Jednym z najpopularniejszych zabiegów współczesnej  medycyny estetycznej  jest powiększanie ust kwasem hialuronowym. Do niedawna uznawany za zabieg dostępny jedynie dla nielicznych i najbogatszych gwiazd telewizji… Na szczęście to się zmieniło! Co zdecydowało, że ten zabieg ma coraz więcej zwolenniczek? Z pewnością ważny jest fakt, że kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem naszego organizmu odpowiedzialnym za wiązanie wody, a więc znacząco wpływa na poziom nawilżenia skóry. Niestety z wiekiem tego składnika znacząco ubywa, skóra staje się wiotka i przesuszona…  Wtedy z pomocą przychodzi nam renomowany gabinet kosmetyczny – J’adore Instytut. Można tu pod okiem fachowca – lekarza medycyny estetycznej uzupełnić widoczne braki kwasu hialuronowego i nawilżyć okolice twarzy, które najszybciej reagują na jego brak: bruzdy wargowo – nosowe oraz czerwień wargową. Zatem czym jest zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym?

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG POWIĘKSZANIA UST KWASEM HIALURONOWYM?

Dla osób, które cierpią na dokuczliwą suchość ust i są „uzależnione” od wszelkiego rodzaju balsamów i błyszczyków! Nic tak skutecznie nie nawilży od wewnątrz warg jak właśnie zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym!  To jeden z zauważalnych efektów – natychmiastowa ulga i delikatne zwiększenie objętości czerwieni wargowej. Wiele osób ma też problem z asymetrią warg, czy po prostu wąskimi ustami o nierównym konturze. Oni szybko stają się ambasadorami tego zabiegu. Nasz wygląd przecież znacząco wpływa na poczucie atrakcyjności. I tu również salon kosmetyczny w Warszawie – J’adore Instytut służy pomocą!  Klika wkłuć cienką igłą i wstajemy z fotela odmienieni – to natychmiastowa metamorfoza naszych ust. Równe, pełniejsze, bardziej soczyste i kuszące czerwienią usta przyciągają wzrok, dodają pewności siebie i wiary we własne możliwości!

ZABIEG POWIĘKSZANIA UST KWASEM HIALURONOWYM - PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO!

JAK NALEŻY SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU?

Jak przed każdym zabiegiem i tu z pewnością pomocna będzie konsultacja z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej J’adore Instytut, który doradzi najbardziej skuteczny zabieg do naszych potrzeb i oczekiwań. Do tego, jaki chcemy uzyskać efekt, dobierze odpowiedni rodzaj preparatu, jego gęstość i dawkę – mniejsza ilość dla naturalnego efektu nawilżenia ust, większa – do modelowania, wyrównania czy powiększenia czerwieni wargowej. Taki zabieg przywraca jędrność, sprężystość i widocznie wypełnia bruzdy na ustach. Zabieg trwa do 60 minut. Tuż po zabiegu czerwień wargowa może być  uwypuklona i opuchnięta, co mija do 2 – 3 dni. Trzeba mieć to na uwadze planując zabieg przed ważnym wyjściem. Kwas hialuronowy utrzymuje się do 12 miesięcy i wchłania się do organizmu systematycznie, prawie niezauważalnie. To kolejny atut i zachęta do odwiedzenia gabinetu kosmetycznego J’adore Instytut. Zabieg można ponowić, gdy efekt przestanie być widoczny i satysfakcjonujący. Czas wchłaniania zależy od stopnia nasycenia skóry kwasem hialuronowym.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Dla komfortu iniekcji, lekarz J’adore Instytut znieczula wargi środkiem miejscowym (np. kremem Emla) lub przy dużej wrażliwości na ból – zastosuje znieczulenie stomatologiczne. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w głąb znieczulonego naskórka odpowiedniego  środka z kwasem hialuronowym. Zastosowanie znieczulenia prawie zupełnie redukuje jakikolwiek dyskomfort podczas zabiegu. Elastyczny, plastyczny żel z kwasem hialuronowym natychmiast uzupełnia braki i redukuje suchość. Przy okazji można również podnieść kąciki ust, co efektownie odmładza wizerunek!

ZABIEG POWIĘKSZANIA UST KWASEM HIALURONOWYM - PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZEŃSTWO!

ZABIEG POWIĘKSZANIA UST KWASEM HIALURONOWYM – CZY SĄ JAKIEŚ PRZECIWWSKAZANIA?

Zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym nie zostanie wykonany, jeśli mamy właśnie opryszczkę w stanie aktywnym lub jakąkolwiek infekcję grzybiczą czy bakteryjną, otwarte rany na ustach. Przeciwwskazaniem jest również ciąża, okres laktacji, choroby autoimmunologiczne lub nadwrażliwość na preparaty z kwasem hialuronowym.

DLACZEGO GABINET KOSMETYCZNY J’adore Instytut ?

Kluczowe przy zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym jest wybór odpowiedniego i profesjonalnego miejsca. Takim jest niewątpliwie salon kosmetyczny w Warszawie – J’adore Insytut. W tym gabinecie kosmetycznym zabiegi wykonuje wykwalifikowany, doświadczony personel – lekarze medycyny estetycznej. To gwarancja bezpieczeństwa! Przed każdym zabiegiem lekarz przeprowadza wnikliwą konsultację i wyklucza ewentualne przeciwwskazania. Dokładnie opisuje całą procedurę zabiegu i prezentuje sprawdzone, pewne i renomowane preparaty na bazie kwasu hialuronowego StylAge, Restylane czy Juvederm.  Wszystko po to, aby uzyskać najlepszy efekt i dbać o Państwa komfort, dobre samopoczucie, wygląd i bezpieczeństwo! Zarezerwuj zabieg online już dziś!