+48 12 26 14 443

ULTRADŹWIĘKI

ULTRADŹWIĘKI
Ultradźwięki to niesłyszalne fale o niskiej częstotliwości, które wnikają w głębsze warstwy naskórka i skóry właściwej dzięki czemu preparaty kosmetyczne wnikają znacznie efektywniej i głębiej niż ma to miejsce w trakcie tradycyjnego wklepywania kosmetyku w skórę. Fale Ultradźwięki zabieg aktywizujący komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny gwarantujących jędrność, gładkość i elastyczność skóry. Zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków dają widoczne i spektakularne efekty jeśli chodzi o odmłodzenie skóry. Substancje aktywne są transportowane głęboko w skórę, dzięki czemu zmarszczki są niwelowane a skóra jest wygładzona i ujędrniona. Ultradźwięki z powodzeniem wykorzystywane są również w terapii antycellulitowej.

Cena zabiegu: od 50

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: ULTRADŹWIĘKI
 • Dla kogo przeznaczony jest zabieg ultradźwiękowy?
  Jak wygląda zabieg ultradźwiękami?
  Wskazania do stosowania zabiegu ultradźwiękami
  Przeciwwskazania do stosowania zabiegu ultradźwięków
  Efekty po zabiegu ultradźwiękami
  Cennik zabiegów

  Dla kogo przeznaczony jest zabieg ultradźwiękowy? Dla kogo przeznaczony jest zabieg ultradźwiękowy?

  Zabieg przeprowadzany z wykorzystaniem ultradźwięków może być znakomitym rozwiązaniem w wielu problemach skóry. Zabiegi te można polecić wszystkim osobom, które chcą dogłębnie działać na swoją skórę, czy to w zakresie odmłodzenia, nawilżenia, czy ogólnej rewitalizacji. Zabieg daje znacznie lepsze efekty, niż stosowanie kremów czy masek, gdyż pozwala substancjom odżywczym dotrzeć w głąb skóry, a zatem tam, gdzie są najbardziej efektywne. Najbardziej polecany jest osobom z przesuszoną, ziemistą, niezdrową skórą z widocznymi zmarszczkami czy przebarwieniami. Jest to także znakomity sposób na usuwanie oznak cellulitu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Jak wygląda zabieg ultradźwiękami? Jak wygląda zabieg ultradźwiękami?

  Zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków polega na uprzednim nałożeniu na skórę specjalistycznej maski. Jej składniki, pod wpływem ultradźwięków, mają dotrzeć w głąb skóry i działać na określony problem estetyczny. Następnie każde miejsce na skórze objętej zmianami starzeniowymi czy cellulitem jest pobudzane przez przykładanie do niego aparatu emitującego ultradźwięki. Poddawana zabiegowi osoba może to odczuwać jako lekkie łaskotanie. Zabieg nie jest nieprzyjemny, nie powoduje dyskomfortu, a dźwięki są niesłyszalne. Efekty działania ultradźwięków widoczne są od razu, najbardziej efektywna będzie jednak seria zabiegów.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Wskazania do stosowania zabiegu ultradźwiękami Wskazania do stosowania zabiegu ultradźwiękami

  Zabieg ultradźwiękowy przynieść może liczne korzyści skórze z niedoskonałościami. Najczęściej wskazaniem do zabiegu są widoczne oznaki starzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także obecność cellulitu na pośladkach, udach czy brzuchu. Ultradźwięki mogą także redukować plamy i przebarwienia na skórze, widoczne nierówności, blizny czy rozstępy. Każdy z wymienionych efektów jest wskazaniem do zabiegu, który nie tylko jest wysoce skuteczny, ale również bezpieczny, bezbolesny i komfortowy dla pacjenta.

  Podsumowując: wskazania do zabiegu ultradźwiękami

  • zmarszczki
  • przebarwienia skóry
  • cellulit
  • blizny i rozstępy
  • przebarwienia skóry
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Przeciwwskazania do stosowania zabiegu ultradźwięków Przeciwwskazania do stosowania zabiegu ultradźwięków

  Zabiegi z zastosowaniem ultradźwięków wymagają ogólnego dobrego stanu zdrowia. Przeciwwskazaniem do wykonania ultradźwięków jest między innymi ciąża oraz posiadanie rozrusznika serca. Poza tym, ultradźwiękom nie mogą być poddane osoby cierpiące na problemy z żylakami i zatorami, z krzepliwością krwi, chore na gruźlicę czy choroby zakaźne, dające objawy na skórze. Zabiegowi nie można też poddać się, jeśli w miejscu jego przeprowadzenia w ciele umieszczony jest metal, na przykład kolczyk czy metalowe implanty.

  Podsumowując: przeciwwskazania do stosowania zabiegu ultradźwiękami

  • nowotwory i stan po operacyjnym usunięciu
  • żylaki, ostre zapalenia żył
  • zaawansowane zwapnienie naczyń, zakrzepowe zapalenie żył
  • zakrzepowe zapalenie żył, żylaki, zakrzepica
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • zmiany skórne zwłaszcza w przebiegu chorób zakaźnych
  • rozrusznik serca
  • metal w miejscu zmian chorobowych
  • ciąża
  • czynna gruźlica
  • implanty metalowe
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Efekty po zabiegu ultradźwiękami Efekty po zabiegu ultradźwiękami

  Zastosowanie ultradźwięków pozwala uzyskać znacznie bardziej zaawansowane i widoczne rezultaty, niż w przypadku metod działających powierzchniowo. Dzięki temu skóra od razu wygląda lepiej. Efekty jednak najbardziej uzależnione są od istniejącego problemu i stanu wyjściowego skóry. Zwykle po jednej sesji można już zauważyć spłycenie zmarszczek, zmniejszenie widoczności rozstępów i blizn czy rozjaśnienie plam i przebarwień na skórze. W miarę poddawania się kolejnym zabiegom efekty są coraz lepsze. Jako jeden z nielicznych, zabieg ten jest w stanie faktycznie usunąć cellulit czy rozstępy na skórze.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Obszar 1 zabieg 4 zabiegi 8 zabiegów
  Twarz, szyja – zabieg z maską 50,00 zł 200,00 zł 320,00 zł
  * kuracja LED do zabiegu w cenie 50 zł* peeling kawitacyjny do zabiegu w cenie 60zł

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź