fbpx

Wybierz miasto:

LINERASE KOLAGEN WARSZAWA

LINERASE KOLAGEN WARSZAWA
Linerase Kolagen to jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej w zakresie skutecznego przeciwdziałania oznakom starzenia. Stosowany przez naszych specjalistów włoski kolagen nie tylko regeneruje, ale przede wszystkim odbudowuje skórę, przywracając jej tym samym sprężystość, jędrność oraz naturalny blask. Linerase Kolagen cechuje się tzn. bioaktywnością. Aktywne składniki włoskiego kolagenu stymulują produkcję włókien kolagenowych oraz fibroblastów, co bezpośrednio przyczynia się do odbudowy skóry. Zabiegi z użyciem Linerase Kolagen szybko i skutecznie niwelują szeroko pojęte oznaki starzenia – wygładzają zmarszczki, redukują wiotkość skóry, niwelują rozstępy oraz blizny, przywracają sprężystość, gęstość oraz elastyczność. Linerase Kolagen odpowiada za skuteczne, a zarazem w pełni bezpieczne i długotrwałe odmłodzenie skóry.

od 1000zł

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

JAK WYGLĄDA ZABIEG LINERASE W NASZYM GABINECIE W WARSZAWIE?
DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?
Skóra przed, a po zabiegu
DLACZEGO WARTO?
Wskazania do zabiegu
PRZECIWWSKAZANIA
REJONY ZABIEGOWE
SKÓRA PRZED, A PO ZABIEGU LINERASE KOLAGEN
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
CENNIK
NAJCZĘSTSZE PYTANIA

JAK WYGLĄDA ZABIEG LINERASE W NASZYM GABINECIE W WARSZAWIE? JAK WYGLĄDA ZABIEG LINERASE W NASZYM GABINECIE W WARSZAWIE?

Zabiegi z użyciem włoskiego kolagenu, w tym Linerase Kolagen są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i życia. Kuracja przeprowadzana jest ze znieczuleniem ogólnym – w przypadku naszego Instytutu jest to niezwykle praktyczna maść Emla. Jeśli chodzi o przebieg i uczucia towarzyszące całemu procesowi, najłatwiej jest porównać zabieg Linerase Kolagen do klasycznej mezoterapii. Iniekcji dokonuje się przy pomocy długiej igły. Specjalny roztwór wprowadzany jest głęboko pod skórę – zależnie od wcześniejszych ustaleń może być to twarz, szyja, dekolt bądź dłonie. Kuracja Linerase Kolagen powinna składać się z co najmniej czterech zabiegów rozłożonych w czasie na dwa miesiące. Efekty kuracji utrzymują się, zależnie od indywidualnych predyspozycji Pacjenta, około jednego roku. Nadmienić należy, że w przypadku leczenia blizn przy użyciu Linerase Kolagen, efekty są stałe tj. utrzymują się do końca życia.

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY? DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Zabieg odmładzający Linerase Kolagen dedykowany jest każdemu – niezależnie od płci oraz wieku – kto pragnie skutecznie zahamować proces starzenia się skóry. Nie ma skuteczniejszej kuracji odmładzającej, aniżeli ta przeprowadzona przy użyciu włoskiego kolagenu. Kuracja doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które potrzebują kompleksowej rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu bądź dłoni. Linerase Kolagen doskonale działa na elastyczność, jędrność oraz sprężystość. Komplet zabiegów jest nieoceniony w przypadku szybkiej i sprawnej redukcji zmarszczek. Dodatkowo, Linerase Kolagen niweluje blizny oraz rozstępy.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Skóra przed, a po zabiegu Skóra przed, a po zabiegu

Całkowita kuracja winna składać się z kilku zabiegów – maksymalnie 4 (zależnie od stanu skóry). Można śmiało stwierdzić, że skóra po zabiegu wygląda znacznie młodziej – poprawia się jej gęstość, a także elastyczność. Nieestetyczne zmarszczki odchodzą w zapomniane, zaś blizny stają się praktycznie niewidoczne.

Umów wizytę Rezwerwacja online

DLACZEGO WARTO? DLACZEGO WARTO?

Nie sposób wymienić wszystkich zalet zabiegów z użyciem włoskiego kolagenu. Linerase Kolagen wyróżnia się na tle innych zabiegów wysoką skutecznością. Delikatne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Cała kuracja działa przeciwstarzeniowo i odmładzająco. Na uwagę zasługuje również duże bezpieczeństwo prezentowanej przez nas metody. Jako że Linerase Kolagen przypomina tradycyjną mezoterapię, całość jest nie tylko bezbolesna, ale również pozbawiona skutków ubocznych. Efekty zabiegu utrzymują się – zależnie od indywidualnych predyspozycji – od roku do kilku lat. W przypadku blizn i rozstępów zmiany są bezpowrotne.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Wskazania do zabiegu Wskazania do zabiegu

Na zabieg Linerase Kolagen powinni zdecydować się wszyscy, którzy pragną zredukować do minimum oznaki starzenia się – zmarszczki, suchą, wiotką i zmęczoną skórę, brak blasku i elastyczności. Zabieg ten doskonale sprawdzi się w przypadku Pacjentów chcących się odmłodzić. Odpowiednio przeprowadzona kuracja poprawia bowiem elastyczność i sprężystość skóry, przyspiesza regenerację tkanki łącznej, wspomaga biorewitalizację. Linerase Kolagen jest również polecane w przypadku leczenia blizn zanikowych i potrądzikowych oraz redukcji rozstępów.

Umów wizytę Rezwerwacja online

PRZECIWWSKAZANIA PRZECIWWSKAZANIA

Chociaż zabiegi z zastosowaniem włoskiego kolagenu są w pełni bezpieczne – tak jak w przypadku każdego zabiegu medycyny estetycznej – nie mogą być przeprowadzane u każdego. Zabrania się poddawaniu zabiegów Linerase Kolagen kobietom w ciąży oraz paniom karmiącym piersią. Zabieg jest również nie wskazany przy chorobach przewlekłych, w tym chorobach autoimmunologicznych, cukrzycy, chorobach nowotworowych. Nie wolno stosować Linerase Kolagen u osób, których skóra wykazuje tendencję do powstawania bliznowców, a także w momencie aktywnego zakażenia miejsca zabiegu. Zabiegów Linerase nie wolno łączyć z zabiegami laserowymi, peelingami chemicznymi oraz dermabrazją.

Umów wizytę Rezwerwacja online

REJONY ZABIEGOWE REJONY ZABIEGOWE

Rejony zabiegowe Linerase Kolagen:

  • Skóra twarzy;
  • Szyja;
  • Dekolt;
  • Dłonie;
  • Całe ciało – w szczególności miejsca dotknięte rozstępami oraz bliznami.
Umów wizytę Rezwerwacja online

SKÓRA PRZED, A PO ZABIEGU LINERASE KOLAGEN SKÓRA PRZED, A PO ZABIEGU LINERASE KOLAGEN

Efekty kuracji Linerase Kolagen widoczne są po co najmniej kilku zabiegach. Ich liczba zależna jest od stanu skóry. W większości przypadków wystarczą cztery, aby osiągnąć zamierzony rezultat. Zabiegi z użyciem Linerase Kolagen nie bez przyczyny zaliczane są do grupy zabiegów odmładzających bądź antystarzeniowych. Pełna kuracja sprawia, że nasza skóra wygląda wyraźnie młodziej. Bioaktywne składniki Linerase Kolagen odpowiadają m.in. za wygładzanie zmarszczek, redukcję wiotkości skóry, niwelacje rozstępów oraz blizn, a także przywrócenie sprężystości, gęstości oraz elastyczności skóry. Włoski kolagen wpływa na ogólny wygląd oraz jakość skóry, przyczyniając się do jej kompleksowej odbudowy. Nasza skóra odzyskuje dawny blask, wygląda znacznie zdrowiej i oczywiście młodziej. W przypadku redukcji rozstępów i blizn, skóra – a dokładniej miejsce iniekcji – staje się gładkie. Wszystkie niedoskonałości skórne bezpowrotnie znikają.

Umów wizytę Rezwerwacja online

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ? JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

W przypadku zabiegu Linerase Kolagen nie wymaga się od Pacjenta szczególnego przygotowania. Tak jak w przypadku tradycyjnej mezoterapii zaleca się unikania ekspozycji na słońce na co najmniej dwa tygodnie przed wizytą w naszym Instytucie, a także korzystania z solarium oraz sauny. Na 24 godziny przed zabiegiem nie wolno również spożywać alkoholu.

Umów wizytę Rezwerwacja online

CENNIK CENNIK

Twarz, szyja, dekolt, dłonie 1200 zł

Pakiet 4 zabiegów twarz, szyja, dekolt, dłonie 4400 zł 

Umów wizytę Rezwerwacja online

NAJCZĘSTSZE PYTANIA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

  1. Jak długo trwa zabieg Linerase Kolagen?

Zabieg Linerase Kolagen trwa nie więcej niż 30 minut. Wszystko zależy od partii ciała.

  1. Czy zabieg Linerase Kolagen wymaga rekonwalescencji?

Nie. Po zabiegu Linerase Kolagen można praktycznie od razu powrócić do codziennych aktywności. Ślady po iniekcji znikają w ciągu kilku godzin. U osób szczególnie wrażliwych obrzęk i zaczerwienienie mogą utrzymywać się nie dłużej niż przez dobę od momentu wizyty w naszym Instytucie.

  1. Czy włoski kolagen jest bezpieczny dla zdrowia?

Linerase Kolagen jest substancją naturalną i biopochodną, co przekłada się na jej maksymalne bezpieczeństwo. Iniekcja nie wpływa na zmianę struktury czy wygląd skóry. Sam preparat nie działa uczulająco. Kolagen zawarty we włoskim specyfiku jest oczyszczony i pozbawiony substancji wywołujących alergię. Dodatkowo, Linerase Kolagen nie niesie ryzyka powikłań i zmian w obrębie skóry.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź