+48 12 26 14 443

STYLIZACJA BRWI I RZĘS

STYLIZACJA BRWI I RZĘS
Brwi i rzęsy nadają charakteru całej twarzy oraz wpływają w znaczący sposób na Nasz wygląd. Korekcja łuku brwiowego może optycznie wyszczuplić twarz, zmienić jej kształt czy ją wymodelować. Dlatego odpowiedni kształt i kolor łuku brwiowego czy podkreślenie rzęs są tak istotne. Zapraszamy do zabiegów z zakresu stylizacji okolic brwi i rzęs takich jak henna, regulacja brwi i rzęs, trwała rzęs, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs czy zapoznaniem się z produktami firmy Revitalash.

Cena zabiegu: od 15

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: STYLIZACJA BRWI I RZĘS
 • DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG STYLIZACJI RZĘS I BRWI
  ZABIEG PRZEDŁUŻANIA I STYLIZACJI RZĘS
  HENNA I REGULACJA BRWI I RZĘS
  Cennik henna i regulacja
  TRWAŁA NA RZĘSY
  Cena trwałej
  PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1, 2:1
  Cena przedłużanie rzęs
  MAKIJAŻ PERMANETNY – REKONSTRUKCJA BRWI, KRESKA – PODKREŚLENIE OKA, LINI RZĘS
  Cena makijażu permanetnego
  REVITALASH – WZROST RZĘS I BRWI
  Cena Revitalash

  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG STYLIZACJI RZĘS I BRWI DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG STYLIZACJI RZĘS I BRWI

  Zabiegi stylizacji brwi i rzęs należą do najbardziej podstawowych zabiegów, które co jakiś czas powinna wykonywać każda zadbana kobieta. Wyregulowane, posiadające odpowiedni kolor brwi oraz gęste, ciemne i długie rzęsy to gwarancja pięknego, zadbanego i młodego wyglądu.

  Zalety skorzystania z zabiegu stylizacji rzęs i brwi

  Stylizacja rzęs i brwi to zabieg, który nie tylko upiększa twarz i poprawia rysy, ale przede wszystkim tworzy wrażenie nienagannego wizerunku, co jest bardzo ważne dla każdej kobiety, a szczególnie tej, która pracuje zawodowo.

  Naturalnie podkreślone henną i wyregulowane pęsetą lub woskiem brwi, mogą optycznie wyszczuplić twarz, złagodzić ostre rysy lub dodać wyraźnego charakteru. Kolor i kształt brwi, który jest odpowiednio dopasowany do typu urody to najlepsze, co można zrobić dla swojego wyglądu.

  Stylizacja brwi i rzęs to nie tylko przyciemnienie ich koloru henną czy nadanie odpowiedniego kształtu pęsetą. To również naturalne przedłużenie i pogrubienie rzęs w wyniku stosowania specjalnej odżywki, dostępnej w naszym salonie. Osoby niecierpliwe mogą skorzystać z innej, ekspresowej metody, czyli z zabiegu przedłużania rzęs, a zapracowane – z trwałego makijażu.

  Coś dla Pań, które marzą o pięknie podkręconych rzęsach

  Nie wszystkie osoby mają naturalnie podkręcone rzęsy, które „otwierają oko”, dodają spojrzeniu zalotności oraz sprawią, że włoski są optycznie dłuższe. Takie osoby zazwyczaj sięgają po zalotkę, by proste, pozbawione wyrazu rzęsy zamienić w kobiecie i sensualne. Niestety nie w każdym przypadku zalotka jest wystarczająca. Często efekt utrzymuje się zaledwie kilka minut, po czym rzęsy i tak wracają do swojego pierwotnego stanu. Takie osoby powinny skorzystać z prostego i efektywnego zabiegu, czyli trwałej na rzęsy, która daje efekt wyraźnego podkręcenia rzęs, utrzymujący się nawet przez kilka tygodni.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  ZABIEG PRZEDŁUŻANIA I STYLIZACJI RZĘS ZABIEG PRZEDŁUŻANIA I STYLIZACJI RZĘS

  Na czym polega przedłużanie i stylizacja rzęs?

  Zabieg przedłużania i stylizacji rzęs to metoda ekspresowa, która daje efekt natychmiastowego zagęszczenia, pogrubienia i wydłużenia rzęs. Polega na doklejeniu jednej lub większej ilość sztucznych rzęs do każdego naturalnego włoska. Rzęsy używane do zabiegu mogą być syntetyczne, jedwabne lub z norek.

  Jak wygląda zabieg przedłużania i stylizacji rzęs?

  Zabieg rozpoczyna się od wyboru rodzaju długości i grubości sztucznych rzęs, a także od metody, która wpływa na efekt, jaki otrzymamy. Następnie wykonuje się właściwe przedłużanie, które polega po prostu na doklejeniu sztucznej rzęsy do naturalnej.

  Główne metody przedłużania rzęs

  Jedną z najpopularniejszych metod stylizacji oka jest tzw. kocie oko, czyli przedłużanie rzęs, które skupia się przede wszystkim na zewnętrznym kąciku oka. W ten sposób otrzymujemy kształt kociego oka, który wygląda niezwykle seksownie. Drugim, równie popularnym sposobem jest przedłużanie rzęs na całej linii rzęs. Tutaj można skorzystać z różnych metod. Klientki najczęściej wybierają takie sposoby, które dają widoczny, ale wciąż naturalny efekt, jak np. metoda 1:1. Osoby, które kochają długie, gęste i grube rzęsy mogą skorzystać z bardziej wyrazistych metod, jak 2:1,. 3:1 czy Hollywood Effect.

  Przedłużanie rzęs to doskonały wybór, jeśli marzysz o pięknych, gęstych, długich, naturalnych lub przykuwających wzrok rzęsach. Choć zabieg może trwać nawet około 2-3 godzin, to wyjątkowym wachlarzem rzęs będziesz mogła się cieszyć zaraz po opuszczeniu z gabinetu stylistki.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  HENNA I REGULACJA BRWI I RZĘS HENNA I REGULACJA BRWI I RZĘS

  Dla kogo przeznaczony jest zabieg henny i regulacji brwi i rzęs?

  Henna i regulacja brwi i rzęs to zabiegi zaliczane do podstawowych, tak samo jak manicure czy pedicure. Polegają na przyciemnieniu włosków przy pomocy naturalnej henny oraz wyregulowaniu brwi. Klientki mogą samodzielnie zdecydować, czy chcą skorzystać z samej regulacji, nałożenia henny tylko na brwi lub tylko na rzęsy, czy z pakietu składającego się z 3 powyższych zabiegów.

  Henna w naturalny sposób podkreśla kolor brwi i przyciemnia rzęsy. Regulacja poprawia kształt łuku brwiowego i sprawia, że wygląda on zadbanie, symetrycznie i pięknie. Hennę i regulację brwi zaliczamy do zabiegów stosunkowo szybkich,  trwających od 15 do 30 min.

  Jak wygląda henna i regulacja brwi i rzęs?

  W przypadku henny i regulacji brwi należy zacząć od wyboru koloru henny. Najczęściej stosuje się czarną, brązową, grafitową lub mieszanki tych barw. Następnie nakłada się hennę na brwi, rysując odpowiedni kształt. Po pewnym czasie należy zmyć barwnik i wyregulować brwi pęsetą, usuwając niepotrzebne włoski lub przycinając te, które są wyraźnie za długie. W przypadku bardzo jasnych i cienkich włosków, które rosną poza właściwą linią brwi i są trudne do usunięcia pęsetą, można wykorzystać ciepły wosk do depilacji. W przypadku henny rzęs, barwnik nakłada się na rzęsy, po czym również zmywa.

  Henna i regulacja brwi i rzęs są zabiegami przyjemnymi i bezbolesnymi. Klientka leży na rozkładanym fotelu kosmetycznym, ma zamknięte oczy i słucha relaksacyjnej muzyki. Kosmetyczka w tym czasie wykonuje zabieg.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik henna i regulacja Cennik henna i regulacja

  Henna rzęs 15,00 zł
  Henna brwi 15,00 zł
  Regulacja brwi 15,00 zł
  Henna brwi + regulacja lub henna rzęs i brwi 30,00 zł
  Komplet (henna rzęs i brwi z regulacją) 40,00 zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  TRWAŁA NA RZĘSY TRWAŁA NA RZĘSY

  Jeśli Twoje rzęsy są proste, a masz dość ciągłego używania zalotki to zapraszamy na zabieg trwałej na rzęsy. Zabieg skutecznie podkręci i podkreśli rzęsy nadając oczom zalotnego i uwodzicielskiego charakteru. Zwiększenie skrętu rzęs powoduje ich wizualne wydłużenie i podkreślenie, dzięki czemu rzęsy wydają się po prostu piękniejsze. Efekt podkręcenia rzęs utrzymuje się do 3 tygodni.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cena trwałej Cena trwałej

  Cena: 69zł

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1, 2:1 PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1, 2:1

  Jeśli marzysz o długich, gęstych i naturalnie wyglądających rzęsach bez potrzeby używania tuszu i zalotki to zapraszamy na zabieg przedłużania rzęs. Metoda ta sprawi, że będziesz mogła cieszyć się wachlarzem pięknych i długich rzęs bezpośrednio po zabiegu. Efekt jest całkowicie naturalny i dostosowany do Twoich oczekiwań. Długość rzęs jak ich gęstość dobierana jest indywidualnie ze stylistką. Dzięki temu bez problemu można uzyskać efekt sztucznych rzęs lub naturalny efekt zagęszczenia. Do zabiegów przedłużania rzęs używane są rzęsy jedwabne lub norki. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych prac.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cena przedłużanie rzęs Cena przedłużanie rzęs

  PRZEDŁUŻANIE RZĘS
  Metoda Cena
  1:1 jedwabne Teraz 219zł zamiast 249 zł
  1:1 norka syberyjska Teraz 259zł zamiast 299 zł
  2:1, 3:1, 4:1 290zł-299zł
  Hollywood Effect 360zł
  Uzupełnienie rzęs 1:1 160 zł – 200zł
  Uzupełnienie rzęs 2:1, 3:1 od 230zł
  Uzupełnienie rzęs Hollywood Effect 280zł

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MAKIJAŻ PERMANETNY – REKONSTRUKCJA BRWI, KRESKA – PODKREŚLENIE OKA, LINI RZĘS MAKIJAŻ PERMANETNY – REKONSTRUKCJA BRWI, KRESKA – PODKREŚLENIE OKA, LINI RZĘS

  Makijaż permanentny to trwały makijaż, polegający na podskórnym wprowadzaniu barwnika. Makijaż ten umożliwia rekonstrukcje brwi, ich optyczne zagęszczenie lub zniwelowanie braków włosków. Makijaż permanentny pozwala również na podkreślenie linii oka, optyczne zagęszczenie linii rzęs. Zapraszamy na konsultacje z naszym specjalistą.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cena makijażu permanetnego Cena makijażu permanetnego

  PLN
  Brwi metoda cienia 800zł
  Brwi metoda włos do włosa 900 zł
  Kontur ust 600zl
  Kontur ust z cieniowaniem 800zl
  Usta Całe wypełnione kolorem 900zł zamiast 1200zł
  Kreska górna 400 zł
  Kreska dolna 350 zł
  KRESKA GÓRNA + DOLNA 700zl zamiast 750zl
  “PIEPRZYK” 150zł
  PEŁNY MAKIJAŻ (brwi + powieki + usta) tylko 1900zł!
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  REVITALASH – WZROST RZĘS I BRWI REVITALASH – WZROST RZĘS I BRWI

  Słyszałaś już może o Revitalash? Jeśli nie to koniecznie wypróbuj ten niezwykły produkt! Jest to absolutny hit, produkt kochany przez kobiety na całym świecie. Jeśli marzysz o długich rzęsach lub gęstszych brwiach to odżywka Revitalash lub Revitabrow są właśnie dla Ciebie! Odżywka skutecznie przyśpiesza wzrost rzęs i brwi a efekty widoczne są już po trzech tygodniach stosowania Uwierz Nam, że będziesz zachwycona efektami. Kobiety na całym świecie pokochały ten produkt ze względu na fantastyczne rezultaty jej stosowania.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cena Revitalash Cena Revitalash

  2ml – 270zł

  3,5ml – 330zł

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź