fbpx

Wybierz miasto:

Oferta promocyjna Voucherów

Oferta promocyjna Voucherów
Dowiedz się dlaczego warto skorzystać z tej oferty:

Połamane paznokcie, odrosty, zmarszczki czy cellulit? Już 18 maja powracamy do normalnego funkcjonowania! Niemalże każdy z nas odczuł tą kwarantannę i jej negatywny wpływ na portfel. Dlatego my – chcąc umilić Wam ten cięższy niż zwykle czas – przywróciliśmy na ostatnie kilka dni promocje na vouchery Spa. Nie czekaj i skorzystaj z Naszej oferty promocyjnej już dziś, wykup vouchery  i oszczędzaj na zabiegach, które wykonasz już całkiem niedługo. Promocja trwa do niedzieli 17 maja.

Voucher może być również podarowany w formie prezentu innej osobie np. na urodziny, imieniny, rocznicę, święta czy inną okazje. Może stanowić formę motywacji pracowników w Twojej firmie. Dlaczego warto?:
  • Zwiększamy wartość każdego bonu! Płacisz  mniej, otrzymujesz więcej!
  • Wykonujesz więcej zabiegów za niższą cenę!​Sprawdź koniecznie!
  • Korzystasz z wyjątkowo szerokiej oferty zabiegów! ​Ponad 150 zabiegów!
  • Masz długi termin na wykorzystanie bonu!  Aż 12 miesięcy od daty zakupu
  • Wspierasz nasz biznes! Dzięki Tobie przetrwamy ten trudny czas i powrócimy ze zdwojoną siłą!
PROMOCJE LIMITOWANE CZASOWO!
Zobacz więcej

PROMOCJE LIMITOWANE CZASOWO!

ukryj vouchery w pakiecie
Strzałka

Płacisz mniej, otrzymujesz więcej!
Chcesz wykonywać zabiegi kosmetyczne w wyjątkowo niskich cenach? Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Tylko teraz zapłacisz mniej a otrzymasz większą wartość na voucherze! Każdy voucher zostanie powiększony o określoną kwotę, co sprawi, że realnie znacząco oszczędzisz! Vouchery można wykorzystać na zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie, laserowe i z zakresu medycyny estetycznej* w wyjątkowo niskiej i korzystnej cenie!
Nie zwlekaj! Oferta jest limitowana czasowo. Każdy z voucherów ważny jest 12 miesięcy od daty zakupu.
*Na zabiegi medycyny estetycznej można wykorzystać do 50% wartości vouchera a pozostałe 50% można przeznaczyć na inny typ zabiegów. Na zabiegi laserowe, fryzjerskie, kosmetyczne nie ma żadnych ograniczeń. Voucher nie może zostać zużyty na zakup kosmetyków do użytku domowego.

Zobacz więcej

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź