O j’adore Instytut

J’adore Instytut to ekskluzywny salon Kosmetyki, Medycyny Estetycznej, Laseroterapii i Fryzjerstwa ulokowany w samym sercu Krakowa przy ul. Karmelickiej 45. Na powierzchni ponad 200m2, urządzonych w pięknym francuskim stylu, oferowane są zabiegi z zakresu pielęgnacji ciała, twarzy czy włosów.

W naszym salonie jesteśmy w stanie zniwelować każdy problem m.in. poradzimy sobie z rozszerzonymi naczynkami, nadmiernym owłosieniem, przebarwieniami, bliznami czy trądzikiem. Wykonujemy usługi z zakresu medycyny estetycznej, jak i wybielania zębów, mikropigmentację medyczną czy badania laboratoryjne. Oferujemy także usługi z zakresu kosmetyki i pielęgnacji takie jak m.in.: przedłużanie rzęs, manicure i pedicure czy wizaż.

Nasza wykwalifikowana kadra składa się z lekarzy medycyny estetycznej, stomatologii, dermatologii oraz magistrów kosmetologii, dietetyki czy stylistów paznokci i fryzjerstwa.

Jakość usług i zadowolenie klienta to dla Nas priorytety. Ufamy, że decydując się na zabiegi w Naszym Instytucie, będziecie Państwo usatysfakcjonowani z efektów kuracji. Zapraszamy! W przypadku droższych zabiegów oferujemy również system płatności ratalnych MediRaty.

 

O j’adore Instytut

Co sądzą o Nas osoby,
które Nas odwiedziły?

99%

Liczba zadowolonych klientów.

150

Ponad 150 zabiegów w ofercie!

20 560

Liczba wykonanych zabiegów!