Wybierz miasto:

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe (brazylijskie) prostowanie włosów w naszym salonie w Warszawie cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat. Zabieg oprócz wygładzania struktury włosów, pomaga w ich odnowie, przywraca blask, idealne odżywanie zniszczonych włosów. Dzieje się to przy pomocy wysokiej jakości keratyny oraz znacznej temperatury. Prezentowany przez nas zabieg

 • szybko i skutecznie niweluje problem elektryzowania oraz puszenia się włosów
 • znacząco ułatwiając codzienną stylizację
 • wygładzi i doda blasku włosom
 • sprawi, że będą wyglądały perfekcyjnie i znacznie zdrowiej.

Dodatkowo, zastosowanie odpowiedniej keratyny sprawia, iż fryzura będzie wygładzona, bez konieczności dodatkowego jej układania a jedynie susząc włosy. Keratyna utrzymuje się na włosach od trzech do sześciu miesięcy, zależnie od indywidualnych predyspozycji Klienta oraz sposobu ich pielęgnacji.

Na czym polega zabieg?

Na czym polega zabieg?

Keratynowe prostowanie włosów to niezwykle praktyczny, kompleksowy zabieg mający na celu przywrócenie włosom zdrowego i naturalnego wyglądu oraz ich wygładzeniu. Wykorzystywane przez Instytut J’adore w Warszawie specyfiki do keratynowego prostowania włosów zostały dodatkowo wzbogacone o antyoksydanty, naturalne wyciągi roślinne, kwasy tłuszczowe oraz witaminy i minerały.

W J’adore Instytut pracujemy na produktach marki Inoar, które sprawdziliśmy podczas szeregu wykonywanych przez nas zabiegów. Starannie wyselekcjonowana mieszanka mikro– i makroskładników intensywnie nawilża i odżywia włosy, a także tworzy barierę ochronną, niwelującą skutki szkodliwego działania czynników zewnętrznych. Samo brazylijskie prostowanie włosów polega na osadzeniu w otwartej cebulce włosa keratyny za pośrednictwem bardzo wysokiej temperatury. Nasi specjaliści pracują w oparciu o ceramiczne prostownice fryzjerskie znanych, cenionych w tej branży marek. Rozgrzane do 230 stopni Celsjusza urządzenie umożliwia wniknięcie preparatu możliwie najgłębiej. Czas zamykania łysek włosów oscyluje w granicach 25 – 35 minut. Po tym czasie fryzjer bądź stylista przystępuje do suszenia włosów.

Efekt utrzymuje się 3-6 miesięcy w zależności od

 • naturalnego skrętu,
 • rodzaju keratyny oraz
 • pielęgnacji pozabiegowej.

W naszych salonach pracujemy na kilku rodzajach keratyn marki Inoar, które możemy indywidualne dobrać do potrzeb naszych klientów – w zależności od problemu z włosami z jakim się zmagają.

Zapraszamy!

499-599zł

Koszt zabiegu

499-599

Czas zabiegu

3h

Znieczulenie

Nie

Liczba zabiegów

1

Odstępy

Co 4-6 miesięcy

Obszar

włosy

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  O ZABIEGU KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE
  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW?
  CZYM SĄ PREPARATY KERATYNOWE?
  JAK KERATYNA WPŁYWA NA WŁOSY?
  JAK WYGLĄDA ZABIEG KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW?
  EFEKTY KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW
  TRAKTOWANIE WŁOSÓW PO ZABIEGU KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW
  PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONYWANIA ZABIEGU KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW
  REZULTATY ZABIEGU
  CENA

  O ZABIEGU KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE O ZABIEGU KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE

  Zabieg keratynowego prostowania sprawia, że włosy stają się lśniące, sprężyste, a przy okazji również gładkie i proste. Odporne na zmianę struktury – skręty, fale- loki – włosy są widocznie mocniejsze i zdrowsze. Po brazylijskim prostowaniu włosów całość doskonale się układa, całkowicie eliminując problem modelowania fryzury. Efekty zabiegu widoczne są około pięciu miesięcy. Czas ten zależny jest od indywidualnych predyspozycji Klienta – rodzaju i gęstości włosów, a także preferowanej przez niego pielęgnacji. Keratynowe prostowanie włosów winno wykonywać się w chwili, kiedy nie zamierzamy wychodzić z domu np. na weekend. Do trzech dni po zabiegu nie zaleca się mycia włosów oraz stylizowania ich w ciasne fryzury „warkocz”, „kok”, „kucyk”. Dodatkowo, niezwykle ważne jest stosowanie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji – szamponów pozbawionych soli, masek bez dodatków silikonu oraz innych specyfików pozbawionych alkoholu. Należy pamiętać, iż po kuracji keratyną nie wolno poddawać się zabiegom koloryzacji przez kolejne dwa tygodnie.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW? DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW?

  Keratynowe prostowanie włosów to niezwykle specyficzny zabieg przeznaczony dla pań orz panów, które pragną wzmocnić i odżywić swoje włosy i ułatwić ich codzienną stylizację. Zabieg wygładza i prostuje włosy, naprawiając przy tym ich strukturę. Wysokiej jakości keratyna doskonale sprawdzi się w przypadku przedstawicielek płci pięknej borykających się z problemem matowych, przesuszonych i pozbawionych witalności włosów. Odpowiednio przeprowadzony zabieg ma na celu maksymalne odżywienie struktury włosa. Po trzech dniach od momentu jego wykonania te stają się sprężyste, lśniące, gładkie i wyjątkowo estetyczne. Jako że keratyna wzmacnia włosy kruszące się i łamliwe, można stosować ją u osób po intensywnych, inwazyjnych zabiegach fryzjerskich. Uwaga! Zabieg keratynowego prostowania włosów nie nadaje się dla włosów skrajnie zniszczonych i połamanych. O tym, czy Klient może skorzystać z zabiegu bez szkody dla jego włosów poinformuje go nasz specjalista podczas wizyty.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  CZYM SĄ PREPARATY KERATYNOWE? CZYM SĄ PREPARATY KERATYNOWE?

  Preparaty keratynowe – jak sama nazwa wskazuje – opierają się na keratynie. Keratyna jest to białko – naturalny budulec nie tylko włosów, ale również skóry i paznokci. Jej niedobór może objawiać się wzmożoną łamliwością włosów pękaniem płytki paznokcia, a także uszkodzeniami naskórka. Mimo że na rynku znajdziemy wiele preparatów z keratyną, jej stężenie jest stosunkowo niewielkie. Specyfiki te nie są w stanie odżywić i zregenerować włosa, którego struktura uległa skrajnemu zniszczeniu np. na skutek intensywnych zabiegów fryzjerskich. Keratyna zlokalizowana w korze włosa odpowiada za jego elastyczność oraz sprężystość, zaś osadzona w zewnętrznej osłonce włosa wpływa na jego połysk oraz blask. Dodatkowo, zastosowanie wysokiej jakości preparatu keratynowego zapobiega otwieraniu się łusek włosa oraz rozdwajaniu końcówek. Wykorzystywana w zabiegach fryzjerskich keratyna zawiera szereg aminokwasów, w tym cysteiny oraz metioniny, które z łatwością wiążą się z naturalnym białkiem włosa, a co za tym idzie szybko odbudowują uszkodzone miejsca. Keratynowe prostowanie włosów to kuracja, która ma na celu intensywną, szybką, a co najważniejsze maksymalnie skuteczną regenerację włosów, łącznie z ich odżywienie, wygładzeniem i wyprostowaniem. Zastosowanie bardzo wysokiej temperatury sprawia, że preparat keratynowy dokładnie wypełnia każdy pojedynczy włos. Dodatkowo, wykorzystywane przez nas preparaty keratynowe wzbogacone zostały o naturalne wyciągi roślinne, antyoksydanty, szereg witamin i minerałów, oraz kwasy tłuszczowe. Substancje te wzmacniają działanie keratyny i wpływają na dogłębne odżywienie włosów. Jako że keratyna oraz wszystkie zawarte w prezentowanych przez nas specyfikach składniki są naturalne, całość jest w pełni bezpieczne – nie powoduje żadnych skutków ubocznych, w tym osłabienia włosów.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  JAK KERATYNA WPŁYWA NA WŁOSY? JAK KERATYNA WPŁYWA NA WŁOSY?

  Keratyna w otoczeniu naturalnych substancji dodatkowych – wyciągów roślinnych, witamin i minerałów, antyoksydantów, kwasów tłuszczowych etc. – działa niezwykle kompleksowo, niwelując większość kluczowych dla kobiet problemów związanych z włosami. Wysokiej klasy specyfiki na bazie keratyny odpowiadają za intensywną, szybką, a co najważniejsze trwałą regenerację włosów – odżywiają strukturę włosa, a także prostują i wygładzają. Zastosowanie naturalnego, w pełni kompatybilnego z białkiem zlokalizowanym w ludzkim włosie, budulca pozwala zredukować efekt „puszenia się” oraz „elektryzowania” włosów, a dodatkowo maksymalnie je nawilża. Profesjonalna kuracja keratynowa wzmacnia strukturę włosa, zamyka łuski włosa i regeneruje rozdwojone końcówki. Włosy nie tylko ulegają wzmocnieniu i odżywieniu – wyraźnie zwiększa się ich objętość, stają się błyszczące, miękkie i maksymalnie nawilżone. Co więcej, keratyna tworzy na włosach swojego rodzaju tarczę, zabezpieczającą włosy przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, środków utleniających i farb, środków myjących oraz wiatru. Ponadto, badania dowodzą, że zawarta w keratynie siarka poprawia stan skóry głowy – m.in. redukuje łupież.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  JAK WYGLĄDA ZABIEG KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW? JAK WYGLĄDA ZABIEG KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW?

  keratynowe prostowanie blond włosów w Krakowie Specjaliści Instytutu J’adore w Warszawie wykorzystują wyłącznie wysokiej klasy, specjalistyczne kosmetyki keratynowe znanych, renomowanych firm. Zabieg keratynowego prostowania włosów odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznej, ceramicznej prostownicy fryzjerskiej, rozgrzanej do 230 stopni Celsjusza. Bardzo wysoka temperatura jest niezbędna do otwarcia cebulek włosa, a tym samym wprowadzenia substancji odżywczych w jego głąb. Preparaty keratynowe nakładane są na włosy metodą prasowania – wykwalifikowana w tym zakresie, doświadczona specjalistka stopniowo wprasowuje keratynę w otoczeniu substancji wspomagających we włókno włosa do momentu, aż preparat nie pokryje całej głowy. Po nałożeniu specyfiku niezbędne jest odczekanie co najmniej trzydziestu minut, celem spotęgowania działa kreatyny. Po tym czasie fryzjerka Instytutu J’adore przystępuje do stopniowego suszenia włosów ciepłym powietrzem. Powolne zamykanie cebulek włosa sprawia, że te stają się lśniące i gładkie. Sam zabieg keratynowego prostowania włosów jest stosunkowo krótki, jednakże wymaga on stosowania odpowiedniej pielęgnacji w warunkach domowych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  EFEKTY KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW EFEKTY KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW

  Pierwszym, najbardziej zauważalnym efektem keratynowego prostowania włosów  w naszym salonie w Warszawie jest maksymalne wygładzenie oraz wyprostowanie włosów, niezależnie od ich długości. Ponadto, od razu widoczne są również: zdrowy, elegancki połysk, nienaganny kształt, zwiększona elastyczność, podatność na modelowanie i stylizację. Zabieg keratynowego prostowania włosów dostępny w naszym Instytucie charakteryzuje się szeregiem właściwości, widocznych dopiero po kilku dniach od jego wykonania. Włosy poddane wprasowaniu keratyny są wyraźnie mocniejsze, zdrowsze i błyszczące. Dodatkowo, zwiększa się ich objętość. Ponadto, keratyna nawilża włosy i wpływa na ich miękkość. Zabieg prowadzi do zamknięcia łusek włosa oraz regeneracji rozdwojonych końcówek. Co więcej, keratyna w otoczeniu naturalnych substancji odżywczych – witamin, minerałów, antyoksydantów, wyciągów roślinnych – tworzy na włosach swojego rodzaju barierę ochronną m.in.: przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego i wiatru, negatywnym działaniem farb, środków utleniających, kosmetyków do włosów, wysuszeniem za sprawą silnie działających środków myjących. Włosy po zabiegu idealnie nadają się do modelowania, doskonale się układają, są sprężyste i przyjemne w dotyku. Znikają również oznaki wysuszenia.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  TRAKTOWANIE WŁOSÓW PO ZABIEGU KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW TRAKTOWANIE WŁOSÓW PO ZABIEGU KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW

  Aby spotęgować pozytywne efekty keratynowego prostowania włosów, niezbędna jest ich odpowiednia, specjalistyczna wręcz pielęgnacja w domowym zaciszu. Na 48 – 72 godziny po wizycie w naszym Instytucie stanowczo zabrania się: myć włosów, przebywać na dworze w chwili, gdy panuje wysoka wilgotność bądź w czasie deszczu. Pierwsze mycie po keratynowym prostowaniu włosów można wykonać zarówno w Salonie jak i w domu. Do pielęgnacji włosów po zabiegu zaleca się stosowanie specjalnych, dedykowanych kosmetyków – pozbawionych silikonu, soli oraz alkoholu. Przez dwa tygodnie od momentu założenia na włosy keratyny nie wolno poddawać ich procesowi rozjaśniania bądź koloryzacji. Efekty keratynowego prostowania włosów widoczne są przez około pięć miesięcy. Okres ten zależny jest od indywidualnych predyspozycji Klienta – kondycji jego włosów oraz wykonywanych w domowym zaciszu zabiegów pielęgnacyjnych.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONYWANIA ZABIEGU KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONYWANIA ZABIEGU KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW

  Keratynowe prostowanie włosów, chociaż w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia, a także dla kondycji włosów, jest zabiegiem odradzanym kobietom w ciąży.  Zabieg keratynowego prostowania włosów sprawdzi się przy zniszczonych, pozbawionych blasku, „puszących się” i niesfornych włosach. Pomoże uzyskać gładkie i proste włosy. Nie poleca się prezentowanego przez nas zabiegu osobom, których włosy wykazują tendencję do wykruszania się, a także kobietom, które często rozjaśniają włosy. Efekty keratynowego prostowania włosów widoczne są przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji w zaciszu domowym, a więc zabieg ten nie sprawdzi się w przypadku osób, które nie mają w zwyczaju dbać o włosy.

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  REZULTATY ZABIEGU REZULTATY ZABIEGU

  keratynowe prostowanie włosów Warszawa

  keratynowe prostowanie włosów warszawa - przed i po zabiegu

  Klientka miała włosy zniszczone, po zabiegu odzyskały blask i są zdrowsze

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  CENA CENA

  499zł – włosy średnie i krótkie

  599zł – włosy długie i gęste

  Podcięcie końcówek gratis!

  Zabieg keratynowy dla mężczyzny (włosy krótkie) 399zł

  Umów wizytę Rezwerwacja online
  Zadzwoń Zadzwoń

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world

  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa . Umów wizytę 

  Salon kosmetyczny warszawa - Kosmetyczka Warszawa - Klinika Medycyny estetycznej Warszawa - Gabinet Kosmetyczny Warszawa Wola - depilacja laserowa warszawa - medycyna estetyczna warszawa

  Sprawdź