Wybierz miasto:

Kontakt

J’adore Instytut Warszawa to ekskluzywny Salon Urody dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom. Instytut zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy, przy ulicy Żelaznej 59 , blisko węzła komunikacyjnego autobusowego. Na terenie obiektu znajduje się parking dostępny dla Klientów zmotoryzowanych.

Naszym Klientom pragniemy zaoferować najwyższej jakości usługi. Pracujemy w oparciu o nowoczesny, zaawansowany technicznie i technologicznie sprzęt, specjalistyczne lasery, kosmetyki i preparaty znanych, cenionych w branży producentów, a także wiedzę i wieloletnie doświadczenie naszej wykwalifikowanej kadry.

SALON KOSMETYCZNY J’ADORE INSTYTUT WARSZAWA

 

salon kosmetyczny

J’adore Instytut

ul. Żelazna 59, 00-848 Warszawa

Pon – Pt: 8:00 – 21:00
Sob.: 9:00 – 20:00

Rezerwacja on-line 24/h!
Znajdź nas w social media!


Warning: imagepng(/home/users/agalea01/public_html/domains/jadoreinstytut.com/public_html/wp-content/uploads/sites/2/wpcf7_captcha/2625315305.png): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/users/agalea01/public_html/domains/jadoreinstytut.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-captcha/really-simple-captcha.php on line 147

Warning: fopen(/home/users/agalea01/public_html/domains/jadoreinstytut.com/public_html/wp-content/uploads/sites/2/wpcf7_captcha/2625315305.txt): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/users/agalea01/public_html/domains/jadoreinstytut.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-captcha/really-simple-captcha.php on line 170

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
   Pokaż klauzule informacyjną

   Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
   • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
   • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
   • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
   • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

   Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
   • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
   • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  • captcha