Wybierz miasto:

Henna pudrowa Warszawa

HENNA PUDROWA

HENNA PUDROWA

Produkty wykorzystywane do zabiegu stylizacji brwi, posiadają naturalne składniki (w zależności od marki). Najbardziej popularne to wyciągi z liści indygo,wyciągi z liści krzewu lawsonii kompleksy witamin czy przeciwutleniacze.

Pogrubienie włosa jest możliwe dzięki oblepieniu i wniknięciu barwnika do warstwy włosa. Zawarte w hennie składniki mają działanie antybakteryjne oraz antyoksydacyjne. Dzięki wytworzeniu powłoki na powierzchni warstwy włosa , brwi stają się pogrubione i usztywnione. Ważne jest stosowanie olejków do brwi po zabiegu koloryzacji henna pudrową, ponieważ oprócz dobroczynnych właściwości regeneracyjnych, henna może przyczynić się do wysuszenia włosa. Spektakularne efekty zabiegowe można uzyskać w przypadku brwi delikatnych, słabych oraz mocno wyregulowanych.

Na włoskach henna organiczna utrzymuje się nawet do 2 miesięcy od koloryzacji ( ok. 6-8 tygodni). To minimum 6 razy dłużej niż tradycyjna koloryzacja „zwykłą henną”.

DLACZEGO WARTO?

DLACZEGO WARTO?

 • Przed wykonaniem koloryzacji brwi, istotne jest właściwe przygotowanie włosków oraz skóry. Zabieg rozpoczyna się wykonaniem peelingu, który oczyszcza skórę oraz włoski objęte zabiegiem. 2 etapem zabiegu to stworzenie przez kosmetologa geometrii brwi, mapowanie. W tym etapie osoba wykonująca zabieg dokonuje precyzyjnych pomiarów, rozrysowuje kształt brwi- dzięki takiej praktyce można uzupełnić ubytki włosa. Po wykonaniu powyżej opisanych czynności, kosmetolog przystępuje do wykonania koloryzacji.
 •  Przy hennie pudrowej nigdy nie stosuje się wody utlenionej! Henna pudrowa dodatkowo barwi skórę – co daje efekt porównywalny do pomalowania brwi cieniem lub kredką. Na zakończenie zabiegu kosmetolog wykonuje regulację brwi, a także zabezpieczenie włosków olejkiem do brwi.
 • Henna pudrowa – jak działa?Głównym zadaniem zabiegu henny pudrowej jest odbudowa, wzmocnienie i odżywienie brwi oraz pobudzenie włosków do wzrostu. Henna pudrowa daje efekt optycznego zagęszczenia brwi oraz przyciemnienia. Henna pudrowa wnika do wierzchnich warstw włosa, oblepiając go, dzięki czemu nieznacznie go pogrubia. Grupa chemicznych związków organicznych zawartych w hennie działa antyoksydacyjne i antybakteryjnie. Tworzą one powłokę na powierzchni włosa, usztywniając go i pogrubiając. Poza wspaniałymi właściwościami pielęgnacyjnymi, henna może też wysuszać włos, dlatego bardzo ważne jest stosowanie olejków do brwi po koloryzacji. Wspaniałe efekty uzyskuje się przy brwiach słabych, delikatnych, rzadkich czy zbyt mocno regulowanych.

Umów wizytę poprzez system online

Koszt zabiegu

149

Czas zabiegu

1-1,5 h

Znieczulenie

NIE

Liczba zabiegów

1

Odstępy

6-8 tygodni

Obszar

brwi

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Działanie henna brown
  Henna pudrowa- jak długo utrzymuje się efekt?
  HENNA PUDROWA – CO MOŻE WPŁYWAĆ NA TRWAŁOŚĆ ZABIEGU?
  Zalecenia pozabiegowe
  Wskazania do zabiegu henny pudrowej
  Przeciwskazania do zabiegu henny pudrowej
  Henna pudrowa – jak często powtarzać zabieg?

  Działanie henna brown Działanie henna brown

  Przed wykonaniem koloryzacji brwi, istotne jest właściwe przygotowanie włosków oraz skóry. Zabieg rozpoczyna się wykonaniem peelingu, który oczyszcza skórę oraz włoski objęte zabiegiem. 2 etapem zabiegu to stworzenie przez kosmetologa geometrii brwi, mapowanie. W tym etapie osoba wykonująca zabieg dokonuje precyzyjnych pomiarów, rozrysowuje kształt brwi- dzięki takiej praktyce można uzupełnić ubytki włosa. Po wykonaniu powyżej opisanych czynności, kosmetolog przystępuje do wykonania koloryzacji. Przy hennie pudrowej nigdy nie stosuje się wody utlenionej! Henna pudrowa dodatkowo barwi skórę – co daje efekt porównywalny do pomalowania brwi cieniem lub kredką. Na zakończenie zabiegu kosmetolog wykonuje regulację brwi, a także zabezpieczenie włosków olejkiem do brwi.

  Pogrubienie włosa jest możliwe dzięki oblepieniu i wniknięciu barwnika do warstwy włosa. Zawarte w hennie składniki mają działanie antybakteryjne oraz antyoksydacyjne. Dzięki wytworzeniu powłoki na powierzchni warstwy włosa , brwi stają się pogrubione i usztywnione. Ważne jest stosowanie olejków do brwi po zabiegu koloryzacji henna pudrową, ponieważ oprócz dobroczynnych właściwości regeneracyjnych, henna może przyczynić się do wysuszenia włosa.

  henna pudrowa

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Henna pudrowa- jak długo utrzymuje się efekt? Henna pudrowa- jak długo utrzymuje się efekt?

  Henna pudrowana na skórze przeważnie utrzymuje się do 14 dni. Trwałość zabiegu uzależniona jest od przestrzegania zaleceń po zabiegu, typu skóry oraz regeneracji naskórka. Dlatego finalny efekt zabiegowy może utrzymywać się znacznie krócej.

  Henna organiczna na włosach utrzymuje się do 2 miesięcy od momentu zabarwienia (ok.6-8 tygodni). To minimum 6 razy dłużej niż tradycyjna koloryzacja „zwykłą henną”.

  Poprawa kondycji brwi zauważalna jest już po wykonaniu 2-3 zabiegów, jednakże zdarza się,iż poprawa struktury włosków oraz zagęszczenia brwi następuje już po wykonaniu 1 zabiegu. Włoski po wykonaniu koloryzacji henną pudrową stają się odżywione, błyszczące oraz pogrubione.

  Zabieg trwa od 1-1,5 h

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  HENNA PUDROWA – CO MOŻE WPŁYWAĆ NA TRWAŁOŚĆ ZABIEGU? HENNA PUDROWA – CO MOŻE WPŁYWAĆ NA TRWAŁOŚĆ ZABIEGU?

  henna pudrowa

  Co może wpłynąć na szybsze wypłukanie się henny pudrowej?
  – zabiegi silnie złuszczające naskórek, mikrodermabrazja, peelingi chemiczne itp. – zabiegi te mogą wpływać na efekt zabiegu – niezbędna jest konsultacja ze stylistką wykonująca zabieg,
  – stan po chemioterapii- skonsultuj się z lekarzem,
  – częste korzystanie z sauny lub intensywne treningi, 

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Zalecenia pozabiegowe Zalecenia pozabiegowe

  Dla podtrzymania efektów henny pudrowej należy:
  – unikać pocierania, dotykania i czesania brwi bezpośrednio po zabiegu, a najlepiej do 24 h po,
  –unikać kontaktu z wodą do 24 h po koloryzacji (nie wolno myć / moczyć wodą twarzy i okolic oczu),
  -zabezpieczanie brwi olejkiem przed każdą kąpielą,
  – unikać opalania, sauny, siłowni, basenu, pary i wszelkich czynności, które mogą wpłynąć na trwałość henny pudrowej.

  henna pudrowa

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Wskazania do zabiegu henny pudrowej Wskazania do zabiegu henny pudrowej

  zalecenia

  Przed wykonaniem pierwszej henny pudrowej warto wykonać próbę uczuleniową – 24 godziny przed planowaną wizytą. Zaleca się wykonanie próby uczuleniowej jeśli w przeszłości występowały już różnego rodzaju reakcje alergiczne lub gdy nigdy wcześniej nie wykonywano koloryzacji brwi.

  Henna pudrowa – wskazania do zabiegu:

  włosy słabo rosnące,
  -ubytki w łuku brwiowym,
  -słabe i przerzedzone brwi,
  -brwi wymagające zapuszczenia i regeneracji.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Przeciwskazania do zabiegu henny pudrowej Przeciwskazania do zabiegu henny pudrowej

  przeciwwsakazania

  Przeciwskazania do zabiegu:

  -choroby skóry, urazy skórne, skaleczenia otarcia oparzenia i opuchlizna w okolicy brwi,- stany zapalne okolic oczu,
  – zapalenie spojówek lub inne infekcje,- poparzenia słoneczne/solarium,
  – łuszczyca,
  – nadwrażliwość oczu,
  – niedawno przebyte zabiegi operacje oczu twarzy,
  – opryszczka w okolicy brwi,- ostatnio wykonany makijaż permanentny (gdy skóra jeszcze nie jest wygojona),
  – wcześniejsze odczyny alergiczne przy okazji innych zabiegów przeprowadzonych w obrębie brwi,
  – farbowanie brwi farbką w ciągu ostatnich 2 tygodni.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Henna pudrowa – jak często powtarzać zabieg? Henna pudrowa – jak często powtarzać zabieg?

  Henna pudrowa – jak często powtarzać zabieg?

  Aby wykonać ponowny zabieg henny pudrowej musi zejść do końca kolor uzyskany przy poprzedniej stylizacji. Zabieg zaleca się powtarzać co 6-8 tygodni.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź