+48 12 26 14 443

ZABIEGI KLAPP

ZABIEGI KLAPP
Wyjątkowe zabiegi Klapp pozwolą Ci się zrelaksować i sprawią, że Twoja skóra będzie idealnie nawilżona i oczyszczona. Do każdego zabiegu wykonywany jest peeling kawitacyjny. Zapraszamy do zapoznania się z takimi zabiegami jak: Thalmarin, Deep Cleansing Massage czy Hyaluronic.

Cena zabiegów: od 210

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: ZABIEGI KLAPP
 • THALAMARIN
  HYALURONIC
  DEEP CLEANSING MASSAGE
  Cennik zabiegów

  THALAMARIN THALAMARIN

  OCZYSZCZENIE, WYGŁADZENIE, NAWILŻENIE

  Zabieg, który stanowi wyjątkową kombinację witamin, protein, aminokwasów i mienerałów pozyskanych z morza, stymulujących odnowę komórkową. Zabieg silnie regeneruje i oczyszcza skórę, detoxuje skórę i pobudza do odnowy. Składniki takie jak sól morska, masa perłowa, czarne błoto przyśpieszają odnowę komórkową, odmładzają i nawilżają skórę, przywracając jej naturalną witalność. Podczas zabiegu wykorzystywana jest zmikronizowana forma alg Fucus Vesicolousus, Lithothamnium oraz Laminaria Digitata zawierające ponad dziesięciokrotnie wyższe stężenie mikroelementów niż rośliny lądowe.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  HYALURONIC HYALURONIC

  MAKSYMALNY EFEKT ODMŁODZENIA

  Zabieg Hyaluronic Multi Effect to wyjątkowa, globalna linia odmładzająca przeznaczona dla każdego rodzaju cery. Substancje aktywne opierają się na nisko- i wysokocząsteczkowym kwasie hialuronowym w postaci liposomowej, dzięki czemu zabieg nie tylko silnie nawilża, jak i wygładza naskórek i go odmładza. Hyaluronic to zabieg wzmacniający kontur twarzy, wygładzający zmarszczki i bruzdy, rozjaśniający przebarwienia, uelastyczniający skórę i detoksykujący.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  DEEP CLEANSING MASSAGE DEEP CLEANSING MASSAGE

  Zabieg to połączenie peelingu składającego się z intensywnych substancji aktywnych, witamin i enzymów pozyskanych z drożdży, owoców papai i cytryny oraz kombinacji Bacillus Ferment oraz specjalnej techniki masażu firmowego, pobudzającego mikrokrążenie twarzy i poprawiające przepływ limfy. Ten intensywny zabieg expresowo napina skórę, głęboko ją oczyszcza, ale i przywraca jej zdrowy wygląd, niewelując przy tym oznaki zmęczenia i poprawiając jej elastyczność. Regularnie powtarzany przynosi widoczne efekty liftingu i zwiększenie gęstości skóry. Czas zabiegu: 40 minut

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Deep Cleansing Massage – ekspresowy lifting twarzy 210,00 zł
  Repagen Noir – siła kawioru i komórek macierzystych 350,00 zł
  Hialuronic – silne odmłodzenie i stymulacja skóry 300,00 zł
  Stripexan – siła komórek macierzystych jabłoni 310,00 zł
  Caviar Power – luksusowy zabieg nawilżająco – odprężający 260,00 zł

  Peeling kawitacyjny do zabiegów GRATIS!

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź