Nie ma wątpliwości, że dłonie są naszą wizytówką. Dla kobiet są wręcz atrybutem, który wpływa na atrakcyjność zewnętrzną.  Każda zadbana Pani stara się o idealny wygląd paznokci. To m.in. dzięki nim możemy wyrażać nasz styl i estetykę wyglądu. Paznokcie niejednokrotnie są dopełnieniem codziennej stylizacji i elementem dekoracyjnym. Ich kształt, kolor czy zdobienia możemy dobierać dowolnie, odpowiednio do okoliczności czy wybranej garderoby. Co więcej, nawet kobiety, których natura nie obdarzyła piękną, naturalną płytką paznokci mogą kamuflować tego rodzaju niedoskonałości poprzez manicure. Przedłużanie paznokci lub manicure żelowy sprawią że słabe oraz krótkie paznokcie będą prezentować się pięknie.

Przedłużanie paznokci na szablonie 

Panie, które posiadają niedługie oraz łamliwe paznokcie, mogą zdecydować się na paznokcie żelowe. Dzięki nim już w ciągu jednego spotkania dłonie mogą odzyskać idealny wygląd, a płytka paznokci będzie idealnie długa i twarda. Aby tak jednak było, warto wybrać salon kosmetyczny, w którym specjaliści zajmą się przedłużaniem paznokci w sposób profesjonalny. Zastanawiasz się jak wygląda zabieg przedłużania paznokci krok po kroku? Przedłużanie paznokci – poznaj etapy przedłużania na szablonie: 

   opracowanie naturalnej płytki – należy usunąć skórki i zmatowić płytkę paznokcia aby przedłużanie paznokci było możliwe,
   dobranie oraz opracowanie szablonu – szablon ma nie tylko spełniać indywidualne potrzeby względem długości paznokci, ale musi być też idealnie dobrany do płytki,
   nakładanie żelu – żel powinien być nakładany cienką warstwą i wyrównany do szablonu,
–   paznokcie trafiają pod lampę utwardzającą. Po wymodelowaniu kształtu paznokcia i nałożeniu kolejnej warstwy żelu paznokcie znowu trafiają pod lampę. Następnie można usunąć szablon i na paznokieć nałożyć żel nabłyszczający. Ta warstwa też musi zostać utwardzona pod lampą,
   dekorowanie paznokci – nowe paznokcie żelowe można pokryć lakierem hybrydowym, wzorkami/ zdobieniami – zabieg zakończy ostateczne utrwalanie wszystkich warstw. 

przedłużanie paznokci

Rekonstrukcja złamanych paznokci 

Co ciekawe, technikę wykorzystującą żel można stosować w celu przedłużania wszystkich paznokci albo w praktyce rekonstrukcji tylko poszczególnych. Ta metoda świetnie sprawdza się w celu przedłużenia złamanego paznokcia, który znacznie różni się długością od pozostałych. Dzięki temu nie trzeba czekać, aż naturalny paznokieć odrośnie. 

Technika przedłużania złamanego paznokcia jest dokładnie taka sama jak w przypadku manicure żelowego wszystkich paznokci. Istotne jest to, by szablon odpowiadał kształtem i długością względem pozostałych. Przedłużanie paznokci trwa od 90 – 150 minut.

Manicure żelowy z hybrydą 

Jeśli nadal nie jesteś w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto skorzystać z manicure żelowego – warto go rozważyć jeśli borykasz się z krótkimi i łamliwymi paznokciami. Najlepszą opcją będzie manicure żelowy z hybrydą. Dzięki temu możesz liczyć na idealnie długie paznokcie pomalowane utwardzonym lakierem. Taki zabieg zapewni idealne paznokcie przez co najmniej kilka tygodni. 

Dzisiaj udaje się sprawnie połączyć manicure żelowy z lakierami hybrydowymi. Daje to niezwykle naturalny efekt doskonałych paznokci. Nie ma szans na rysowanie płytki czy odpryskiwanie lakieru. Ich design można zmieniać co kilka tygodni, ciesząc się nieskazitelnym wyglądem dłoni. 

Cena żelowego manicure w połączeniu z hybrydą nie jest wygórowana. Na pewno warta perfekcyjnych dłoni i czasu, jaki oszczędza się na samodzielną pielęgnację paznokci. Wiele zależy od zastosowanych środków (warto stawiać na te najlepszej jakości) oraz dekoracje paznokci. Warto pamiętać, że tego rodzaju techniką możesz przedłużać wszystkie paznokcie, nawet te najkrótsze oraz pojedyncze, które na przykład uległy złamaniu. To metoda, dzięki której Twoje paznokcie zawsze będą w idealnym stanie. 

Wizytę możesz zarezerwować o dowolnej godzinie za pośrednictwem formularza