fbpx

Wybierz miasto:

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI WARSZAWA

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI WARSZAWA
Chociaż wydzielanie potu jest naturalnym procesem towarzyszącym każdemu człowiekowi, nadmierna aktywność gruczołów potowych może znacząco utrudnić komfort życia. Nieprzyjemny zapach, nieestetyczne plamy na ubraniach, aż w końcu… obniżenie poczucia własnej wartości. Nadpotliwość prowadzi do poważnych problemów natury psychicznej. Prezentowany przez nas zabieg polecany jest każdemu, kto mimo stosowania dezodorantu czy częstego mycia skóry nie jest w stanie wyeliminować nieprzyjemnego zapachu potu. Specjalizujemy się skutecznym leczeniu nadpotliwości przy użyciu toksyny botulinowej (botoksu). Zabiegi z użyciem botoxu pozwalają zniwelować nadmierną potliwość na co najmniej kilka miesięcy. Ograniczenie aktywności gruczołów potowych przekłada się na poprawę komfortu i jakości życia. Wykorzystywana przez nas toksyna botulinowa stymuluje zakończenia nerwowe, hamując jednocześnie wydzielanie acetylocholiny. Finalnie, wydzielanie potu normalizuje się i nie przeszkadza już w codziennej aktywności.  

Cena zabiegu: od 200

Zapraszamy do naszej rezerwacji online interesującego Cię terminu wizyty. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dokonania rezerwacji oraz celach marketingowych
Pokaż klauzule informacyjną

Administratorem Twoich danych osobowych jest J’adore Instytut, Karmelicka 45, 31-128 Kraków NIP 672 200 14 43
• Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
• Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
• Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
• Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
• Twoje dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

captcha

JAK WYGLĄDA LECZENIE NADPOTLIWOŚCI W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE?
Dla kogo?
Wskazania
Przeciwwskazania
Rejony zabiegowe leczenia nadpotliwości toksyną botulinową:
Jak się przygotować?
Działania niepożądane
Czy po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności?
Wskazania do zabiegu
Działania niepożądane
Najczęstsze pytania
Cennik zabiegów

JAK WYGLĄDA LECZENIE NADPOTLIWOŚCI W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE? JAK WYGLĄDA LECZENIE NADPOTLIWOŚCI W NASZYM SALONIE W WARSZAWIE?

Nadmierna potliwość może być stymulowana przez czynniki zewnętrzne: ćwiczenia fizyczne, stres, lęk bądź silne emocje, alkohol, kawę, herbatę, papierosy, pikantne potrawy, zmienne temperatury, a nawet przez niektóre pory dnia. Leczenie nadpotliwości pozwala ograniczyć problem wzmożonego wydzielania potu. Do zabiegu wykorzystywany jest oczyszczony preparat białka – toksyna botulinowa typu A (botoks). Całość sprowadza się do iniekcji roztworu botuliny w ściśle określone miejsca – oddalone od siebie o około jeden centymetr. W czasie zabiegu dochodzi do około dziesięciu do piętnastu wkłuć w okolicy objętej nadpotliwością. Jedna sesja trwa nie więcej niż trzydzieści minut. Już niewielka dawka botuliny skutecznie blokuje zaopatrujące gruczoły wydziałania zewnętrznego nerwy. Pierwsze efekty widoczne są niemal od razu, jednakże dopiero po tygodniu wytwarzanie potu ulega zmniejszeniu o blisko dziewięćdziesiąt procent. Blokada zakończeń nerwowych za sprawą botoksu trwa od sześciu do dwunastu miesięcy – zależnie od indywidualnych predyspozycji. Kolejną sesję leczniczą można przeprowadzić zaraz po wygaśnięciu wszystkich efektów poprzedniej, a więc już po pół roku.

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Dla kogo? Dla kogo?

Prezentowany przez nas zabieg przeznaczony jest dla wszystkich osób – niezależnie od płci czy wieku – które borykają się z nadpotliwością. Leczenie toksyną botulinową jest maksymalnie skuteczne na każdy rodzaj dolegliwości, niezależnie od czynników, które je wyzwalają. Botoks sprawdzi się przy wzmożonym wydzielaniu potu na skutek czynników stresogennych (silne emocje, lęk, stres), wzmożonej aktywności fizycznej, zmian dobowych (niektóre pory dnia), spożywania używek (alkohol, kawa, herbata, papierosy, ostre potrawy) czy też zmian temperaturowych. Oferowany przez Instytut J’adore zabieg rekomendowany jest dla wszystkich osób, które raz na zawsze pragną pozbyć się problemów związanych z obfitym poceniem się.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Wskazania Wskazania

Kluczowym wskazaniem do zabiegu leczenia nadpotliwości toksyną botulinową jest oczywiście problem ze wzmożonym wydzielaniem potu – zarówno sezonowo (w trakcie upałów) jak i przez cały rok. Na leczenie nadpotliwości winien zgłosić się każdy, komu pot przeszkadza w komfortowym życiu. Do zabiegu klasyfikuje się zarówno bardzo nasilona nadpotliwość jak i dolegliwości o mniejszym natężeniu. Leczenie wysokojakościową toksyną botulinową typu A jest szczególnie zalecane przy nadmiernej potliwości: głowy, pach, stóp, dłoni oraz twarzy.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Przeciwwskazania Przeciwwskazania

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową to nieinwazyjny, bezpieczny dla zdrowia i życia zabieg medycyny estetycznej. Tak jak w przypadku każdego zabiegu z użyciem botoksu istnieją pewne przeciwskazania, całkowicie bądź czasowo eliminujące pacjenta z możliwości jego wykonania. Wśród przeciwskazań na szczególną uwagę zasługuje ciąża oraz karmienie piersią. Jako że leczenie nadpotliwości sprowadza się do iniekcji podskórnej, całość nie jest wskazana przy stanach zapalnych skóry oraz opryszczce. Zabrania się wykonywania zabiegu u osób borykających się z chorobami płytek nerwowo-mięśniowych. Dodatkowo, iniekcja podskórna nie może odbyć się w momencie spożywania leków, w tym: cyklosporyny, aminoglikozydy, D-penicylamina, aminochinolony, leków p/malarycznych, a także leków przeciwzakrzepowych (np. aspiryna). Zabiegi botoksem są stanowczo zakazane przy alergii na jakikolwiek składnik preparatu, w szczególności na albuminy ludzkie.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Rejony zabiegowe leczenia nadpotliwości toksyną botulinową: Rejony zabiegowe leczenia nadpotliwości toksyną botulinową:

 • Głowa;
 • Pachy (nadpotliwość objawiająca się nieskutecznością stosowanych dezodorantów);
 • Stopy (nadpotliwość o podłożu stresowym);
 • Dłonie;
 • Twarz (nadpotliwość czoła, nosa i okolic ust).
Umów wizytę Rezwerwacja online

Jak się przygotować? Jak się przygotować?

Zabieg leczenia nadpotliwości toksyną botulinową nie wymaga szczególnego przygotowania się pacjenta. Na siedem dni przed planowaną wizytą zaleca się zaprzestanie stosowania antyperspirantów. Na czternaście dni przed zabiegiem toksyną botulinową należy odstawić następujące leki: aminoglikozydy, streptomycynę, gentamycynę, amikacynę, kanamycynę, aminochinolony (chlorochinę, hydroksychlorochinę), D-penicylaminę (Cuprenil), cyklosporynę, tubokurarynę, pankuronium, galaminę, sukcynylocholinę, linkomycynę, tatracyklinę, polimyksynę oraz leki antykoagulacyjne np. aspirynę.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Działania niepożądane Działania niepożądane

Leczenie nadpotliwości za pomocą iniekcji podskórnej toksyną botulinową jest w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia. Wstrzyknięcie preparatu może powodować pewien dyskomfort. U osób o szczególnie wrażliwej skórze pojawia się bolesność, która utrzymuje się do kilku godzin po zabiegu. Leczenie nadpotliwości dłoni wiąże się z delikatnym osłabieniem siły mięśni. Objawy te nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu – znikają najpóźniej do dwóch tygodniu po wizycie w Instytucie. Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić również: bóle głowy, zmęczenie i tzn. objawy „grypopodobne”. Te również znikają wraz z upływem kolejnych dni.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Czy po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności? Czy po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności?

Zabieg leczenia nadpotliwości jest krótki i bezbolesny. Bezpośrednio po wyjściu z Salonu można powrócić do codziennych obowiązków,

Umów wizytę Rezwerwacja online

Wskazania do zabiegu Wskazania do zabiegu

Wskazaniem do wykonania zabiegów są problemy z nadmierną potliwością występujące u pacjenta przez cały rok, jak i tylko sezonowo w trakcie upałów. Leczymy zarówno bardzo nasiloną nadpotliwość, jak i tę o mniejszym natężeniu, która po prostu przeszkadza pacjentowi w komfortowym, codziennym życiu.

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową typu A jest zalecane osobom, które zmagają się z następującymi problemami:

 • Nadmierna potliwość głowy
 • Nadmierna potliwość pach, objawiającą się nieskutecznością stosowanych dezodorantów
 • Nadmierna potliwość stóp, również o podłożu stresowym
 • Nadmierna potliwość dłoni
 • Nadmierna potliwość twarzy, występująca zarówno na czole, nosie, jak i nad ustami
Umów wizytę Rezwerwacja online

Działania niepożądane Działania niepożądane

Po zabiegu w okolicach leczonego miejsca może występować większa wrażliwość, pewna bolesność, które utrzymują się na ogół kilku godzin. Niekiedy przy leczeniu nadpotliwości dłoni można zaobserwować delikatne osłabienie siły mięśni – objawy te jednak zupełnie nie przeszkadzają w codziennych czynnościach i zanikają do dwóch tygodni po zabiegu. Niekiedy bezpośrednio po zabiegu może pojawić się ból głowy, zmęczenie – objawy „grypopodobne“.

Umów wizytę Rezwerwacja online

Najczęstsze pytania Najczęstsze pytania

 1. Czy leczenie nadpotliwości toksyną botulinową daje stałe efekty?

Nie. Botoks pozwala skutecznie pozbyć się problemy na sześć do dwunastu miesięcy. Po tym czasie – w zależności od indywidualnych predyspozycji – tkanki regenerują się i powstają nowe zakończenia nerwowe. Aby utrzymać efekt niezbędne jest ponowne wykonanie zabiegu.

 1. Czy po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności?

Zabieg leczenia nadpotliwości jest krótki i bezbolesny. Bezpośrednio po wyjściu z Salonu można powrócić do codziennych obowiązków, jednakże należy pamiętać, że po iniekcji botoksu nie wolno przegrzewać ciała (intensywny wysiłek fizyczny, sauna, opalanie się).

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Cennik zabiegów Cennik zabiegów

PLN
Nadpotliwość stóp od 1400zł
Nadpotliwość rąk od 1600zł

 

Umów wizytę Rezwerwacja online

Zobacz
inne zabiegi

J’adore world
Nasz salon kosmetyczny mieści się w ścisłym centrum Warszawy Studio urody J`adore Instytut został stworzony z myślą właśnie o Tobie! Zapraszamy do skorzystania z szeregu zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich czy z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Nasz gabinet urody w Warszawie to połączenie profesjonalizmu i wyjątkowej atmosfery.
Sprawdź