fbpx

Wybierz miasto:

Pedicure KRAKÓW

Pedicure KRAKÓW

PEDICURE HYBRYDOWY, KLASYCZNY, JAPOŃSKI, ŻELOWY ORAZ LECZNICZY

Nie od dziś wiemy, że nie tylko piękne dłonie ale również wypielęgnowane stopy są uznawane za jeden z głównych atrybutów urody kobiety i mężczyzny. Zadbane stopy stanowią wizytówkę każdego z nas. Dlatego też musimy pamiętać, że estetycznie opiłowane paznokcie, aksamitnie gładka skóra są bardzo ważnym elementem wizerunku. O dobrą kondycje stóp należy dbać przez cały rok.

W naszym salonie możesz skorzystać z usługi wykonania profesjonalnego pedicure, a także z wielu zabiegów na stopy. Pracujemy jedynie na produktach najlepszych firm: OPI, Gelish, Mollon i Gehwol. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych i estetycznych w zakresie pielęgnacji stóp, oferujemy również zabiegi lecznicze, takie jak np. usuwanie modzeli i odcisków.

RODZAJE PEDICURE W NASZYM GABINECIE W KRAKOWIE

Jest wiele rodzajów zabiegów na stopy. Możesz wykonać np. pedicure hybrydowy, japoński, klasyczny lub żelowy. Jeśli nie wiesz, który rodzaj jest odpowiedni dla Ciebie koniecznie przeczytaj nasz opis każdego z zabiegów. Możesz również ustalić rodzaj zabiegu już bezpośrednio podczas wizyty w naszym salonie.

Zapraszamy na zabiegi! Efekt Cię pozytywnie zaskoczy!

 

Cena zabiegu: od 109

Koszt zabiegu

od 109zł

Czas zabiegu

90min

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1

Odstępy

Co 4-6 tyg

Obszar

Stopy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

PEDICURE FREZARKOWY KLASYCZNY
PEDICURE FREZARKOWY LUB JAPOŃSKI.
PEDICURE HYBRYDOWY
PEDICURE EXPRESS
PEDICURE SPA
REKONSTRUKCJA PAZNOKCI U STÓP
Cennik zabiegów

PEDICURE FREZARKOWY KLASYCZNY PEDICURE FREZARKOWY KLASYCZNY

Pedicure frezarkowy to zabieg polegający na opracowaniu stóp i paznokci. W ramach zabiegu wykonuje się kąpiel odświeżająco-rozmiękczającą stóp, peeling oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka przy pomocy specjalistycznego urządzenia – frezarki. Podczas zabiegu pracuje się także nad zlikwidowaniem przesuszonych i popękanych pięt. Dodatkowo opracowuje się paznokcie, czyli usuwa skórki, poprawia kształt paznokcia, skraca długość płytki. Na samym końcu maluje się paznokcie na jeden kolor lub pokrywa bezbarwną odżywką.

Pedicure frezarkowy jest doskonałą alternatywą dla starszej metody, w której wykorzystywano omegę. Obecnie użycie frezarki daje lepsze efekty. Skóra jest gładka, doskonale pozbawiona martwego naskórka i przesuszonych obszarów skóry.

pedicure krakow

Umów wizytę Rezwerwacja online

PEDICURE FREZARKOWY LUB JAPOŃSKI. PEDICURE FREZARKOWY LUB JAPOŃSKI.

Pedicure polegający na dokładnym opracowaniu stóp frezarką oraz płytki paznokci. Zabieg przywraca stopom idealną gładkość i pozwala na pozbycie się zrogowaciałego naskórka. Paznokciom nadany jest kształt, skórki zostają usunięte oraz pomalowane na wybrany kolor – do wyboru lakierem klasycznym lub hybrydowym lub opracowane metodą japońską.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PEDICURE HYBRYDOWY PEDICURE HYBRYDOWY

Pedicure hybrydowy polecamy osobom, które nie mają czasu na malowanie paznokci u stóp. Zabieg przebiega dokładnie tak samo jak pedicure klasyczny, z tą różnicą, że zamiast malowania paznokci zwykłym lakierem stosuje się trwalszą metodę, czyli lakier żelowy (tzw. hybryda) utwardzany w lampie UV.

Pedicure hybrydowy upiększa stopy. Wygładza skórę, usuwa martwy naskórek, opracowuje płytkę paznokci, przywracając jej odpowiedni kształt i długość.  Lakier żelowy utrzymuje się na paznokciach około 3 tygodni, w nienaruszonym stanie. Ze względu na to, że jest utwardzany w lampie i nie musi wysychać, to polecamy go wszystkim klientkom, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, które chciałyby opuścić gabinet zaraz po zabiegu, bez czekania aż lakier wyschnie i bez obaw o to, że zakładane skarpetki lub buty zniszczą otrzymany efekt.

pedicure krakow

Umów wizytę Rezwerwacja online

PEDICURE EXPRESS PEDICURE EXPRESS

Pedicure express to szybki zabieg poprawiający wygląd paznokci u stóp. Polecamy go osobom, które korzystają z zabiegów regularnie, dzięki czemu ich stopy są na tyle zadbane, że nie potrzebują frezarki.

Pedicure express to opracowanie płytki paznokcia, skrócenie jej długości, nadanie odpowiedniego kształtu, usunięcie skórek, wykonanie peelingu stóp, pomalowanie paznokci, bez opracowywania stóp, a przede wszystkim pięt, frezarką.

Pedicure express to szybki zabieg pielęgnacyjny, który zazwyczaj trwa tylko około 30 minut.

Pedicure express to:

  • Szybkie odświeżenie stóp i poprawienie ich wyglądu
  • Sposób na profesjonalne pomalowanie paznokci u stóp z dokładnym wygładzeniem skóry

pedicure krakow

Umów wizytę Rezwerwacja online

PEDICURE SPA PEDICURE SPA

Pedicure SPA to zabieg polegający na opracowaniu paznokci i stóp, pomalowaniu płytki paznokcia i silnym zregenerowaniu skóry. Przebiega podobnie do zabiegu SPA wykonywanego na dłoniach. Stanowi kompleksowy, najbardziej rozbudowany zabieg pedicure.

Podczas zabiegu opracowuje się stopy frezarką, opiłowuje paznokcie, skraca je i poprawia kształt, usuwa skórki i maluje płytkę lakierem kolorowym lub hybrydowym. Można też zdecydować się na naturalny pedicure japoński. Poza tym wykonuje się odświeżającą kąpiel stóp z naturalnymi solami lub olejkami, dokładny peeling połączony z masażem, a także nakłada się na stopy odżywczą i nawilżającą ciepłą parafinę. W efekcie otrzymujemy piękne, zadbane i odświeżone stopy, które prezentują się perfekcyjnie w każdym detalu.

pedicure krakow

Umów wizytę Rezwerwacja online

REKONSTRUKCJA PAZNOKCI U STÓP REKONSTRUKCJA PAZNOKCI U STÓP

Rekonstrukcja paznokci u stóp polega na odbudowaniu części lub całości paznokcia. Jest zalecana osobom, które mają krótkie paznokcie (np. ze względu na ich wzmożoną łamliwość ) lub potrzebują takiej usługi po problemach natury podologicznej. W każdym przypadku może być konieczne zastosowanie innej techniki i metody odbudowy paznokcia, dlatego wszystkie osoby zainteresowane tą usługą zapraszamy na specjalistyczne konsultacje.

Rekonstrukcja paznokci uszkodzonych mechanicznie lub chorobowo pozwala klientowi znów cieszyć się pięknymi i zadbanymi stopami. Po wykonaniu rekonstrukcji paznokcia można ozdobić płytkę lakierem kolorowym.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów Cennik zabiegów

PEDICURE
Pedicure express (bez frezarki) 109 zł
Pedicure klasyczny z malowaniem/ Pedicure z malowaniem odżywką 129zł/ 115zł
Pedicure japoński 130 zł
Pedicure klasyczny SPA bez i / z malowaniem (z peelingiem, parafiną, maską) 139 zł / 160zł
Pedicure hybrydowy (frezarkowy) 139 zł
Pedicure hybrydowy french 159zł
Pedicure leczniczy Od 120 zł
Pedicure leczniczy + malowanie od 140 zł
Pedicure + Żel stopy 160 zł
Pedicure SPA hybrydowy 175 zł
Zdjęcie hybrydy na stopach 25 zł
Parafina i peeling na stopy bez innego zabiegu na stopy 45 zł

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Studio urody J`adore Instytut zostało stworzonę z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Krakowie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Dzięki bogatej ofercie produktów i najnowocześniejszemu sprzętowi nasz salon kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług laserowych, zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej. Oprócz najnowocześniejszej technologii, na wysoką jakość naszego Instytutu Urody wpływają przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Zapraszamy!
Sprawdź