Młoda, jędrna cera pozbawiona zmarszczek i innych niedoskonałości to marzenie każdej kobiety. Sprawia bowiem, że czujemy się atrakcyjnie i pewnie. Niestety, czas jest dla nas nieubłagany. Z upływem lat skóra traci jędrność i pojawiają się na niej zmarszczki i bruzdy. Co więcej musimy być świadomi, że jeśli zmarszczki są już widoczne a skóra w wyraźny sposób straciła na gęstości i napięciu to zwykłe zabiegi pielęgnacyjne i kremy niestety nie zmienią jej kondycji w znaczący sposób. Czy jednak oznacza to, że nic nie da się zrobić? Nie do końca.
W dzisiejszych czasach istnieje bowiem szeroki wybór nowoczesnych i skutecznych kuracji, które możemy wykorzystać. Zabiegi te, oparte w dużej mierze na nowoczesnych laserach, medycynie estetycznej oraz zaawansowanych peelingach w doskonały sposób przedłużają lub nawet przywracają młodość skórze.

Jakie zabiegi odmładzające możemy zatem polecić, abyś osiągnęła jak najszybciej jak najlepsze rezultaty? Usuwanie zmarszczek dzięki zabiegom laserowym jest niezwykle skuteczne.

Oto lista nasza faworytów.

usuwanie zmarszczek

Obecnie najskuteczniejsze zabiegi odmładzające to te oparte na laserach, medycynie estetycznej lub silnych peelingach medycznych

Laser Alma Harmony XL głowica iPixel, Dye vl

Pixel i IPL Alma Harmony to nowoczesne rozwiązania, dzięki którym w znaczący sposób możemy odmłodzić naszą skórę. Innowacyjne urządzenie wyposażone jest w laser frakcyjny, który odparowuje kolumny komórek naskórka i górnych warstw skóry właściwej, pobudzając równocześnie produkcję nowego kolagenu. Dzięki temu skóra staje się bardziej napięta, zmarszczki ulegają spłyceniu a jej koloryt wyrównuje się i nabiera zdrowego odcienia. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty warto przeprowadzić 3-4 sesje laserowe. Pomiędzy nimi powinny pojawić się kilkutygodniowe odstępy, które pozwolą skórze zregenerować się i pobudzić do działania. Zabiegi przy wykorzystaniu laserów Alma Harmony trwają kilkanaście minut i są bezbolesne. Osoba, która się im poddaje może jedynie odczuwać lekkie pieczenie skóry. Zabieg można łączyć podczas tej samej sesji z zabiegiem Clearlift lub osoczem bogatopłytkowym. Po zabiegu ipixel przez kilka dni występuje zaczerwienienie i delikatne podrażnienie skóry, które trwa zazwyczaj do 5 dni od zabiegu (dzień po zabiegu jest na ogół jest na tyle niewidoczne, że można komfortowo iść do pracy).

Dye Vl to głowica dedykowana zmianom skórnym takim jak przebarwienia, rumień, delikatne zmarszczki. Laser silnie stymuluje skórę i niweluje niedoskonałości i jest złotym standardem w zakresie odmładzania.

usuwanie zmarszczek

Zabieg Clearlift intensywnie działa na skórę nie powodując jej zewnętrznego podrażnienia

Zabieg Clearlift

To absolutna nowość w zakresie odnowy skóry. Dlaczego? Ponieważ specjalna głowica Qswitch używana podczas zabiegu sprawia, że wiązka lasera stymuluje nawet głębokie partie skóry bez jej zewnętrznego uszkodzenia. W efekcie dochodzi do uruchomienia szeregu procesów naprawczych w zakresie przebudowy skóry. Po zabiegu skóra może być jedynie delikatnie zaczerwieniona, a ty możesz wrócić do swoich obowiązków. Zabieg można łączyć z kuracjami z zakresu medycyny estetycznej, frakcjonowaniem ablacyjnym pixel lub wit. C. Zabieg Clearlift to doskonały wybór na usuwanie zmarszczek i przebarwienia.

Clear lift – dowiedź się więcej zabiegu laserowego liftingu twarzy

 

Accent Alma Lasers

To kolejna zaawansowana technologicznie platforma laserowa, która może pomóc nam w odmłodzeniu skóry twarzy. Zabiegi przy wykorzystaniu tego nowoczesnego urządzenia cechuje wysoka efektywność. Jednocześnie ten rodzaj termoliftingu jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Accent XL to idealna propozycja dla pań, które utraciły owal twarzy oraz ostrość rysów. Dzięki niemu możliwa jest bowiem poprawa napięcia skóry.

Jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań, które posiada bardzo wiele zwolenniczek. Klientki naszego instytutu są bowiem zadowolone z efektów jakie możemy osiągnąć za pomocą tego zabiegu. Jak wygląda on w praktyce? Za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w elektrody doświadczony specjalista emituje fale radiowe o wysokiej częstotliwości. Fale te podnoszą temperaturę skóry co z kolei sprawia, że włókna kolagenowe w skórze ulegają skróceniu, przez co skóra staje się bardziej napięta a zmarszczki zostają spłycone.

Laseroterapia – dowiedź się więcej o zabiegach

 

Retises CT

Czyli nowoczesny peeling o wysokim stężeniu różnych form retinolu, który doskonale odmładza skórę, nadaje jej blask a jednocześnie sprawia, że staje się ona wolna od wszystkich przebarwień i niedoskonałości. Zaledwie kilka powtórzeń tego zabiegu pozwala odzyskać jędrność skóry twarzy oraz znacznie spłyca zmarszczki. Zabieg jest całkowicie bezpieczny a wysoka zawartość retinolu w peelingu to najlepsza gwarancja skuteczności. Może występować złuszczenie.

Peeling medyczny Retises CT – dowiedź się więcej o zabiegu

usuwanie zmarszczek

PQ AGE

To kolejny rodzaj peelingu, ale na tyle innowacyjny, że mimo, że działa dogłębnie na głębokie partie skóry nie powoduje jej złuszczenia. Skóra po zabiegu jest napięta, „zliftingowana” i młodsza. I przede wszystkim – peeling silnie stymuluje skórę do procesów naprawczych i odnowy. Pq sprawdza się jako zabieg na usuwanie zmarszczek .

Peeling medyczny PQ Age – dowiedź się więcej o zabiegu

Plasma IQ

Plasma IQ to jeden z nielicznych zabiegów dedykowanych delikatnej okolicy oka. Zabieg polecany jest osobom, które zmagają się z nadmiarem skóry w okolicy powiek oraz ze zmarszczkami wokół oczu. W celu osiągnięcia zadowalających efektów powinno się wykonać od 1-3 zabiegów. Jeśli chcesz osiągnąć efekt „WOW” w zakresie odmładzania okolicy oka sugerujemy wykonania zabiegu plazmy a następnie ok. 3 tyg po zabiegu lub zakończonej serii, zabieg z zakresu medycyny estetycznej przy użyciu ustabilizowanego kwasu hialuronowego. Takie połączenie zagwarantuje ci kompleksowe podejście do tematu odmłodzenia okolic oka i sprawi, że pod względem wyglądu odejmiesz sobie nawet 10 lat!

Plasma IQ – dowiedź się więcej o zabiegu

usuwanie zmarszczek

Niechurgiczny lifting powiek

Mezoterapia Cytocare 532

To rodzaj mezoterapii iniekcyjnej, która daje naprawdę doskonałe efekty. W przypadku tego zabiegu mamy do czynienia ze specjalnie przygotowanym preparatem, w którego skład wchodzą: kwas hialuronowy, biotyna, kwas foliowy oraz wiele innych cennych substancji. Dzięki temu zabieg ten doskonale poprawia ukrwienie skóry i sprawia, że staje się ona jędrna i bardziej napięta.

Mezoterapia Cytocare 532 – dowiedź się więcej o zabiegu

Rewitalizacja HydroMax Stylage

To kolejna metoda na widoczne odmłodzenie skóry, z której bezpiecznie może korzystać każdy, niezależnie od rodzaju cery. Zabieg wykonuje się za pomocą wstrzykiwania w skórę preparatu z kwasem hialuronowym. Rozwiązanie to zapewnia maksymalne nawilżenie tkanek miękkich. To jednak nie wszystko. Zabieg ten pozwala bowiem również znacząco spłycać bruzdy oraz widoczne zmarszczki. Jest przy tym całkowicie bezpieczny.

Kwas hialuronowy – dowiedź się więcej o jego zastosowaniu w zabiegach

Restylane, StylAge botox, osocze bogatopłytkowe

W naszym instytucie oferujemy również wiele innych zabiegów, które są już powszechnie znane. Jednym z nich jest ostrzykiwanie skóry osoczem bogatopłytkowym. Nie od dziś wiadomo przecież, że zabieg ten powoduje silną odbudowę skóry, poprawia jej ukrwienie oraz wzmaga produkcję kolagenu.

W przypadku widocznych zmarszczek proponujemy botox, który poprzez tymczasowe porażenie nerwów sprawia, że zmarszczka zostaje wyraźnie wygładzona. Korzystamy z najwyższej jakości preparatów, dzięki czemu mimika pozostaje całkowicie naturalna.

Usuwanie zmarszczek dzięki medycynie estetycznej jest niezwykle popularne i skuteczne.

Botox – dowiedź się więcej o jego wykorzystaniu w zabiegach

Na uwagę zasługuje także Restylane, czyli nowoczesny, całkowicie bezinwazyjny zabieg polegający na wstrzykiwaniu w zmarszczki specjalnego preparatu z naturalnym kwasem hialuronowym.

medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest w stanie naturalnie odmłodzić skórę i sprawić, że będziesz wyglądała jeszcze piękniej.

Poznaj połączoną moc zabiegów.

Rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę jeśli zależy nam na widocznych efektach odmładzania skóry jest połączenie mocy oferowanych przez nas zabiegów. Doskonałe rezultaty daje zabieg laserowy iPixel w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym, zabiegiem Clearlift  podczas tej samej sesji lub zabiegami z zakresu medycyny po ok. dwóch tygodniach od zabiegu laserowego.

Jak widać, metod odmładzania skóry jest naprawdę sporo i usuwanie zmarszczek może być naprawdę skuteczne. To co je łączy to wysoka skuteczność działania, która jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Co więcej, decydując się na ich wykonanie w naszym instytucie możesz mieć pewność, że zajmą się Tobą doświadczeni specjaliści, którzy znają się na swojej pracy.