Wybierz miasto:

Botox / Azzalure WARSZAWA

Botox / Azzalure WARSZAWA
Botox. Młodość i piękno to rzeczy niestety ulotne. Do najczęstszych oznak starzenia się skóry należą oczywiście zmarszczki, które najchętniej byśmy wymazali.  Na samym początku pojawiają się zmarszczki mimiczne, natomiast  z biegiem czasu stają się głębsze bardziej widoczne - występują w okolicach oczu, ponad brwiami- lwia zmarszczka, kurze łapki. Na szczęście istnieje wiele metod, które skutecznie pozwolą nam załagodzić upływ czasu.  Zabieg toksyny botulinowej inaczej zwany botox pozwala zredukować ilość zmarszczek, oraz pozwala przeciwdziała kolejnym oznakom starzenia się skóry.        
Cena zabiegów botoksowych w naszym gabinecie w Warszawie: 30zł /1j Botoxu, 80zł/10j Azzalure

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  PRZEBIEG ZABIEGU W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE
  DLA KOGO LECZENIE BOTOXEM?
  DLACZEGO WARTO?
  PO ZABIEGU
  Cennik zabiegów

  PRZEBIEG ZABIEGU W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE PRZEBIEG ZABIEGU W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE

  Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej wykonuje ze względów bezpieczeństwa doświadczony lekarz. 

  W trakcie wizyty do kuracji stosuje się jednorazową strzykawkę o bardzo cienkiej igle, z której pomocą zostaje wstrzyknięty botox w  określone i oznaczone przez lekarza miejsce zabiegowe.  

  Długość zabiegu uzależniona jest od powierzchni obszaru,  wizyta może trwać od kilku do nawet kilkunastu minut. 

  Wstrzyknięcie botoksu jest praktycznie bezbolesne, pacjenci opisują moment wkucia igły jako ugryzienie komara. Do zabiegu nie jest potrzebne wcześniejsze znieczulenie, chodź oczywiście istnieje możliwość aplikacji  specjalnego kremu łagodzącego- należy taką chęć zgłosić wcześniej lekarzowi.  

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLA KOGO LECZENIE BOTOXEM? DLA KOGO LECZENIE BOTOXEM?

  Zabieg zalecany jest zarówno kobietom jak i mężczyzną chcący poprawić  swój wygląd, pozbyć się niechcianych zmarszczek. W naszym Instytucie w Warszawie zabieg przy użycia Botox/Azzalure stosuje się w następujących rodzajach zmarszczek:

  • ,,kurze łapki”z wokól oczu,
  • marszczki poprzeczne czoła,
  • ,,zmarszczki palacza” wokół ust 
  • zmarszczki pionowe pomiędzy brwiami (lwie zmarszczki)
  • Botox  również z  rewelacyjnymi efektami  wstrzykiwany jest  w celu uniesienia powiek, kącików ust, a także zniwelowania efektu tzw. ,, brody brukowej” lub  „brody czarownicy”.
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

  Po upływie kilku dni od przeprowadzonego zabiegu  zaczynamy zauważać pierwsze efekty zabiegowe.  Po upływie 14 dni zaobserwujemy ostateczną poprawę wyglądu.  Efekt zabiegu utrzymuje się od 4-6 miesięcy, po upływie tego można ponownie wykonać procedurę. Warto pamiętać, iż regularne wykonywanie ostrzykiwania toksyną botulinową znacznie wydłuża czas działania botoksu. 

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PO ZABIEGU PO ZABIEGU

  Zalecenia po zabiegu:

  Po wykonaniu zabiegu zaleca się zachowanie pewnych  środków ostrożności, do 5 godzin od wizyty nie należy uciskać miejsca ostrzykiwanego botoksem,  kategorycznie zabrania się pochylać głowy w dół. na okres 2 tygodni należy również powstrzymać  się od uprawiania nadmiernego wysiłku fizycznego.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Cennik zabiegów Cennik zabiegów

  *BOTOX/AZZALURE (1j.Botox 30zł, 10j. Azzalure-80zł) podane ceny są orientacyjne i zależą od ilości wykorzystanego preparatu*Konsultacja medyczna przed zabiegiem – 150 zł. W przypadku wykonania zabiegu po konsultacji – jest bezpłatna (płatność następuje bezpośrednio po konsultacji, ale kwota 150zł będzie odliczona od kwoty zabiegu)

  BOTOX W J’ADORE W WARSZAWIE PLN
  Botox 1 obszar 599 zł
  Botox 2 obszary  899 zł
  Botox 3 obszary 1199 zł
  Bruksizm 1400 zł
  Uśmiech dziąsłowy 400-800 zł
  Nadpotliwość stóp 14000-2000 zł
  Nadpotliwość dłoni 14000-2000 zł
  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  https://jadoreinstytut.com/blackweek/Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź