+48 12 26 14 443

PLASMA IQ – LIFTING POWIEK

PLASMA IQ – LIFTING POWIEK
Plasma IQ to zaawansowane technologicznie, bezpieczne urządzenie do wykonywania liftingu powiek. Włoska konstrukcja cechuje się dużą skutecznością – efekty widać już po pierwszym zabiegu. Obecnie to niebywale inteligentne rozwiązanie bije prawdziwe rekordy popularności nie tylko w medycynie estetycznej, ale również chirurgii plastycznej oraz w dermatologii.  

od 800zł

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: PLASMA IQ – LIFTING POWIEK
 • Dla kogo dedykowany jest zabieg?
  Jak wygląda zabieg?
  Plasma IQ, a niechirurgiczny lifting powiek
  Plasma IQ, a usuwanie: włókniaków, zmian skórnych, a także likwidowanie zwiotczeń wokół ust, uszu oraz powiek
  Skóra przed, a po zabiegu
  Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Plasma IQ?
  Wskazania do zabiegu
  Przeciwskazania do zabiegu
  Oczami kobiety
  Oczami mężczyzny
  Zobacz jak wygląda zabieg (VIDEO)
  Cena

  Dla kogo dedykowany jest zabieg? Dla kogo dedykowany jest zabieg?

  Zabieg przy pomocy urządzenia Plasma IQ dedykowany jest wszystkim tym, którym marzy się piękne, atrakcyjne i zdrowe spojrzenie. Korekcja powiek może być wykonywana zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jako, że zabieg w żaden sposób nie przerywa ciągłości naskórka, może być stosowany bez jednoczesnej rezygnacji z codziennych obowiązków np. z pracy.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Jak wygląda zabieg? Jak wygląda zabieg?

  Sam zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny. Polega on na wykonaniu niewielkiej średnicy punktów na powierzchni skóry – w obrębie powieki. Punkty te mają znaczący wpływ na sublimację naskórka, jednocześnie nie uszkadzając okolicznych tkanek czy warstwy podstawowej skóry.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Plasma IQ, a niechirurgiczny lifting powiek Plasma IQ, a niechirurgiczny lifting powiek

  Plasma IQ to innowacyjne rozwiązanie, stanowiące skuteczną alternatywę dla chirurgii plastycznej. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia jest całkowicie bezinwazyjny. Mikrowiązka plazmy nie uszkadza skóry, a także nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Całość jest bezbolesna i nie wymaga niemal żadnych wyrzeczeń.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Plasma IQ, a usuwanie: włókniaków, zmian skórnych, a także likwidowanie zwiotczeń wokół ust, uszu oraz powiek Plasma IQ, a usuwanie: włókniaków, zmian skórnych, a także likwidowanie zwiotczeń wokół ust, uszu oraz powiek

  Mimo, że Plasma IQ rekomendowana jest przede wszystkim w przypadku liftingu powiek, zabieg ten jest również nieoceniony w redukcji zmarszczek nad ustami (zmarszczek palacza), zmarszczek przy uszach, wiotczeń w okolicach ust, opadających powiek i kurzych łapek, a także innych zmian skórnych, łącznie ze znamionami.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Skóra przed, a po zabiegu Skóra przed, a po zabiegu

  Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować wyraźne efekty. Skóra staje się napięta i gładka, zaś samo spojrzenie bardziej atrakcyjne. Można śmiało stwierdzić, że Plasma IQ odmładza wygląd.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Plasma IQ? Dlaczego warto zdecydować się na zabieg Plasma IQ?

  Zabieg Plasmą IQ jest niebywale komfortowy, a zarazem skuteczny. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie. Cały proces jest bezpieczny, nawet w przypadku osób z rozrusznikami serca.

  jadore instytut plazma 3. jpg

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Wskazania do zabiegu Wskazania do zabiegu

  Na zabieg z użyciem Plasmy IQ winien zdecydować się każdy, kto pragnie skutecznie pozbyć się pierwszych oznak starzenia – kurzych łapek oraz opadających powiek. Oprócz plastyki powiek, urządzenie jest nieocenione w przypadku likwidacji zmarszczek nad górną wargą, likwidacji wiotkiej skóry w okolicach łokci i kolan, leczeniu wiotkiej skóry na brzuchu, zabiegach usuwania blizn, trądziku, brodawek, zmian skórnych, a także rozstępów.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Przeciwskazania do zabiegu Przeciwskazania do zabiegu

  Nie ma większych przeciwwskazań do zabiegu z pomocą urządzenia Plasma IQ. Jako, że zabieg jest nieinwazyjny, a zarazem nie wymaga podłączenia do prądu, mogą korzystać niemalże wszyscy – nawet osoby z rozrusznikami serca.

  Oczywiście w przypadku ciąży czy karmienia piersią zabieg nie może zostać wykonany. Niektóre przewlekłe choroby i nowotwory również są przeciwwskazaniem.

  Przed każdym zabiegiem ma miejsce indywidualna konsultacja.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Oczami kobiety Oczami kobiety

  jadore instytut plazma. jpg

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Oczami mężczyzny Oczami mężczyzny

  jadore instytut plazma 2. jpg

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz jak wygląda zabieg (VIDEO) Zobacz jak wygląda zabieg (VIDEO)

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cena Cena

  • Powieka górna 800zł zamiast 1200zł
  • Powieka dolna 800zł zamiast 1200zł

   

  • powieka górna + dolna – 1500 zł zamiast 2400zł
  • zmarszczki przy uszach – 600zł zamiast 1100 zł
  • zmarszczki palacza – 600zł zamiast 900 zł
  • usuwanie włókniaków – od 300zł

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź