+48 12 26 14 443

Regeneracja dłoni i stóp

Regeneracja dłoni i stóp
Nasze zabiegi regeneracyjne na dłonie i stopy sprawią, że Twoje ręce i stopy będą gładkie i piękne, a skóra jedwabista i odmłodzona.

Cena zabiegu : od 30

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: Regeneracja dłoni i stóp
 • REGENERACJA DŁONI CHI YANG
  SILK PEEL – ODNOWA DŁONI
  PARAFINA NA DŁONIE LUB STOPY

  REGENERACJA DŁONI CHI YANG REGENERACJA DŁONI CHI YANG

  Ten wyjątkowy zabieg regeneracyjny na dłonie, sprawi, że twoje ręce będą gładkie i piękne, a skóra jedwabista i odmłodzona. Bogaty kompleks substancji aktywnych pobudzi skórę do odnowy i zregeneruje ją. Wyjątkowy i aromatyczny peeling usunie martwy naskórek i oczyści skórę, przygotowując ją do rytuału CHI YANG.

  Cena: 70zł

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  SILK PEEL – ODNOWA DŁONI SILK PEEL – ODNOWA DŁONI

  Zapraszamy na zabieg SILKPEEL – światową nowość na rynku, połączenie dermabrazji z infuzją składników aktywnych. Wyjątkowy zabieg usuwający martwy naskórek, oczyszczający skórę i regenerujący. Po zabiegu aplikowane jest specjalne serum oraz nakładana maska odmładzająca.

  Cena: 100zł – 150zł

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PARAFINA NA DŁONIE LUB STOPY PARAFINA NA DŁONIE LUB STOPY

  Zabieg wykonywany jest zarówno na dłonie lub na stopy. Po dokładnym peelingu parafina działa regenerująco na skórę. Zabieg nawilża i odmładza, pozostawiając skórę idealnie gładką i jedwabistą.

  Cena:

  Dłonie 30zł

  Stopy 40zł

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź