Choose city:

Hifu Hipro

Hifu Hipro

Zabiegi urządzeniem HIPRO HIFU BTL gwarancją rozwiązania problemów estetycznych

Instytut Urody w Warszawie J'adore oferuje najwyższej jakości zabiegi wykonywane urządzeniem HIPRO HIFU BTL. To najnowsza generacja liftingu ultradźwiękowego, służącego do bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Ciągłość naskórka nie zostaje naruszona, więc od razu po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania. Zabiegi HIFU można wykonywać z powodzeniem przez cały rok.

Czym jest tajemnicze HIFU?

Nazwa HIFU pochodzi od angielskich słów: High Intensity Focused Ultrasound i oznacza zogniskowaną falę ultradźwiękowej o dużym natężeniu. Tą technologię stosuje się z powodzeniem w medycynie od lat dziewięćdziesiątych XX. wieku. Fala akustyczna przenika do tkanki i ją punktowo podgrzewa. Aktywuje to szereg procesów przebudowy skóry, których ostatecznym efektem jest lifting i odmłodzenie.

Co kryje się pod nazwą HIPRO?

HIPRO to zaawansowana technologia, która w odróżnieniu od innych częstotliwości omija naskórek, nie uszkadzając go. Jego istotą jest przenikanie fali w optymalnej temperaturze na konkretną głębokość, bez uszkodzenia tkanek towarzyszących.

od 800zł

Thank you for reservation. Our consultant will contact you soon to confirm your booking.  I consent to the processing of my personal data for the purposes of booking and marketing purposes
  Show information clause

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Zasada działania urządzenia HIPRO HIFU BTL
  W jaki sposób fala ultradźwiękowa trafia na wymaganą głębokość?
  Wskazania do zabiegu urządzeniem HIPRO HIFU BTL
  Przeciwwskazania do zabiegów HIFU
  W jaki sposób przygotować się do zabiegów ultradźwiękowych HIFU?
  Jakie są odczucia w trakcie zabiegu?
  Efekty zabiegu
  Zalecenia pozabiegowe
  Nasz sprzęt

  Zasada działania urządzenia HIPRO HIFU BTL Zasada działania urządzenia HIPRO HIFU BTL

  Urządzenie HIPRO HIFU BTL działa w oparciu o technologię HIFU, czyli zogniskowanych fal ultradźwiękowym o dużym natężeniu. Ważne jest to, że dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, fala ultradźwiękowa koncentruje się na wybranym, niewielkim obszarze tkanki. Efektem jest miejscowa termoablacja, czyli kontrolowane zniszczenie tkanki za pomocą wysokiej temperatury 65-75 stopni Celsjusza. W jaki sposób przekłada się to na efekty estetyczne widoczne od razu po zabiegu? Otóż wprowadzona w głąb skóry właściwej energia cieplna sprawia, że włókna kolagenu się skracają i pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Widocznym, natychmiastowym efektem zabiegu jest poprawa napięcia skóry. 3 miesiące po przeprowadzonym zabiegu HIFU, skóra zostaje przebudowana, poprawia się jej struktura i jakość, szkielet kolagenowy jest mocny. Efekt liftingu został osiągnięty i to bez użycia skalpela!

  Book Rezwerwacja online
  Call Zadzwoń

  W jaki sposób fala ultradźwiękowa trafia na wymaganą głębokość? W jaki sposób fala ultradźwiękowa trafia na wymaganą głębokość?

  Głębokość działania HIFU zależy od zastosowanego, specjalnego aplikatora, emitującego falę ultradźwiękową w pożądane miejsce w tkance. Specjalista, przeprowadza wywiad z pacjentem, po czym ustala na jakiej głębokości trzeba zadziałać. Dobiera odpowiedni aplikator. Na twarzy operuje się głębokościami: 1,5 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 3,5 mm, 4 mm i 4,5 mm. Głębokość aplikacji na ciele to: 8 mm, 9 mm, 10 mm, 11 mm, 12 mm i 13 mm.

  Book Rezwerwacja online
  Call Zadzwoń

  Wskazania do zabiegu urządzeniem HIPRO HIFU BTL Wskazania do zabiegu urządzeniem HIPRO HIFU BTL

  Wskazania do zabiegu HIFU można podzielić, w zależności od miejsca zastosowania. Wskazania do użycia zogniskowanej fali ultradźwiękowej w obrębie twarzy i dekoltu to:

  • zmarszczki różnej głębokości,
  • bruzdy,
  • blizny potrądzikowe,
  • rozszerzone pory,
  • utrata ładnego owalu twarzy,
  • opadające powieki,
  • cienie pod oczami,
  • wiotkość skóry twarzy,
  • tak zwany ,,drugi podbródek”,
  • nieestetyczna, wiotka skóra dekoltu.

  W przypadku ciała zabieg najczęściej wykonuje się w obrębie brzucha, ud i pośladków. Jego możliwości są jednak prawie nieograniczone i można go wykonywać, także w innych obszarach ciała, takich jak klatka piersiowa, plecy, pachy, ramiona, łydki czy kostki. Wskazania do zabiegów HIFU wykonywanych na ciało to przede wszystkim:

  • brak elastyczności skóry po ciąży,
  • brak elastyczności skóry po szybkiej utracie masy ciała,
  • utrata jędrności skóry ciała.

  Book Rezwerwacja online
  Call Zadzwoń

  Przeciwwskazania do zabiegów HIFU Przeciwwskazania do zabiegów HIFU

  Zabiegi HIPRO HIFU BTL są bezpieczne, pod warunkiem przestrzegania kilku zasad. Nie mogą być wykonywane, jeśli:

  • kobieta jest w ciąży lub karmi piersią,
  • pacjent cierpi na chorobę nowotworową,
  • występują stany zapalne i niepokojące zmiany w okolicy zabiegowej,
  • klient ma opryszczkę,
  • klient cierpi na epilepsję, choroby układu sercowo-naczyniowego lub stwardnienie rozsiane.

  Każdy zabieg kosmetyczny w Warszawie jest poprzedzony przeprowadzeniem specjalistycznego wywiadu, który ma za zadanie jak najlepiej zrozumieć potrzeby i wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.

  Book Rezwerwacja online
  Call Zadzwoń

  W jaki sposób przygotować się do zabiegów ultradźwiękowych HIFU? W jaki sposób przygotować się do zabiegów ultradźwiękowych HIFU?

  Nie ma potrzeby specjalnego przygotowywania się do zabiegu. Jest to zabieg bezinwazyjny i bezpieczny.

  HIPRO HIFU BTL – przebieg zabiegu

  Po wykluczeniu przeciwwskazań, oczyszcza się skórę, która ma zostać poddana zabiegowi HIFU. Następnie, na wybrany obszar nakłada się przezroczysty żel, który zwiększa efektywność wnikania fal ultradźwiękowych. Zabieg jest wykonywany przy użyciu głowicy, o określonej głębokości wnikania fal w głąb skóry. Czas trwania zabiegu wynosi mniej więcej 20 do 30 minut, w zależności od rozległości powierzchni zabiegowej.

  Book Rezwerwacja online
  Call Zadzwoń

  Jakie są odczucia w trakcie zabiegu? Jakie są odczucia w trakcie zabiegu?

  Zabieg jest w zasadzie bezbolesny. Podczas zabiegu, w zależności od obszaru, pacjent odczuwa ciepło lub delikatne pieczenie. Intensywność tych odczuć jest jednak na tyle niska, że nie wymaga zastosowania znieczulenia.

  Book Rezwerwacja online
  Call Zadzwoń

  Efekty zabiegu Efekty zabiegu

  Efekty zabiegu HIPRO HIFU BTL są spektakularne. W zależności od obszaru, na którym był przeprowadzony zabieg ultradźwiękowy widoczne są różnorodne efekty. Następuje długotrwałe ujędrnienie danej partii ciała. Zwiększa się też jej napięcie i elastyczność. Skóra jest odświeżona i wygląda na młodszą. Poprawia się owal twarzy. Zmarszczki zostają spłycone lub całkowicie zniwelowane. Skóra jest rozjaśniona. Sylwetka zostaje wymodelowana. Bardzo istotne jest to, ze wystarczy jeden zabieg, aby uzyskać wspaniałe efekty. W razie potrzeby zabieg można powtórzyć po upływie 3-4 miesięcy od poprzedniej sesji. Efekty zabiegu mogą utrzymywać się nawet do 5 lat!

  Book Rezwerwacja online
  Call Zadzwoń

  Zalecenia pozabiegowe Zalecenia pozabiegowe

  HIFU jest bezpieczny i bezinwazyjny, dlatego nie ma żadnych ograniczeń pozabiegowych. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Na skórze może pojawić się lekkie zaczerwienienia Warto jest nawilżać obszar, na którym był wykonywany zabieg i stosować kremy z filtrami przeciwsłonecznymi.

  Book Rezwerwacja online
  Call Zadzwoń

  Nasz sprzęt Nasz sprzęt

  Salon kosmetyczny w Warszawie J’adore oferuje tylko wyselekcjonowane, wysokiej jakości usługi kosmetyczne, które przynoszą nadspodziewanie dobre efekty. Polecany zabieg wykonywany urządzeniem HIPRO HIFU BTL jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z problemami zwiotczałej, pozbawionej elastyczności skóry a także skór z rozszerzonymi porami, bliznami potrądzikowymi i takiej, która wymaga liftingu. Skóra zostanie odżywiona, rozjaśniona, zmarszczki i bruzdy spłycą się, a owal twarzy odzyska dawną świetność. Jest to zabieg bezinwazyjny, niewymagający specjalnego przygotowania, znieczulenia ani większej troski, po jego wykonaniu. Dla zachowania bezpieczeństwa, przed zabiegiem trzeba wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. Są to między innymi ciąża i karmienie piersią, choroby zapalne i nowotworowe. Niezwykłą zaletą tego zabiegu, wykorzystującego zogniskowaną fale ultradźwiękową o wysokim natężeniu jest to, że wystarczy wykonać jeden zabieg, aby cieszyć się efektami aż do 5 lat! Zabiegi można wykonywać przez cały rok, a bezpośrednio po nich można wrócić do codziennych czynności.

  Book Rezwerwacja online
  Call Zadzwoń

  Other treatments

  J’adore News
  Our Beauty Studio takes care of the smallest details,so you can be sure that you will be in best hands. Come to us, Get away from the stress of hectic, stressful living, enjoy our Spa and Ayurveda treatments, quality facials, manicure or laser treatment.
  Check