fbpx

Wybierz miasto:

Manicure w Warszawie

Manicure w Warszawie

Manicure, tak samo jak pedicure, to zabieg dedykowany każdej kobiecie – niezależnie od wieku. Zdrowe, stylowe paznokcie to bez wątpienia wizytówka każdej przedstawicielki płci pięknej.

Manicure, niezależnie od rodzaju, to zabieg dedykowany wszystkim kobietom, którym nie jest obojętny stan swoich paznokci, a co za tym idzie – również całych dłoni. Regularne malowanie paznokci, a także ich pielęgnacja – obcinanie skórek, nakładanie odżywek, przycinanie etc. – nie jest prosta, zwłaszcza w domowym zaciszu. Nie każda z nas ma wolny czas, który może poświęcić na, wydaje się, podstawowy zabieg kosmetyczny. Znacznie prościej, a zarazem wygodniej jest skorzystać z pomocy profesjonalisty. Zignorowanie rozwoju płytki paznokcia na dłuższy czas może wiązać się z wieloma negatywnymi zmianami, których eliminacja będzie niezwykle trudna i czasochłonna. Samodzielna troska o wygląd paznokci wydaje się nieunikniona w przypadku kobiet, które cenią sobie eleganckie i zadbane dłonie. Łamliwe, rozdwajające się i matowe paznokcie znacząco obniżają atrakcyjność naszej osoby. Dłonie bowiem to obszar ciała, na którego jako pierwsi spoglądają mężczyźni.

Cena zabiegu w salonie J’adore Instytut w Warszawie : już od 50

Koszt zabiegu

od 50 zł

Czas zabiegu

od 60 min.

Znieczulenie

nie

Liczba zabiegów

1

Odstępy

14 - 21 dni

Obszar

dłonie

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
  Pokaż klauzule informacyjną

  Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  captcha

  Jak wygląda manicure?
  Galeria
  Sprzęt oraz kosmetyki wykorzystywane w naszym salonie w Warszawie
  Manicure klasyczny
  Manicure klasyczny z malowaniem
  Manicure hybrydowy
  Manicure japoński
  Manicure żelowy
  Manicure SPA
  Cennik zabiegów manicure w salonie kosmetycznym w Warszawie
  KUP / ZAREZWERUJ

  Jak wygląda manicure? Jak wygląda manicure?

   

   

   

   

   

   

  Każdy zabieg manicure poprzedzony jest kompleksowym wywiadem dotyczącym pielęgnacji skórek, preferowanego kształtu paznokcia oraz rodzaju malowania. Przed wycięciem skórek następuje dezynfekcja skóry dłoni oraz rozmiękczanie jej za pomocą wody.

  • Manicure klasyczny – po usunięciu skórek następuje profilowanie kształtu płytki, skrócenie paznokci oraz ich polerowanie. Na samym końcu na paznokcie zostaje nałożona specjalna odżywka regenerująca. Finalnie skóra dłoni i płytka paznokci pokrywana jest kremem odżywczym.
  • Manicure klasyczny z malowaniem – po usunięciu skórek następuje profilowanie kształtu płytki, skrócenie paznokci oraz ich polerowanie. Paznokcie malowane są na dowolny kolor, z uwzględnieniem cyrkonii, ozdób artystycznych, koronki, brokatu etc. Na samym końcu na paznokcie zostaje nałożona specjalna odżywka regenerująca. Finalnie skóra dłoni i płytka paznokci pokrywana jest kremem odżywczym.
  • Manicure hybrydowy – po usunięciu skórek następuje profilowanie kształtu płytki, skrócenie paznokci oraz ich polerowanie. Paznokcie malowane są specjalnym lakierem w żelu, a następnie utwardzane lampą LED. Całość utrzymuje się około 3 tygodni. Na samym końcu na paznokcie zostaje nałożona specjalna odżywka regenerująca. Finalnie skóra dłoni i płytka paznokci pokrywana jest kremem odżywczym.
  • Manicure japoński (zabieg regeneracyjny) – po usunięciu skórek następuje profilowanie kształtu płytki, skrócenie paznokci oraz ich polerowanie. Podczas zabiegu manicurzystka wciera w paznokcie specjalną pastę z naturalną krzemionką. Finalnie te stają się maksymalnie odżywione – ich blask utrzymuje się przez blisko 3 tygodnie.
  • Manicure żelowy – po usunięciu skórek następuje profilowanie kształtu płytki, skrócenie paznokci oraz ich polerowanie. Manicure żelowy pozwala przedłużyć płytkę paznokcia, a także nadać jej atrakcyjny kształt. Paznokcie malowane są specjalnym lakierem. Całość utrzymuje się na paznokciach przez około 3 tygodnie.Manicure Warszawa? Zapraszamy do J’adore Instytut
  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Galeria Galeria

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Sprzęt oraz kosmetyki wykorzystywane w naszym salonie w Warszawie Sprzęt oraz kosmetyki wykorzystywane w naszym salonie w Warszawie

  Działamy w oparciu o profesjonalne lakiery, lakiery bazowe oraz tzn. topy. Wykorzystujemy wysokiej klasy kosmetyki znanych, cenionych w świecie producentów, w tym OPI, Mollon oraz Gelish. Posiadamy ponad 200 kolorów do wyboru oraz szereg różnorodnych ozdobników.

   

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Manicure klasyczny Manicure klasyczny

  Manicure klasyczny to szereg zabiegów pielęgnujących, mających na celu przywrócenie płytce paznokcia jej naturalnego blasku i pożądanego wyglądu. Zabieg poprzedzony jest dezynfekcją rąk. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Klientka przyszła nań z pozostałościami wcześniejszego malowania. Zanim nasza specjalistka rozpocznie nadawanie paznokciom kształtu, usunie lakier i odpowiednio oczyści płytkę. Kształt oraz długość paznokci zależą od indywidualnych preferencji Klientki. Manicure klasyczny obejmuje również usuwanie skórek, a także polerowanie płytki paznokcia. Finalnie otrzymujemy gładką, błyszczącą, pozbawioną mankamentów płytkę. Delikatny ucisk płytki paznokcia przyspiesza jej wzrost. Na końcu kosmetyczka nakłada na paznokcie odpowiednią odżywkę.

  Wszystkie szczegół dotyczące pielęgnacji skórek, kształtu paznokcia, długości paznokcia, a także ewentualnego malowania są ustalane z Klientką przed zabiegiem.

  Poznaj rodzaje manicure. Niech dłonie są Twoją wizytówką!

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Manicure klasyczny z malowaniem Manicure klasyczny z malowaniem

  Manicure klasyczny to kompleksowy zabieg, rozpoczynający się od dezynfekcji dłoni – zarówno kosmetyczki jak i Klientki. Wszystkie szczegóły dotyczące wyglądu paznokci ustalane są z Klientką przed rozpoczęciem poszczególnych części zabiegu – kształt płytki paznokcia, długość płytki paznokcia, forma pielęgnacji skórek etc.

  Kosmetyczka nadaje odpowiedni kształt płytce paznokcia, skracając ją, jeśli zajdzie taka potrzeba. Następnie Pacjentka moczy dłonie w miseczce z wodą z dodatkiem wysokiej klasy płynu zmiękczającego. Po tym następuje usuwanie zrogowaciałego naskórka przy pomocy cążek, a także wycinanie bądź jedynie odpowiednie modelowanie skórek. Aby pozbyć się zanieczyszczeń i nierówności zlokalizowanych na płytce paznokcia, kosmetyczka delikatnie poleruje paznokieć, stymulując go jednocześnie do wzrostu. Zabieg kończy się nałożeniem na paznokcie odżywki regenerującej.

  Zależnie od potrzeb Klientki, manicurzystka wmasowuje w dłonie i paznokcie Klientki specjalny, profesjonalny krem odżywczy, stymulujący krążenie, nawilżający, a także silnie regenerujący. Dopiero po tak wykonanym zabiegu następuje malowanie płytki paznokcia na wybrany przez Klientkę kolor. Zależnie od preferencji Pacjentki manicurzystka może wykorzystać przy zdobieniu dodatkowe cyrkonie, koronki, brokat, a także nanieść na płytkę dowolnie wybrane zdobienia.

  manicure warszawa

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Manicure hybrydowy Manicure hybrydowy

  Manicure hybrydowy zawsze poprzedzony jest opiłowaniem paznokci, a więc nadaniu im pożądanego, preferowanego przez Klienta kształtu, a także odsunięciem/wycięciem skórek. Po zmatowieniu płytki paznokcia specjalnym bloczkiem polerskim, specjalista nakłada na płytkę bazę. Zarówno baza jak i każda warstwa koloru jest utwardzana przy pomocy lampy UV. Całość kończy się nałożeniem lakieru nawierzchniowego, nadającego paznokciom odpowiedni połysk, a także zabezpieczającego je przed ewentualnymi uszkodzeniami. Manicure Warszawa 

  Niewątpliwą zaletą manicure’u hybrydowego jest jego trwałość. Zależnie od pielęgnacji, lakier utrzymuje się na paznokciu w nienagannym stanie nawet do miesiąca czasu. Należy nadmienić, iż stosowane w naszym salonie kosmetyki i lakiery są w pełni bezpieczne dla płytki paznokcia oraz samej skóry. Utwardzenie za pomocą lampy UV sprzyja wzmocnieniu paznokci – sprawia, iż te nie są podatne na łamanie oraz rozdwajanie. Cały zabieg trwa stosunkowo krótko – do sześćdziesięciu minut. Częstotliwość wykonywania manicure’u hybrydowego uzależniona jest głównie od indywidualnych predyspozycji Pacjentki, głównie szybkości pojawiania się odrostu paznokcia.

  Manicure żelowy i hybrydowy – czym różnią sie metody?

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Manicure japoński Manicure japoński

  Manicure japoński to zabieg polecany zarówno paniom jak i panom. W porównaniu do innych tego typu zabiegów, manicure japoński cechuje się wieloma prozdrowotnymi zaletami. Odpowiednio wykonany nadaje płytce paznokcia zdrowy, naturalny połysk, a także rewitalizuje paznokieć, maksymalnie go wzmacniając. Manicure japoński jest szczególnie polecany osobom, które mają problem ze słabymi, łamliwymi i rozdwojonymi paznokciami.

  Warto podkreślić, iż manicure japoński nie jest zabiegiem kolorowym. W czasie zabiegu manicurzystka wciera w płytkę paznokcia specjalną, profesjonalną pastę, której skład opiera się na naturalnej krzemionce. W naszym salonie wykorzystywane są wyłącznie wysokojakościowe produkty znanych, cenionych w świecie producentów. Stosowana przez nas pasta nadaje paznokciom silnego blasku, a ponadto odżywia je, wygładza, poleruje oraz wzmacnia. Kluczem do sukcesu w zakresie manicure’u japońskiego jest odpowiednia technika polerowania. Efekty tak przeprowadzonej pielęgnacji płytki paznokcia utrzymują się do trzech tygodni.

  Uwaga! Manicure japoński doskonale sprawdzi się jako zabieg regeneracyjny przed innymi zabiegami na paznokcie np. nakładaniem tipsów czy robieniem paznokci żelowych.

  Manicure Warszawa –  idealny manicure – dlaczego jest istotny?

  manicure warszawa

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Manicure żelowy Manicure żelowy

  Manicure żelowy poprzedzony jest odpowiednimi zabiegami pielęgnacyjnymi oraz przygotowaniem płytki paznokcia. Modelowanie paznokci metodą światłoutwardzalną wykonywane jest z uwzględnieniem dezynfekcji, spiłowania i nadania paznokciom pożądanego przez Klientkę kształtu, a także usunięcia zbędnych skórek. Przed nałożeniem żelu płytka paznokcia zostaje zmatowiona przy użyciu delikatnego pilniczka bądź kostki polerskiej. Przed nałożeniem żelu i lakierów całość zostaje odpowiednio odtłuszczona i oczyszczona. Manicure żelowy to zabieg dedykowany wszystkim paniom, które mają problem z zapuszczaniem paznokci. Można śmiało przyznać, iż jest to metoda wszechstronna bowiem sprawdzi się zarówno na własnej płytce jak i na doklejonej powierzchni – tipsach.

  Paznokcie żelowe niczym nie różnią się od naturalnej płytki. Zabieg ten preferowany przez panie ceniące sobie delikatne, subtelne motywy. Stosowanie najwyższej jakości kosmetyków sprawia, iż oferowany przez nas zabieg manicure’u żelowego może być przeprowadzany u kobiet w ciąży.

  Manicure żelowy pozwala na tworzenie oryginalnych, rozbudowanych zdobień. Uwaga! Zabieg ten sprzyja rekonstrukcji uszkodzonej bądź zniekształconej płytki paznokcia

  manicure warszawa

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Manicure SPA Manicure SPA

  Manicure SPA, jak sama nazwa wskazuje, to niezwykle odprężający rytuał na paznokcie, który przyniesie każdej Klientce chwile błogiego relaksu. Zabieg ten pozwala zregenerować siły witalne, a także odzyskać harmonie i ciała.

  Prezentowany przez nas manicure SPA stanowi dodatek do oferowanych przez nas podstawowych zabiegów manicure, opisywanych powyżej. Rytuał rozpoczyna się od niewiarygodnie przyjemnej kąpieli nawilżająco-odżywczej. Klientka oczy dłonie w wodzie o dogodnej temperaturze, wzbogaconej o najwyższej klasy kosmetyki pielęgnujące – sole, oleje oraz płatki naturalnych róż. Po relaksującej kąpieli przychodzi czas na masaż złuszczający z peelingiem, którego celem jest usunięcie martwego naskórka. Całość sprzyja krążeniu, odpowiednio dotlenia dłonie, sprawia, że skóra staje się gładka.

  Manicure SPA polecany jest osobom, w przypadku których zmęczenie odbija się właśnie na dłoniach. Odżywczo-nawilżająca ciekła parafina sprawia, że dłonie wyglądają na zdrowsze, młodsze i oczywiście bardziej zadbane. W przypadku tego zabiegu efekty zauważalne są od razu. Całość kończy się komfortowym dla Klientki masażem dłoni z użyciem specjalnych kremów i masek bogatych w składniki aktywne.

  Manicure SPA to zabieg, który może być wykonywany także przez mężczyzn, którzy pragną zregenerować i odmłodzić skórę dłoni.

  manicure warszawa

  Manicure klasyczny, japoński, hybrydowy czy żelowy – co wybrać, by cieszyć się pięknymi paznokciami?

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Cennik zabiegów manicure w salonie kosmetycznym w Warszawie Cennik zabiegów manicure w salonie kosmetycznym w Warszawie

  Manicure Warszawa, J’adore Instytut – sprawdź ofertę cen przygotowanych dla naszych klientów

   

  Manicure Warszawa – Cennik zabiegów
  Manicure bez malowania
  50 zł
  Manicure z malowaniem
  65 zł
  Manicure japoński
  69 zł
  Manicure klasyczny SPA (z kuracją parafiną I peelingiem)
  89 zł
  Manicure hybrydowy
  99 zł
  Manicure hybrydowy french
  119 zł
  Paznokcie żelowe na naturalnej płytce z malowaniem hybrydą
  149 zł
  Żel na tipsie lub szablonie z malowaniem hybrydą
  175 zł
  Żel french na tipsie
  189 zł
  Paznokcie fantazyjne
  180 zł
  Uzupełnienie paznokci żelowych (do 3 tygodni)
  149 zł
  Uzupełnienie french
  169 zł
  Manicure dla Panów
  55 zł
  Zdjęcie akrylu/żelu
  40 zł
  Zdjęcie Shellac
  30 zł
  Parafina na dłonie
  40 zł
  Manicure z REKONSTRUKCJĄ paznokci OBGRYZIONYCH
  od 150 zł
  Dodatkowe zdobienia: dopłata
  od 10-30 zł
  Parafina na dłonie
  40 zł
  Zdjęcie hybrydy wraz z opiłowaniem paznokci oraz opracowaniem płytki
  45 zł
  Zdjęcie hybrydy wraz z manicure klasycznym
  75 zł
  Dodatki SPA – kuracja parafiną i peelingiem (dopłata)
  35 zł
  Naprawa 1 paznokcia hybrydą
  15 zł
  Naprawa 1 paznokcia żelem
  od 20 zł
  Malowanie lakierem klasycznym (zmiana koloru, tylko jeśli manicure został wykonany 2-4 dni wcześniej w naszym salonie)
  30 zł

  Manicure Warszawa – ul. Żelazna 59

  Manicure Kraków – ul. Karmelicka 45

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  KUP / ZAREZWERUJ KUP / ZAREZWERUJ

  Umów wizytę Rezwerwacja online

  Specjaliści J’ADORE INSTYTUT

  Zobacz
  inne zabiegi

  J’adore world
  Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery. Poznaj nasz salon kosmetyczny Warszawa .
  Sprawdź