, likwidacji wiotkiej skóry w okolicach łokci i kolan, leczeniu wiotkiej skóry na brzuchu, w zabiegach usuwania blizn, trądziku, brodawek, zmian skórnych, a także rozstępów. Nie ma większych przeciwwskazań do wykonania wszystkich tych zabiegów. Jest to doskonały wybór dla osób, które pragną wyraźnych efektów, a jednocześnie nie chcą decydować się na bardziej inwazyjne zabiegi, jak chirurgiczna blefaroplastyka czy chirurgiczny lifting twarzy. Rozwiązanie to można również polecić osobom, które nie mają czasu na rekonwalescencję, gdyż po tym zabiegu po prostu jej nie ma.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Przeciwskazania do zabiegu laserowego liftingu powiek Przeciwskazania do zabiegu laserowego liftingu powiek

  Nie ma większych przeciwwskazań do wykonania zabiegu za pomocą urządzenia Plasma IQ, toteż decyduje się na niego wiele osób. Jako że zabieg laserowej plastyki powiek jest nieinwazyjny, a zarazem nie wymaga podłączenia do prądu, mogą z niego korzystać niemalże wszyscy – nawet osoby z rozrusznikami serca.

  Oczywiście w przypadku ciąży czy karmienia piersią zabieg nie może zostać wykonany. Należy wówczas wstrzymać się z korekcją do czasu rozwiązania lub zakończenia karmienia. Niektóre przewlekłe choroby i nowotwory również są przeciwwskazaniem, wszystkie osoby zainteresowane niechirurgicznym liftingiem powiek zachęcamy więc do skontaktowania się z nami. Dobra wiadomość jest taka, że przypadków, gdy nie można wykonać nieinwazyjnego liftingu powiek Plasma IQ, jest niewiele.

  Przed każdym zabiegiem ma miejsce indywidualna konsultacja.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Lifting powiek oczami kobiety Lifting powiek oczami kobiety

  jadore instytut plazma. jpg

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Lifting powiek oczami mężczyzny Lifting powiek oczami mężczyzny

  jadore instytut plazma 2. jpg

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz jak wygląda zabieg liftingu powiek bez skalpela (VIDEO) Zobacz jak wygląda zabieg liftingu powiek bez skalpela (VIDEO)

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cena laserowego liftingu powiek bez skalpela Cena laserowego liftingu powiek bez skalpela

  • Laserowa plastyka powieki górnej 699zł zamiast 1200zł
  • Laserowa plastyka powieki dolnej 699zł zamiast 1200zł

   

  • Laserowa plastyka powieki górnej + dolnej – 1300 zł zamiast 2400zł
  • zmarszczki przy uszach – 600zł zamiast 1100 zł
  • zmarszczki palacza – 600zł zamiast 900 zł
  • usuwanie włókniaków – od 300zł

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź