+48 12 26 14 443

WYBIELANIE ZĘBÓW BEYOND POLUS

WYBIELANIE ZĘBÓW BEYOND POLUS
Wybielanie zębów Beyond Polus. Kawa, papierosy, jedzenie, wino czy picie herbaty w znaczący sposób wpływają na koloryt naszych zębów, które z czasem w efekcie zaczynają ciemnieć i zółknieć. Nawet regularne mycie zębów czy pasty wybielające nie są w stanie zniwelować powstałych przebarwień. Rozwiązaniem tego problemu jest zabieg wybielania zębów BEYOND POLUS. Jest to jednorazową kuracja polegająca na aplikacji na zęby specjalnego żelu wybielającego a następnie aktywowanie go poprzez silne światło akceleratora. Żel składa się z nadtlenku wodoru oraz innych substancji, których celem jest zwiększenie intensywności działania akceleratora Beyond Polus. Dzięki temu już po jednym zabiegu możesz cieszyć się pięknym i białym uśmiechem! W J’adore Instytut zabieg wybielania zębów wykonywany jest jedynie przez przeszkolonego i doświadczonego w tym zakresie lekarza stomatologii. Możesz być pewien zachowania najwyższej jakości, bezpieczeństwa i standardów zabiegu.    

Cena zabiegu: od 799

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: WYBIELANIE ZĘBÓW BEYOND POLUS
 • O ZABIEGU
  Wybielanie zębów krok po kroku
  PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU WYBIELANIA ZĘBÓW
  CZY ZABIEG JEST BOLESNY
  DLACZEGO TECHNOLOGIA BEYOND POLUS JEST SKUTECZNA?
  PO ZABIEGU WYBIELANIA ZĘBÓW
  EFEKT KOŃCOWY
  Od czego zależy i jak długo trwa efekt wybielania zębów?
  Kiedy wybielanie zębów nie działa?
  CENNIK WYBIELANIA ZĘBÓW
  GALERIA PRZED I PO

  O ZABIEGU O ZABIEGU

  Po konsultacji z lekarzem specjalistą i ustaleniu szczegółów zabiegu, stomatolog zabezpiecza dziąsła specjalnym preparatem i przystępuje do aplikacji żelu wybielającego. Podczas zabiegu użyty zostaje akcelerator Beyond, który powoduje znaczne przyśpieszenie procesów wybielania i przyśpieszenie procesów utleniania się wnętrza struktury zęba. W efekcie widoczne przebarwienia ulegają rozpadowi na mniejsze i dochodzi do ich utleniania. Efektem są piękne, białe i lśniące zęby bez przebarwień. Cały zabieg składa się z 2 lub 3 aplikacji żelu – w zależności od wrażliwości i potrzeb zębów. Zabieg trwa około 1h.

  Zabieg BEYOND™ jest bezpieczny, zęby po wybielaniu nie stają się „bardziej chłonne” na substancje barwiące. Efekt utrzymuje się do około 2 lat i jest uzależniony od pielęgnacji, stylu życia i genetycznych uwarunkowań.

  beyondpolus-awards

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Wybielanie zębów krok po kroku Wybielanie zębów krok po kroku

  Zabieg wybielania zębów rozpoczyna się od konsultacji, ustalenia oczekiwanego efektu i sprawdzenia możliwości, jakie występują u danej osoby. U niektórych osób, szczególnie posiadających stare wypełnienia ubytków w odcieniach poszarzałych, zaleca się również wykonanie nowego wypełnienia, które nie będzie się kolorystycznie odróżniać od nowych, śnieżnobiałych zębów.

  Po ustaleniu szczegółów przechodzi się do wykonania właściwego zabiegu. Na powierzchnię zębów nakłada się specjalny żel wybielający, składający się również ze składników zmniejszających wrażliwość zębów. Dzięki temu zabieg jest w zasadzie bezbolesny. Następnie wykonuje się tzw. aktywację żelu przy pomocy światła lampy. Zabieg trwa około 40 minut, a efekt, czyli wybielenie zębów, jest widoczny od razu.

  Wybielanie najczęściej dzieli się na trzy etapy, po maksymalnie 20 minut każdy. Na samym końcu nakłada się fluor, który łagodzi nadwrażliwość zębów. Potem pozostaje tylko skontrolować o ile odcieni udało się wybielić zęby i czy uzyskano taki efekt, jaki był zamierzony. W 99% przypadków jeden zabieg w zupełności wystarcza.

  Jak to działa?

  Aktywny żel wybielający przenika przez szkliwo do zębiny, dzięki czemu można uzyskać bardzo szybkie efekty. Związki aktywne rozbijają przebarwienia i rozjaśniają całe zęby.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU WYBIELANIA ZĘBÓW PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU WYBIELANIA ZĘBÓW

  Na szczęście bardzo rzadko zdarza się, że osoba zainteresowana wybielaniem zębów nie może z tego zabiegu skorzystać lub musi odwlec termin jego wykonania. Wybielania zębów nie można wykonać u kobiet w ciąży oraz osób z licznymi ubytkami. Przeciwwskazaniem są również implanty, uczulenie na składniki żelu wybielającego (np. nadtlenek wodoru). Zabiegu nie wykonuje się również u osób chorych na epilepsje lub chorobę Parkinsona, a także u dzieci i młodzieży do 16 roku życia, u których jeszcze nie  doszło do całkowitego zakończenia procesu rozwoju zębów. Natomiast osoby z chorobami dziąseł mogą poddać się zabiegowi, ale dopiero po ich wyleczeniu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  CZY ZABIEG JEST BOLESNY CZY ZABIEG JEST BOLESNY

  Z reguły zabieg jest zupełnie bezbolesny. Jedynie w sporadycznych przypadkach może pojawić się delikatna wrażliwość w trakcie, lub po zabiegu. Dolegliwość ta mija po maksymalnie 24 godzinach, jednak zazwyczaj trwa do 3-4 godzin po zabiegu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  DLACZEGO TECHNOLOGIA BEYOND POLUS JEST SKUTECZNA? DLACZEGO TECHNOLOGIA BEYOND POLUS JEST SKUTECZNA?

  Technologia Beyond to obecnie jeden z najnowcześniejszych akceleratorów do wybielania zębów. Urządzenie posiada medyczne certyfikaty CE, FDA oraz ISO i uznawane są za najbardziej bezpieczne na rynku stomatologicznym. Zabiegi wykonywany jest pod kontrolą stomatologa, co jeszcze zwiększa bezpieczeństwo pacjenta.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  PO ZABIEGU WYBIELANIA ZĘBÓW PO ZABIEGU WYBIELANIA ZĘBÓW

  Bezpośrednio po zabiegu niektóre osoby mogą odczuwać zwiększoną wrażliwość zębów. Jest to normalne zjawisko, które ustępuje w ciągu 24 godzin od zabiegu. Po zabiegu należy pamiętać o konieczności zachowania tzw. Białej diety przez okres min. Tygodnia (należy unikać wszystkich produktów mogących wpłynąć na zabarwienie zębów). Po zabiegu należy pić duże ilości wody.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  EFEKT KOŃCOWY EFEKT KOŃCOWY

  Efekt wybielenia widoczny jest bezpośrednio po zabiegu. Rezultat wybielania w dużym stopniu zależy od strukturalnej budowy zębów oraz uwarunkowań genetycznych. Bezpośrednio po zabiegu koloryt zębów może być nierówny, mogą również wystąpić białe plamy – jest to efekt naturalny – wynikający z odwodnienia zębów i w przeciągu kilku dni całkowicie zanika. Efekt wybielenia utrzymuje się do około 2 lat.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Od czego zależy i jak długo trwa efekt wybielania zębów? Od czego zależy i jak długo trwa efekt wybielania zębów?

  Stopnień wybielenia zębów, czyli efekt zabiegu, zależy od wielu czynników. Przede wszystkim jest to naturalny koloryt kości, który u każdej osoby może mieć trochę inny odcień. Ważny jest również stan uzębienia. W przypadku osób, które mają płytkę nazębną, zaleca się najpierw jej usunięcie u stomatologa, odczekanie około 2 tygodni, by zagoiły się dziąsła, a następnie wykonanie właściwego zabiegu wybielania. Warto podkreślić, że wybielanie Beyond Polus składa się z trzech etapów (naświetlań), których długość można dostosować do oczekiwań konkretnej osoby.

  Piękne, śnieżnobiałe zęby wybielone przy pomocy metody Beyond Polus utrzymują się bardzo długo, bo zazwyczaj około 2-3 lat. Po tym czasie należy powtórzyć zabieg. Efekt można zatrzymać na jeszcze dłużej, jeśli będziemy unikać picia czerwonego wina i mocnej kawy oraz palenia papierosów. Ważna jest również codzienna higiena, czyli przynajmniej dwukrotne dokładne mycie zębów, włącznie z używaniem nici dentystycznych i płynów do płukania jamy ustnej, a nie tylko samej pasty.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Kiedy wybielanie zębów nie działa? Kiedy wybielanie zębów nie działa?

  Istnieje niewiele przypadków, w których wybielanie zębów nie działa. Zazwyczaj dotyczy to osób z zębami martwymi. U nich najlepszą metodą jest nałożenie licówek estetycznych na te zęby, które nie chcą się rozjaśnić.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  CENNIK WYBIELANIA ZĘBÓW CENNIK WYBIELANIA ZĘBÓW

  PLN
  Beyond Polus 799 zł zamiast 900zł
  Beyond Polus – cena dla par 1250 zł

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  GALERIA PRZED I PO GALERIA PRZED I PO

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź