fbpx

Wybierz miasto:

Elektrostymulacja – gimnastyka bez wysiłku! KRAKÓW

Elektrostymulacja – gimnastyka bez wysiłku! KRAKÓW

Elektrostymulacja to jedno z najlepszych rozwiązań w walce z nadliczbowymi kilogramami i tkanką tłuszczową.

Zabieg polega na pobudzeniu mięśni do pracy za pomocą mikroprądów oddziałujących na organizm poprzez elektrody nakładane na partie ciała objęte zabiegiem. Urządzenie przesyła impulsy elektryczne doprowadzając do skurczu określonego mięśnia identyczne do tych generowanych podczas treningu na siłowni.

Główną rolę, jaką ma zabieg elektrostymulacji, to rozbudowa tkanki mięśniowej. Zabieg działa „rzeźbiąco" na sylwetkę.

Efekty zabiegu są porównywalne do efektów uzyskanych podczas treningów fizycznych, można określić je jako „bierny trening” bez konieczności wysiłku.

W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni!

EFEKTY ELEKTROSTYMULACJI

 • Zniwelowanie tkanki tłuszczowej, rozbudowa mięśni
 • Pomoc w obniżeniu wagi ciała
 • wzmocnienie i wyrzeźbienie masy mięśniowej
 • poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry.
 • redukcja cellulitu i poprawa jędrności, kolorytu i napięcia skóry
Elektrostymulacja  

Cena zabiegu: od 45

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

Przeciwwskazania do zabiegu elektrostymulacji
Cennik zabiegów

Przeciwwskazania do zabiegu elektrostymulacji Przeciwwskazania do zabiegu elektrostymulacji

 • rozrusznik serca i metalowe implanty
 • wkładka domaciczna – przy zabiegach na brzuch
 • epilepsja
 • żylaki – przy zabiegach na nogi,
 • niedawno przebyty zabieg chirurgiczny,
 • ciąża.
Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów Cennik zabiegów

Obszar 1 zabieg 5 zabiegów 10 zabiegów
Brzuch+uda+pośladki 60zł / 30 min 260,00 zł 450,00 zł
Brzuch+uda+pośladki z serum antycellulitowym 100,00 zł 420,00 zł 700,00 zł
* kupując serię 10 zabiegów elektrostymulacji dwa zabiegi endodermo masażu gratis !

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź