+48 12 26 14 443

SCULPTRA

SCULPTRA
Sculptra jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej polegającym na podskórne wprowadzenie zawiesiny kwasu polimlekowego. Sculptra pobudza skórę do samodzielnej i wzmożonej produkcji kolagenu. Efekt zabiegu nie jest natychmiastowy i rozłożony jest w dłuższym okresie czasu, jednak gwarantuje całkowicie naturalny efekt poprawy jakości skóry. Kuracja niweluje zmarszczki, globalnie odmładza i poprawia kondycję skóry. W celu uzyskania pełnego efektu należy na ogół wykonać około 3 zabiegów w odstępach nie krótszych niż co 6 tygodni. Po tym okresie zauważalna jest stopniowa poprawa jakości skóry, zwiększenia jej gęstości, zniwelowania zmarszczek. Skóra odzyskuje naturalny i młodzieńczy wygląd. Efekt zabiegu jest w pełni naturalny i utrzymuje się około 2 latach po przeprowadzeniu pełnej kuracji.

Cena zabiegu:  1500zł – 2500

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

  • Zabieg: SCULPTRA
  • Zobacz
    inne zabiegi

    J’adore world
    Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
    Sprawdź