+48 12 26 14 443

POWIĘKSZANIE UST

POWIĘKSZANIE UST
Jeśli marzysz o pięknych i zmysłowych ustach to zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jest stworzony właśnie dla Ciebie. Modelowanie ust doskonale sprawdza się przypadku ust wąskich, asymetrycznych lub o nierównym konturze. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanek ludzkich, odpowiedzialnych za procesy magazynowania wody. Dzięki temu podczas zabiegu można uzyskać całkowicie naturalny efekt podkreślenia ust, a sam preparat w pozytywny sposób wpływa na wygląd i nawilżenie czerwieni wargowej. W zależności od gęstości preparatu dobranego zgodnie z oczekiwaniami pacjenta, można uzyskać efekt nawilżenia i odświeżenia, delikatnego wymodelowania lub znacznego powiększenia ust. Zabieg jest stosunkowo szybki a uczucie dyskomfortu minimalna - szczególnie po zastosowaniu znieczulenia specjalną maścią z lidokainą. Preparat ma konsystencje żelu a iniekcja dokonywana jest w sposób wysoce precyzyjny. Po zabiegu powiększania ust mogą pojawić się delikatne obrzęki, a niekiedy zasinienia, które ustępują do kilka dni po zabiegu.  

Cena zabiegu: od 1090

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: POWIĘKSZANIE UST
 • DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST?
  JAK WYGLĄDA ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST?
  PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU
  DLACZEGO J’ADORE INSTYTUT?
  Galeria przed i po
  Cennik zabiegów

  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST? DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST?

  Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą podkreślić kontur ust, delikatnie zaakcentować lub w widoczny sposób powiększyć usta. Zabieg jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z asymetrią ust.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  JAK WYGLĄDA ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST? JAK WYGLĄDA ZABIEG POWIĘKSZANIA ORAZ MODELOWANIA UST?

  Zabieg powiększania ust polega na wstrzyknięciu w wargi specjalnych preparatów bazujących na kwasie hialuronowym. Wykonuje się go w miejscowym znieczuleniu kremem, a w razie potrzeby również dentystycznym. Dzięki zastosowaniu znieczulenia, zabieg nie jest bolesny, choć momentami może być troszkę nieprzyjemny.

  Specjalista ustala z pacjentem pożądany kształt ust. Może dokonać skorygowania konturu, naprawy np. opadającej wargi lub innego defektu, uwypuklenia warg, powiększenia, zwiększenia objętości lub tylko nawilżenia. Zazwyczaj końcowy wygląd ust jest bardzo naturalny i bez efektu „kaczego dziubka”, chyba że pacjentka życzy sobie inaczej.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Opryszczka w stanie aktywnym,
  • problemy z zakresu chorób autoimmnologicznych
  • tendencja do powstawania blizn przerostowych
  • nadwrażliwość na substancję kwasu hialuronowego
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  DLACZEGO J’ADORE INSTYTUT? DLACZEGO J’ADORE INSTYTUT?

  Podczas decyzji o zabiegu powiększania ust najważniejszy jest wybór doświadczonego lekarza i wysokiej jakości preparatu. W J’adore Instytut możecie mieć Państwo pewność, ze zabieg wykonywany jest przez przeszkolonego i doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Współpracujemy z dr Lidią Majewską.  Zapraszamy do konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej. W przypadku decyzji o zabiegu konsultacja jest bezpłatna.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Galeria przed i po Galeria przed i po

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  PREPARAT PLN
  Powiększanie ust (1ml) 1200 zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź