fbpx

Wybierz miasto:

DEPILACJA WOSKIEM WARSZAWA

DEPILACJA WOSKIEM WARSZAWA

Depilacja woskiem to tradycyjna i jedna z najskuteczniejszych metod depilacji zbędnego owłosienia.

Dla komfortu klientów w naszym salonie w Warszawie, proponujemy dwie techniki depilacji woskiem tj. :za pomocą pasków (polecana dla obszaru rąk lub nóg) a także płynnym woskiem (obszar twarzy, bikini).

Ogromną zaletą depilacji woskiem jest jej długoterminowa skuteczność. Podczas zabiegu rozgrzany wosk wnika aż do mieszków włosowych gdzie zastyga i jest usuwany za pomocą jednego ruchu paska do depilacji. Niechciane włosy są usunięte wraz z cebulkami, co sprawia, że odrastają słabsze, cieńsze, a każdy kolejny zabieg przyspiesza efekt końcowy – redukcję owłosienia na danej partii ciała.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty depilacji laserowej w Warszawie!

Cena zabiegu depilacji woskiem w naszym salonie w Warszawie:  od 20zł

 

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU DEPILACJI WOSKIEM W J'ADORE W WARSZAWIE
Depilacja woskiem Lycon
Depilacja woskiem Depileve

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU DEPILACJI WOSKIEM W J'ADORE W WARSZAWIE JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU DEPILACJI WOSKIEM W J'ADORE W WARSZAWIE

Do zabiegu depilacji woskiem można przystąpić jeżeli długość włosa wynosi minimum 1 cm, a odstęp czasu pomiędzy ostatnim a aktualnym zabiegiem wynosi od 3 – 6 tygodni.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Depilacja woskiem Lycon Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon polecana jest szczególnie do delikatnych okolic ciała

Obszar PLN
Wąsik 29 zł
Broda 29 zł
Policzki 29 zł
Okolice brwi 35 zł
Nos 20 zł
Uszy 30 zł
Cała twarz 90 zł
Pachy 59 zł
Bikini klasyczne (do linii bielizny) 69 zł
Bikini głębokie – francuskie 99 zł
Bikini brazylijskie (całe bikini przód i tył) 129 zł
Umów wizytę Rezwerwacja online

Depilacja woskiem Depileve Depilacja woskiem Depileve

Obszar PLN
Wąsik 25 zł
Broda 25 zł
Całe ręce 85 zł
Łydki 60 zł
Uda 69 zł
Całe Nogi 110,00 zł
Bikini klasyczne (do linii bielizny) 60 zł
Bikini francuskie 85 zl
Bikini hollywoodzkie / brazylijskie (całe) 99 zł
Brzuch 60 zł–70 zł
Brzuch „pasek” 25 zł
Baki 25 zł
Klatka piersiowa 40-60 zł
Pachy 55zł
Plecy (MĘSKIE) 70zł-100zł

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź