+48 12 26 14 443

S LINE cytocare

S LINE cytocare
CYTOCARE S Line to nowość - jeden z najskuteczniejszych zabiegów anti-ageing. Specjalny koktajl, który dzięki optymalnemu połączeniu  składników dogłębnie rewitalizuje skórę zarówno na jej powierzchni, jak i w jej najgłębszych strukturach. Francuskie Laboratorium REVITACARE SARL, opracowało ten unikalny produkt opierając się o odmładzające właściwości kwasu hialuronowego. Ekskluzywna formuła zawierająca nieusieciowany kwas hialuronowy oraz rejuvenating complex CT 50 powoduje, że skóra już po pierwszym zabiegu staje się silnie zagęszczona, elastyczniejsza i chroniona na działania zewnętrzne dzięki aktywności antyoksydacyjnej keranocytów.

Cena: 750zł / 3ml

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: S LINE cytocare
 • O S LINE CYTOCARE

  O S LINE CYTOCARE O S LINE CYTOCARE

  CYTOCARE S LINE to wyjątkowy skin booster, polecany szczególnie jako soft filling („delikatne wypłenienie”) oraz w celu odmłodzenia obszarów wrażliwych takich jak okolice ust i oczodołu.
  Produkt daje natychmiastowy efekt rozświetlenia cery, niwelując drobne zmarszczki i poprawiając jej strukturę. mezoterapia krakow

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź