Osoby, które regularnie korzystają z najróżniejszych usług kosmetycznych, doskonale wiedzą, że niektóre procedury można bezpiecznie wykonać w trakcie całego roku, a niektóre lepiej pozostawić na zimowe miesiące. Zróżnicowane warunki atmosferyczne często wpływają negatywnie na naszą skórę, która w efekcie często jest przesuszona, pojawiają się przebarwienia, zaskórniki, zmarszczki oraz inne niedoskonałości. Kiedy skóra jest w widocznie gorszej kondycji – warto rozważyć dodatkowe zabiegi kosmetyczne, które znacznie poprawią jej wygląd. W aspekcie poprawy kolorytu, gładkości, nawilżenia skóry – istnieje wiele procedur, które wpływają zbawiennie na wygląd skóry. Poznaj najlepsze usługi kosmetyczne do zadań specjalnych!

Peelingi medyczne

Peelingi medyczne (tzw. “kwasy”), to zbiorcze określenie profesjonalnych produktów gabinetowych (najczęściej o charakterze złuszczającym) działających na wielu płaszczyznach. Z uwagi na szeroką ofertę dostępnych preparatów – różne peelingi medyczne dedykowane są różnym problemom. Swoje zastosowanie mają w walce z przebarwieniami, trądzikiem, szarym kolorytem skóry, brakiem napięcia a nawet cieniami  pod oczami. Preparaty odmładzające działają odnawiająco na skórę, która odzyskuje blask nawet po jednym zabiegu. Bogata oferta dostępnych peelingów medycznych, umożliwia odpowiednie dobranie preparatów do różnych problemów skóry. Profesjonalne preparaty można łączyć ze sobą np. w celu zwalczania dwóch problemów na raz. W ten sposób każdy klient może skorzystać ze specjalnego, indywidualnie skomponowanego do jego potrzeb zabiegu. Jakie są jeszcze najlepsze usługi kosmetyczne do zadań specjalnych? 

Depilacja laserowa

Skuteczne usługi kosmetyczne dotyczące redukcji owłosienia skupiają się przede wszystkim na zabiegu depilacji laserowej. Procedura polega na trwałej redukcji owłosienia przy kontrolowanym wykorzystaniu działania światła lasera. Depilacja laserowa jest najnowocześniejszą, najskuteczniejszą oraz trwałą metodą depilacji. Laser swoim działaniem uderza w samo centrum włoska tj. w cebulkę. Z każdą sesją włoski stają się coraz słabsze – aby w efekcie zaprzestać odrastać. Do najlepszych laserów zaliczają się lasery diodowe. Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty należy wykonać serię zabiegów, w odstępach co 6 – 8 tygodni.

zabiegi do zadań specjalnych

Zabieg usuwania naczynek

Najlepsze usługi kosmetyczne, tak naprawdę dla każdego oznaczają coś innego. Zabiegi powinny być dostosowane do problemu, pory roku oraz  do potrzeb klienta. Zabiegiem, który warto wykonać w trakcie jesiennych miesięcy, jest  zamykanie naczynek oraz usuwanie rumienia. Z uwagi na fakt, że są to procedury z zakresu laseroterapii – nie zaleca się wykonywania ich w lecie. Naczynka najczęściej usuwa są z obszaru twarzy i dekoltu – które w sezonie letnim są najbardziej eksponowanymi na słońcu częściami ciała. Jeśli rozszerzone naczynka oraz rumień są Twoim kompleksem – rozważ skorzystanie z usługi gabinetu, który stosuje platformę laserową DyeVL Harmony XL Alma Lasers. Zabiegi laserowe warto zaplanować ze sporym wyprzedzeniem aby nie przeszkodziły na przykład w późniejszych wakacyjnych planach. 

Regeneracja włosów

Nasze włosy, podobnie jak skóra, codziennie narażone są na ciągłe zniszczenia. Wiatr, twarda woda, prostownica, suszarka, gumki do włosów –  bardzo negatywnie wpływają na kondycję włosów. Profesjonalna regeneracja włosów, powinna opierać się na najlepszych kosmetykach. Regeneracja L’OREAL oraz Kerastase – osłabionym włosom przywracają zdrowy wygląd już po pierwszej aplikacji. Innym rodzajem odżywienia jest regeneracja Micro Mist, która polega na wprowadzaniu kosmetyków pielęgnacyjnych za pomocą pary wodnej. Dzięki działaniu ciepłej pary – łuska włoska się otwiera, przez co preparat wnika głębiej. Chłodna mgiełka zamyka łuskę włosa co w efekcie utrwala efekt regeneracji. Zabieg odbudowuje włosy, sprawiając że stają się miękkie, lśniące oraz łatwiej się rozczesują. Regeneracja włosów to jeden z najlepsze usług  kosmetycznych do zadań specjalnych.

zabiegi do zadań specjalnych

Keratynowe prostowanie włosów

Jeśli Twoje włosy są matowe, puszą się, plączą – to idealny zabieg dla  Ciebie! Keratyna marki Inoar to preparat, który charakteryzuje się długotrwałym działaniem wygładzającym oraz odżywiającym. Przy stosowaniu odpowiedniej pielęgnacji domowej efekty mogą być widoczne nawet do kilku miesięcy. Procedura trwa około 3 godzin, nie jest zalecana kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią, a także osobom cierpiącym na choroby układu oddechowego. Dodatkową istotną informacją o której warto wiedzieć – między zabiegiem keratynowym a koloryzacją powinno upłynąć min. 14 dni. Jeśli w Twoich planach są refleksy/sombre/ombre – najpierw skorzystaj z koloryzacji a po upływie dwóch tygodni wykonaj zabieg keratynowy (odwrotna kolejność może osłabić działanie keratyny – preparaty o działaniu rozjaśniającym posiadają silne, chemiczne działanie).

Opalanie natryskowe

Jeśli w ciągu lata potrafisz przetrwać wyłącznie w cieniu a marzysz o brązowym odcieniu skóry – opalanie natryskowe będzie strzałem w 10! Zabieg w bezpieczny sposób(dozwolony jest nawet dla kobiet w ciąży) umożliwia uzyskanie pięknego, zdrowego kolorytu. Opalanie natryskowe przeznaczone jest głównie dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą lub nie lubią opalać się na naturalnym słońcu lub w solarium. Do najważniejszych zalet procedury należy zarówno bezpieczeństwo jak i natychmiastowy efekt. Dzięki tej metodzie unikniesz wielogodzinnego narażania skóry na poparzenia słoneczne, a uzyskany kolor od razu będzie brązowy (bez czerwonych śladów). Skorzystaj z tej profesjonalnej usługi kosmetycznej i ciesz się ładnym odcieniem skóry przez długi czas. Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu naskórka do zabiegu. To jedna z najlepszych usług kosmetycznych do zadań specjalnych! 

zabiegi do zadań specjalnych

Umów wizytę na dowolny termin za pomocą najnowszego formularza! Zapraszamy do salonów J’adore Instytut w Warszawie oraz Krakowie.