W ciągu całego roku mamy około 20 wyjątkowych okazji do kupowania prezentów. Święta, urodziny, imieniny, Dzień Matki, wieczór panieński, ślub, narodziny dziecka, imprezy z okazji jubileuszu firmy – to tylko kilka z nich. Przed każdym wydarzeniem zachodzimy w głowę, jaki prezent kupić, by był nie tylko praktyczny i oryginalny, ale by przede wszystkim ucieszył osobę obdarowaną.

Jednak istnieje pewien pomysł na prezent, który można dowolnie modyfikować, tak by dostosować go do każdej z tych okoliczności. Można powiedzieć, że voucher do SPA to idealny prezent na każdą okazję. Nie ma w tym stwierdzeniu nic wyolbrzymionego – rzeczywiście tak jest.

Voucher upominkowy do salonu kosmetycznego może przyjmować wiele form. Najczęściej obejmuje zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, ale również może zawierać usługi fryzjerskie, a nawet dotyczące medycyny estetycznej (np. Botox czy powiększanie ust kwasem hialuronowym). Bony prezentowe do SPA są często związane z konkretną okazją (np. Relaks dla Dwojga, Wieczór Panieński w SPA, Pakiet ślubny) lub wręcz przeciwnie – stanowią nieco uniwersalny prezent, jak ma to miejsce w przypadku voucherów prezentowych opiewających po prostu na pewną kwotę (np. 50 zł, 300 zł czy 1000 zł), które można wykorzystać na dowolną usługę lub pakiet zabiegów.

W dzisiejszym artykule przedstawimy najpopularniejsze vouchery, by mogli Państwo się z nimi bliżej zapoznać.

Modne vouchery do SPA:

  • Vouchery do Spa na zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie

Obejmują zarówno zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, jak i stricte odżywcze, odmładzające, czy regenerujące. Mogą zawierać terapie antycellulitowe na ciało czy różnorodne usługi fryzjerskie. To zdecydowanie najczęściej kupowane vouchery na prezent, ponieważ każda kobieta lubi korzystać z zabiegów upiększających lub po prostu z usług dobrego fryzjera.

  • Relaks w SPA dla Dwojga

Bon Relaks w SPA dla Dwojga to prezent, który równie często kupują kobiety, jak i mężczyźni. Największym zainteresowaniem cieszy się przed Walentynkami. Główną zaletą voucheru SPA dla dwojga jest to, że to nie tylko materialny prezent, ale również duchowy, który zbliża do siebie zakochanych i tworzy wyjątkowe wspomnienia. Ponadto daje efekty czysto kosmetyczne i jest sposobem na dogłębny relaks.

  • Vouchery do spa dla kobiet w ciąży i młodych mam

Voucher do Spa dla kobiet w ciąży i młodych mam to wyjątkowy prezent dla każdej kobiety. Przyjęło się, że odwiedzając nowo narodzone dziecko, należy podarować mu drobny upominek. To bardzo miła tradycja, ale nie powinniśmy wtedy zapominać o kobiecie, która będąc w ciąży była w centrum zainteresowania rodziny i przyjaciół, a po porodzie zazwyczaj spada na drugi plan. Taki bon do SPA to także forma terapii, szczególnie dla mam zagrożonych depresją poporodową, która najczęściej związana jest, z tym że kobieta staje się przytłoczona obowiązkami, jej hormony buzują, a dodatkowo nie akceptuje swojego wyglądu po ciąży.

Wręczając jej bon do SPA masz pewność, że będzie miała okazję się zrelaksować, kosmetolodzy zadbają, by poczuła się dobrze ze swoim ciałem, na co wpływa nie tylko atmosfera panująca w salonie, ale także uzyskane efekty kosmetyczne. Młoda mama po wizycie w SPA odzyskuje dobre samopoczucie, energię, czuje się znowu piękna i wie, że nadal jest dla kogoś ważna.

Voucher do salonu kosmetycznego dla kobiet w ciąży to również doskonały prezent na tzw. Baby Shower, czyli imprezę, którą organizują przyjaciółki ciężarnej, jeszcze przed porodem. Kobieta najlepiej zrozumie drugą kobietę i widać to doskonale po ilość voucherów zakupionych w naszym SPA, przeznaczonych właśnie na taką okazję.

 

voucher do spa

  • Wieczór panieński w SPA

Wieczory panieńskie w dyskotekach czy w domu są czymś bardzo oczywistym. Świadkowe, na barkach których spoczywa organizacja takiej imprezy, zaczynają jednak szukać czegoś bardziej innowacyjnego. Chcą zaskoczyć przyszłą Panną Młodą oraz zadbać o niezapomniane wspomnienia. Doskonałym pomysłem jest Voucher do Spa na Wieczór Panieński. Gwarantuje on nie tylko dobrą zabawę, ale również widoczne efekty kosmetyczne, istotne dla każdej kobiety. Poza tym taka impreza przebiega w atmosferze luksusu, która panuje w naszym SPA.

  • Pakiety ślubne

Pakiety ślubne to vouchery na zabiegi, które wykonuje się zawsze przed ślubem. Zawierają wszystko to, co niezbędne. Tj. usługę fryzjerską, manicure, pedicure, makijaż, masaż, opalanie natryskowe. Czasem obejmują również zabiegi pielęgnacyjne, które poprawiają stan cery, czy nawet stylizację brwi i rzęs. Ich główną zaletą jest cena. Kupując pakiet niezbędnych zabiegów przed ślubem, zapłacisz o wiele mniej.  Przyszła Panna Młoda w tym wyjątkowym dniu z pewnością będzie wyglądać wyjątkowo.  

  • Voucher do Spa dla firm – pakiety prezentowe dla pracowników i kontrahentów

Vouchery firmowe to prezenty kupowane najczęściej przez pracodawców. Zazwyczaj wręczają je swoim pracownikom, by docenić ich zaangażowanie, zadbać o relaks i samopoczucie. Bony to doskonały sposób, aby uczcić jakieś ważne wydarzenie (np. jubileusz istnienia firmy). Bon pomoże podnieść morale, czy jeszcze bardziej zintegrować ze sobą całą załogę. Voucher do Spa firmowy to również doskonały pomysł na zorganizowanie cyklicznej imprezy firmowej, innej niż wszystkie do tej pory.

Vouchery do SPA to idealne prezenty na różne okazje. Wszystkie możliwe opcje są dostępne na naszej stronie internetowej. Jeżeli jednak masz ochotę zorganizować inny zestaw zabiegów, który wręczysz komuś w ramach bonu lub po prostu masz dodatkowe wymagania, lub ciekawe pomysły, to skontaktuj się z nami. Stworzymy taką ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego solenizanta. Voucher do salonu kosmetycznego J’adore Instytut w Krakowie to zawsze trafiony prezent!

Voucher-do-SPA