+48 12 26 14 443

WIZAŻ

WIZAŻ
Odpowiedni makijaż powinien podkreślać zalety i ukrywać mankamenty urody. Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego wizażu – Nasze specjalistki zadbają o Twoje piękno i podkreślą Twoją urodę m.in. makijażem permanentnym. W Naszym Instytucie wykonujemy makijaż wieczorowy, ślubny, dzienny czy wizaż korygujący. Oferujemy również usługi takie jak BodyPainting, charakteryzacja, makijaż permanentny, szkolenia indywidualne i grupowe czy pomoc z zakresu wizażu przy sesjach fotograficznych. Jeśli zatem marzysz, aby wyglądać niczym olśniewająco – szczególnie podczas ważnego wydarzenia – zapraszamy do skorzystania z usług Naszych wizażystów – najwyższej klasy specjalistów, którzy mają doświadczenie w pracy przy sesjach zdjęciowych, produkcjach telewizyjnych czy eventów. Uwierz Nam, że dzięki Nam będziesz wyglądać po prostu olśniewająco! Zapraszamy!    

Cena zabiegu: od 90

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: WIZAŻ
 • MAKIJAŻ DZIENNY I WIECZOROWY
  MAKIJAŻ ŚLUBNY
  BODY PAINTING I CHARAKTERYZACJA
  SZKOLENIA Z WIZAŻU INDYWIDUALNE I GRUPOWE
  Galeria wizaż
  Galeria BodyPainting
  Cennik zabiegów

  MAKIJAŻ DZIENNY I WIECZOROWY MAKIJAŻ DZIENNY I WIECZOROWY

  Nasze specjalistki z zakresu wizażu zadbają o to żebyś poczuła się pięknie i kobieco nawet jeżeli rankiem wydawało Ci się, że to niemożliwe. Subtelny i dyskretny makijaż dzienny ukryje niedoskonałości skóry, poprawi koloryt, wydobędzie piękno w naturalny sposób. Uwodzicielski makijaż wieczorowy sprawi zaś, że poczujesz się wyjątkowo atrakcyjna i pewna siebie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  MAKIJAŻ ŚLUBNY MAKIJAŻ ŚLUBNY

  Ślub to wyjątkowy dzień. Nasze wizażystki sprawią, że będziesz wyglądać wyjątkowo świeżo, naturalnie i olśniewająco. Zachwyć Swojego wybranka i Swoją rodzinę pięknym wyglądem. Zapraszamy również do wykonania próbnego makijażu ślubnego.

  Pamiętaj, że w ten dzień powinnaś wyglądać wyjątkowo pięknie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  BODY PAINTING I CHARAKTERYZACJA BODY PAINTING I CHARAKTERYZACJA

  Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalną charakteryzacją sceniczną, teatralną lub bodypaintingiem zapraszamy do skorzystania z usług naszych specjalistów. Usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, nasi charakteryzatorzy to doświadczeniu w swoim fachu specjaliści. Obsługujemy eventy, spektakle, sesje zdjęciowe jak i indywidualne zlecenia.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  SZKOLENIA Z WIZAŻU INDYWIDUALNE I GRUPOWE SZKOLENIA Z WIZAŻU INDYWIDUALNE I GRUPOWE

  Marzysz o tym, aby nauczyć się profesjonalnie wykonywać makijaż? Zapraszamy na profesjonalne szkolenia indywidualne i grupowe. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną wizażystkę i obejmują wizaż dzienny, wieczorowy lub profesjonalny – sesyjny. Szkolenia z zakresu wizażu to także idealny prezent na wieczór panieński.

  Cena: 350zł – 3h

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Galeria wizaż Galeria wizaż

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Galeria BodyPainting Galeria BodyPainting

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  WIZAŻ I CHARAKTERYZACJA

  Makijaż wieczorowy 90 zł – 160zł
  Makijaż ślubny 120 – 200 zł
  Makijaż próbny od 100- 120,00 zł
  Makijaż podczas sesji od 200zł
  charakteryzacja od 300zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź