+48 12 26 14 443

ZABIEGI NA OKOLICE OCZU

ZABIEGI NA OKOLICE OCZU
Okolice oczu są niezwykle podatne na procesy starzenia. Z biegiem lat zanika tkanka podskórna i dochodzi do wiotczenia skóry, do zapadnięcia pewnych rejonów twarzy, szczególnie tych w okolicy oczodołu. Skóra w tym rejonie staje się cieńsza co daje efekt zasinienia oka – szczególnie w przyśrodkowej części oczodołu. Pojawiają się kurze łapki i bruzdy. Niekiedy problem cieni pod oczami i zbyt silnej mimiki dotyczy też osób młodych i wynikają z genetycznej budowy twarzy. W każdym z tych przypadków, zmiany te da się wyeliminować dobierając zabiegi odpowiadające potrzebom skóry. W przypadku oczu z zakresu medycyny estetycznej proponujemy kilka zabiegów takich jak: kuracja LIGHT EYES, zabiegi usieciowanym kwasem hialuronowym StylAge i Restylane czy botox w okolicy oczu. Zabiegami uzupełniającymi mogą być peelingi medyczne takie jak Mandelac T (przeznaczony do walki z zasinieniem oczu) czy kwas ferulowy z witaminą C. Każda z kuracji może być łączona i gwarantuje wyjątkowe efekty.

Cena zabiegu : od 80

Zarezerwuj Rezwerwacja online
Zadzwoń 12 261 44 43 Numer kontaktowy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

 • Zabieg: ZABIEGI NA OKOLICE OCZU
 • LIGHT EYES
  USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY STYLAGE, RESTYLANE, TEOSYL
  BOTOX – KURZE ŁAPKI
  Cennik zabiegów

  LIGHT EYES LIGHT EYES

  Kuracja preparatem Light Eyes przeznaczona jest dla osób, które chciałyby zniwelować delikatne zmarszczki, rozjaśnić skórę wokoł oczu czy zlikwidować obrzęk powiek. Zawarte w koktajlu substancje aktywne takie jak kwas hialuronowy, ruszczyk, jagoda czy witamina C skutecznie zwalczają takie problemu jak cienie pod oczami, opuchlizna czy zmarszczki. Zabieg poprawia mikrokrążenie i zwiększa elastyczność skóry, znacznie poprawiając wygląd okolic oka. Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Tak wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cienami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu. Już jeden zabieg da widoczne rezultaty, jednak pełen efekt uzyskuje się po około 3-4 kuracjach.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY STYLAGE, RESTYLANE, TEOSYL USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY STYLAGE, RESTYLANE, TEOSYL

  Zabieg przeznaczony jest dla osób pragnących zlikwidować zagłębienia wokół okolic oczu – zmniejszyć tzw dolinę łez czy zredukować średnie i głębokie zmarszczki. Zabieg polega na wstrzyknięciu w zagłębienie oczodołu odpowiednio dobranego preparatu kwasu hialuronowego. preparatu kwasu hialuronowego. Na ogół jest to od 0,2 – 0,5 ml preparatu na oko. Bezpośrednio po zabiegu , zmarszczki ulegają spłyceniu, a cienie stają się mniej widoczne. Twarz wydaje się na bardziej wypoczętą i młodszą. Do dwóch tygodni po zabiegu efekt jest jeszcze wyraźniejszy. Dodatkowo gęstość skóry zwiększa się, ponieważ oprócz efektu zwiększenia objętości, kwas hialuronowy wpływa pozytywnie na produkcję kolagenu.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  BOTOX – KURZE ŁAPKI BOTOX – KURZE ŁAPKI

  Botox jest jednym z najpopularniejszych produktów służących do redukcji zmarszczek mimicznych. Botulina skutecznie łagodzi pracę mięśni, dzięki czemu oko odzyskuje młody i świeży wygląd. Zabieg sprawdza się również w przypadku młodych osób, u których zmarszczki spowodowane są zbyt silną mimiką twarzy. Botox stanowi wspaniałe uzupełnienie zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego. Każdy z zabiegów można łączyć z kuracjami pielęgnacyjnymi takimi jak np. Peeling Mandelac T, kwas ferulowy z witaminą C. Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji.

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  Zabieg Light Eyes – 350zł

  Botox – cena uzależniona od ilości podanych jednostek

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
  Sprawdź