Przekroczenie trzydziestego roku życia to moment, kiedy powinnyśmy intensywniej niż dotychczas zadbać o swoją skórę. Intensywna praca, podejmowanie codziennych wyzwań, bycie mamą – to wszystko przynosi wiele satysfakcji, ale jest także wyzwaniem dla naszej skóry. Czynniki atmosferyczne również sprawiają, że nasza skóra narażona jest na uszkodzenia. Jest to najlepsza okazja, by zaopiekować się swoją skórą. Medycyna estetyczna dla 30-latki – sprawdź nasze propozycje!

Oto 5 podstawowych zabiegów, które pomogą utrzymać skórę w dobrym stanie:

1.Mezoterapia

Służy intensywnemu nawilżeniu skory. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę nawilżających i odżywiających składników. Dzięki zabiegowi skóra jest bardziej napięta i nawilżona w głębokich warstwach.

Medycyna estetyczna dla 30-latki – Metody mezoterapii igłowej Warszawa

J’adore Instytut to gabinet kosmetyczny, który proponuje różne metody mezoterapii igłowej Warszawa. Są to:
*mezoterapia igłowa,
*mezoterapia mikroigłowa frakcyjna Dermapen.

Medycyna estetyczna dla 30-latki. 5 najbardziej popularnych zabiegów

Mezoterapia igłowa

W mezoterapii igłowej nakłuwa się skórę na głębokość 2 lub 3 mm. Aby uzyskać widoczny efekt, należy skorzystać z trzech lub czterech zabiegów w odstępie trzech tygodni. W zależności od celu zabiegu stosuje się różnego rodzaju preparaty. Jednym z preparatow stosowanych w mezoterapii jest Cytocare 532. Zabieg może zniwelować rozstępy i cellulit, czy też zredukować zmarszczki wokół oczu. Mezoterapia może być stosowana nie tylko po to, by poprawić stan skóry, ale także przy wypadaniu włosów. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym przy pomocy kremu Emla. Zabieg można stosować na cale ciało.

Medycyna estetyczna dla 30-latki – Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna Dermapen

Zabieg za pomocą metody mezoterapii mikroigłowej Dermapen jest zabiegiem, który w sposób nieinwazyjny usuwa drobne niedoskonałości i małe blizny. Skóra jest nawilżona i gładka. Mezoterapia mikroigłowa Dermapen, to metoda mezoterapii igłowej warszawa, którą stosuje się w okolicy twarzy, szyi, dekoltu i dloni. Zabieg wykonuje sie w znieczuleniu miejscowym. Już po jednym zabiegu zauważysz widoczny efekt, jednak spektakularną poprawę stanu skóry przyniesie seria zabiegów. Obydwie metody mezoterapii igłowej warszawa wpływają pozytywnie na wygląd i samopoczucie.

2. Laser peelingujacy Clearlift

Peeling Clearlift to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg wykonywany z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii. Wykonuje się go laserem medycznym. Jego rezultat to nie tylko oczyszczenie skóry. Laser Clearlift usuwa zmarszczki, poprawia gęstość skory – co wpływa na jej napięcie, likwiduje przebarwienia. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Jego niewątpliwą zaletą jest także to, że nie wymaga rekonwalescencji i może być wykonywany o każdej porze roku. J’adore Instytut zapewnia wykonanie tego zabiegu na najwyższym poziomie.

3. Fotoodmładzanie dye-vl

Fotoodmładzanie laserem z głowicą dye-vl to zabieg nieinwazyjny i bezbolesny. Wygładza skórę oraz likwiduje drobne zmarszczki, co sprawi, że Twoja skóra będzie bardziej promienna i wypoczęta.

4. Ultradźwięki

Zabiegi przy użyciu ultradźwięków usuwają mniej widoczne oznaki starzenia się skóry. Fale o niskiej częstotliwości wspomagają produkcję kolagenu. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny. Poprawi gładkość i elastyczność Twojej skóry.

5. Botox i babybotox

Botox to chyba najbardziej znany zabieg medycyny estetycznej. Nie bez przyczyny. Jego natychmiastowy efekt wygładzenia twarzy sprawi, że od razu poczujesz się atrakcyjniej. Zastrzyki z botoxu podaje się miejscowo tam, gdzie mięśnie twarzy kurczą się najmocniej, np. pomiędzy brwiami, na czole czy przy ustach. Botox rozluźnia mięśnie i sprawia, że zmarszczki są coraz mniej widoczne. Coraz popularniejsza metodą zastosowania botoxu jest babybotox. Czym ta metoda różni sie od zwykłych zastrzyków botoxowych? Baby botox (inne nazwy tego zabiegu to mikrobotox lub mezobotox ) to zabieg ostrzykiwania całej twarzy mikrodawkami botoksu, po to by rozluźnić całą twarz. W tym zabiegu botox podaje się płytko pod skórę całej twarzy. Zabieg ten ogranicza mikroskurcze tuż pod skórą, wygładza i napina, ale nie unieruchamia mięśni twarzy. Zabieg należy powtarzać co 2 -3 miesiące. J’adore Instytut to salon kosmetyczny w Warszawie, który przeprowadzi zabieg z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo. Na zabiegi możesz zapisać się online już dziś!